Press "Enter" to skip to content

Erkekler Sinsi Olmayı Beceremezler

Sinsi Olmak

Selam beyler. Şu sıralar çok düşünüyorum lüzumlu lüzumsuz her şeyi düşünür oldum. Erkeklerin durumunu, genel evlerde çalışan kadınları vs. İlginç düşüncelere girdim.

Manisa’dayken arkadaşımla genel eve gitmiştim ve arkadaşım bir tane kadını beğenip içeri girmişti. Ben de oradaki çalışan diğer kadınlarla sohbet etmiştim. Genel evde çalışan kadınları diyorum aslında fahişe gözüyle bakamıyorum. İlginç düşüncelere girdim demiştim ya. Onlar bana fahişe gibi gelmiyor. O işten mutlu olmadıklarını tahmin etmesi zor değil. Kim mutlu olur ki? Kim göz göre göre fahişe damgası yemek ister. Herkesin aynı gözle bakmasını ister. O işi bıraksan bile aynı gözle bakmaya devam edecekler. Bu yüzden onları da yargılamamak gerekli. Buna muhtaç bırakan sistemi yargılamalı.

Bana göre suçlu bu durumda devlet, insanları ötekileştiriyor. Zamanında birisi Süleyman Demirel’e kerhaneleri kapatma önerisini sunmuştur. Süleyman Demirel de o meşhur lafını söylemiştir. “Kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi s*ksin?” Komik bir durum gibi duruyor. Aslında ilk duyduğumda gülmüştüm. Lakin eğitimsiz kişilerin yüksek makamlara gelmemesi gerektiğinin canlı örneğidir.

Neden böyle diyorum? Çünkü erkekleri kendisine hakim olamayan tecavüzcü insanlar gibi gösteriyor farkında olmadan. Erkekler abazandır demek istiyor. Bizim vatandaşımız da gülüyor bu duruma. Düşünmekten yoksunuz aslında. Bu lafıyla en büyük ayrımcılığı yapmıştır. Kadınlar masum ve bütün suçları erkekler işliyor olarak göstermiştir. Erkekleri güvenilmez sapık olarak göstermiştir.

Jigololukta var ülkemizde hem de gizli olarak yapıyorlar bu işi. Genel evler devlet eliyle yönetilirken jigololuk gizli yapılıyor. Erkekleri düşündüklerinden değil de kadınların para karşılığında bir erkekle beraber olacağı gerçeğini gizlemek maksadıyla. Hiç kimse jigololarla beraber olmuyorsa kim beraber oluyor jigololarla?

Erkeklerin sapıklık yaptığı, genel eve gittiği normal karşılanıp ifşalanırken kadınların jigolo meselesi gizleniyor. Erkekler bu yüzden sapık damgası, güvenilmez damgası yiyor. Bu durumun en büyük suçlularından bir tanesi erkeklerdir. Kendi haklarını savunmaktan aciz bir hale gelmesidir. Kendine hakim olamamalarından gelmiştir. Kendine hakim olamıyorlar çünkü olaylar boka sardı. O kadar karmakarışık meseleler ki yukarı tükürsen bıyık aşağısı sakal. Nasıl anlatacağımı düşünüyorum.

Kendine hakim olamıyorlar çünkü sistem böyle işliyor. Her şehirde genel evler var. Devlet erkekler üzerinden para kazanıyor. Televizyonda diziler çiçek almamız gerektiğini, hediye almamız gerektiğini, pahalı restoranlara götürmemiz gerektiğini, hesabı bizim ödememiz gerektiğini söylüyor. Bu imkanlara sahip olamayanlar teselliyi kerhanelerde buluyorlar.

Erkekler de kendilerini ifşa etmeye bayılıyorlar. Neyle övünmemiz gerektiğini inanın hiç bilmiyoruz. Erotik video izleyen erkekler bunu her yerde gurur duyarak anlatıyor. Mastürbasyon yapan erkek bunu bir marifetmiş gibi anlatıyor. Çünkü içimizde kötü niyet yok. Kötü niyetten kastım sinsi değiliz, olamıyoruz.

Kadınlar Sinsidir

Kadınlar ise oldukça gizlerler kendilerini. Erotik video izledin mi diye sorsan “o ne ki?” derler. Belki “duydum ama hiç izlemedim” derler. Belki de “merak edip bir kere açtım sonra baktım çok iğrenç hemen kapattım” derler. Mastürbasyondan hiç bahsetmezler. Hiç haberleri yokmuş gibi davranırlar. Hepimiz biliyoruz kadınların da izlediğini o videoları, mastürbasyon yaptıklarını. Lakin gurur duyacak övünülecek bir şey olmadığını böyle derlerse kadınlara duyulan saygı azalacağını bildikleri için gizliyorlar. Hatta 3-4 sene öncesine kadar kadınların seks sevdiğini kimse bilmezdi. Erkekler istedikleri için yaptıklarını düşünürlerdi. Kadınların da zevk alabileceğini hiç akıllarına getiremezlerdi. Gerçi o zamanlar bana da böyle geliyordu şahsen beni s*kseler mutlu olmam yani? İnsan insanı hiç s*ker mi la?

Kadınların geceleri sokakta rahat rahat dolaşamıyoruz demeleri hatta yolda giderken kadının arkasından yürürken tedirgin olmamız ve minibüste otobüste kadının yanına otururken çekinmemiz hepsinde herkesin suçu var. Devletin suçu var, televizyonların suçu var, erkeklerin suçu var, kadınların suçu var.

Devletin suçu var çünkü kadın erkek eşitliği diye çok fazla taviz verilir oldu. Erkekler katil oldu erkekler kötü oldu. Buraya tıkla ve oradaki haberi oku. 2016 yılında 17 bin tane cinayet işlenmiş. Bunun 1700 tanesi kadın katil. 367 tane kadın cinayete kurban gitti. Lakin geri kalan 16000 diyorum daha fazla ama olsun. Geri kalanların hepsi erkek. Yani erkekler daha fazla ölüyor. Bunu medya öyle bir anlatıyor ki sadece kadınlar ölüyormuş gibi görünüyor. Suçun cinsiyeti olmaz. Şu kadar kadın öldü diyerek erkeklerin hepsine insanları düşman etmenin anlamı yok.

Ayrıca süresiz nafaka olayına geleceğim. 1 ay evli kalacaksın, sonra boşandığınız da ömür boyu nafaka ödeyeceksin. Böyle yapınca insanlar evlilikten korkuyor ve mecburen genel evlere gitmek zorunda kalıyor. Aslında erkeklerin üzerinden para kazanmaya çalışılıyor hepsi bu. Ya zengin olacaksın bir sürü hediyelerle lüks arabalarla kadına yatırım yapacaksın ya da genel eve gideceksin deniyor. Her halükarda erkek zararlı çıkıyor.

Çünkü erkekler kendi haklarını savunmayı bilmiyor. Ezilen taraf erkekler oluyor. Ayrıca başkalarının yaptığı her suç erkeklerin üstüne kalıyor ve sapık muamelesi görülüyor. Dediğim gibi suçun cinsiyeti olmaz. Yani bir suç tüm cinsiyete mal edilmemeli. O suç o kişiye özel olmalı.

Erkekler Çenesini Tutamaz

Her şeyimiz meydanda aslında gizlimiz saklımız yok. Kızsal meseleler varken erkeksel meseleler kavramı yok. Fazla iyi niyetliyiz. Sinsilik kötü bir huy olsa da yeri gelince olmamız gerektiğine inanıyorum. Sapık durumuna düşmemek için en azından altın oranlara göre hareket etmeli diye düşünüyorum. Yani kadın size işaret veriyorsa öyle hamle yapılmalı. Onun dışında yapılırsa sapık durumuna düşmeniz muhtemel.

Bilinçlenmeliyiz diyorum ya düşüncelerimizi geliştirip ufkumuzu genişletmeyiz. Olaylara farklı bakış açısıyla bakmalıyız. Kızlara askıntılık yapıp onları haklı çıkarmamalıyız, akıllı olmalıyız. Bizde kendimizi ağırdan satmalı gizemli olmalıyız. Gizli saklımız olması gerekli. Ulu orta yerde her şeyi herkese anlatmamalıyız. Şöyle soktum şöyle çaktım dememeliyiz.

Din meselesine geleceğim. Son zamanlarda tartışma meselesi oldu çocuk gelin olayları. Hatta müftülere nikah kıyma yetkisi verildi. Hz. Muhammed’in Hz. Aişe ile evlenmesi üzerinden erkeklere sapık muamelesi yapıldı. Burada suçlu olan din. Lakin cezasını çeken erkeklerin hepsi oluyor. Çocuklarla evlenecek kadar sapık durumuna düşüyoruz. Kızların 9 yaşında evlenebileceğini normal karşılayan diyaneti yargılamalı, yıllardır çocuk gelinlerin olduğu halde bunun önüne geçmeyen devleti eleştirmeli. Pedofili insanlık suçudur.

Bilinçsiz aileleri eleştirmeli. Sırf lüks hayat yaşasın diye dedesi yaşında adamlarla evlendiren aileler. Nasılsa ölür diye yaşlı adamlarla evlenen kızlar eleştirilmeli. Evlilik programlarında güven, sadakatten çok paranın konuşulması eleştirilmeli. Erkeklere para gözüyle bakılması eleştirilmeli. 30 yaşına kadar her türlü şerefsiz erkekle beraber olup 30 yaşından sonra zengin diye sünepe erkekle evlenen kadınlar eleştirilmeli. Beni bu yazıyı yazmaya teşvik eden sistem eleştirilmeli. Bu yük erkeklerin omzundan alınmalı.

Şu videoyu ele alalım bu video her yerde yayıldı ama erkekler bebekken bile sapık diyerek yayıldı. Bunun tam tersini düşünsenize. Kadın yerine erkek olup o çocuğun kız olduğunu var sayıp buna benzer bir görüntü olsa. Kopacak kıyameti bir düşünsenize? Kadınların sapkınlıkları sapkınlık olarak gelmezken erkeklerin yaptıkları en ufak bir şey kıyamet kopartıyor. Sinsi değiliz diyorum ya işte.

Plansız bir yazı oldu bu doğaçlama yaptım başlığı yazarken aklımda belli başlı bir şey yoktu. Söyleyecek o kadar çok şey var ki…

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

6 Comments

 1. Adémar Adémar

  Haklısın

 2. Kemal Kemal

  Çok doğru aynı zamanda birbirini kolluyorlarda mesela kızlar ile ilgili genel bir eleştiride bulunsan hepsi birden topa tutar seni fakat tersi için düşünürsen en fazla 1-2 erkek karşı çıkar

  • GODLESS ALPHA GODLESS ALPHA

   Benim amacım o 1-2 erkeği bir araya getirip birlik oluşturmak brocum.

 3. Ahmet Miraç Ahmet Miraç

  Sonuna kadar yanındayız her ne kadar plansız bir yazı olsa da biçok şeye değinmişsin, çok haklısın.

 4. Hasan Hasan

  Bir açıdan haklısın ama dinin bence pek bir suçu yok.Hz Aişe’nin evlendiği yaş hakkında iki taraf oluşmuş durumda.İstersen araştırabilirsin. Ve kendi pis işi için dini kullanan birsürü insan var.

 5. Sonjuan13 Sonjuan13

  Am salakları bulduğumuz tımar etmemiz lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir