Press "Enter" to skip to content

Kız Tavlama Taktikleri Nelerdir?

Kız tavlama yolları. Kız Tavlama Taktikleri Nelerdir? Kız Tavlama Sözleri. Kız Tavlama Teknikleri. Kız Tavlama Taktikleri, Kız Nasıl Tavlanır, Kız Tavlamak.

Kız Tavlama Taktikleri Nelerdir

Merhaba beyler. Bugün sizlere kız tavlama taktikleri neden işe yaramaz onu anlatacağım. Aslında işe yarar ama nasıl yarar anlatayım. Tek bir erkek ve tek bir kız olursa o taktikler işe yarar. Adem ve Havva gibi kızın Adem’den başka seçeneği yoksa kız zaten Adem’i seçecektir.

Yani sen kızı bir şekilde elde ettin hatta buna tavlama ismini verdin. Kızı elde etme sürecini tavlama taktikleri olarak yazdın diyelim. Bu yazdığın taktikler sadece o kızda geçerli olacaktır. Gerçekten işe yarıyor olsa bile sadece o kız üzerinde işe yarayacaktır. Yazıyı okuyan bir erkek başka bir kızda denerse o taktikleri, elinde patlayacaktır. Her kız aynı değildir. Tamam evrimsel olarak aynı programlanmış olsalar bile farklı çeşitleri vardır. Doğal seleksiyon her ne kadar ilişkilerde etkili olsa da farklılıkları göz ardı edemeyiz. Doğal seleksiyon bize yaşamını devam ettir ve çiftleş diyor. Yani soyunu devam ettir diyor.

Kız Tavlama Yolları

Muhafazakar bir aile ve sosyal çevrede yetişmiş bir kızla o bar senin bu bar benim dolaşan kıza aynı şekilde yaklaşamayız. Okumamış bir kız ile üniversite okumuş bir kıza aynı yaklaşamayız. Batı’da yolda karşılaştığınız bir kızla sohbet edebilirken bu olay Doğu’da daha zor olacaktır. Doğu’nun yaşam biçimi, sosyal çevresi, kültürü her şeyi farklıdır Batı’dan. Doğu’da kızların üzerinde çok fazla baskı varken Batı’da oldukça rahattır kızlar. Doğu’da farklı insanları yargılarken Batı farklılıkları pek umursamaz. Bu yüzden her taktik her kızda işe yaramaz.

Kız vardır kendisini kocasına saklar bu yüzden erkeklerle münasebetten çekinir belki aynı ortamda bile bulunmak istemez. Dini ve kültürü ona bunu emretmiştir. O da buna kendisini inandırmıştır. Kendince haklıdır saygı duymak lazım. Kız vardır bekaretin bacak arasında olduğunu düşünmez sevgilileriyle beraber olur. İki kızı da yargılayamayız. Sonuç olarak kendisini karısına saklayan erkekler ve her gün başka kadınlarla yatan erkeklerde var. Seçimleri bizi ilgilendirmez. Bu yüzden bir kız sizinle evlenmeden ilişkiye girmiyor diye onu yargılamayın. Ya da bir kız sizinle evlenmeden ilişkiye girdiği için onu fahişe olarak yargılamayın. Herkesin ilişki anlayışı farklıdır.

Kız Tavlama Teknikleri

Evleneceğini söyleyerek muhafazakar bir kızı elde edebilirsin belki. Güzel sözler, iltifatlar ederek biraz da çaba göstererek muhafazakar kızlar konusunda başarılı olabilirsin. Lakin rahat kızları bu şekilde elde edemezsiniz. O kızlar zaten alışkındır iltifatlara, güzel sözlere. Her gün onlarca erkek aynı şeyleri söylüyordur zaten. Aynı şekilde yaklaşan niceleri vardır. Bu yüzden bunlara karşı savunma mekanizması üretmişlerdir. Bu sebepten ötürü her kıza aynı yaklaşamazsınız. Barda tanıştığın kıza evlenmek istediğini söylersen senden uzaklaşır dalga geçer güler. Diyorum ya farklılar işte.

Bu yüzden hedefini iyi belirlemelisin. Amacında emin olmalısın. Ben rahat kızlarla günümü gün edeceğim diyorsan rahat kızlara göre hareket edeceksin. Yok benim amacım evlilik, eline erkek eli değmemiş olsun diyorsan muhafazakar kesime yoğunlaşmalısın. Kız tavlama taktikleri işe yaramaz çünkü her kadın aynı değildir. Kız tavlama taktikleri işe yaramaz çünkü herkes kadınlara aynı şekilde yaklaşıyor. Sen farklı olmazsan farkını ortaya koymazsan kız seninle ilgilenmez bu kadar basit.

Ya da Oyun oynayarak her türden kızlara erişim sağladıktan sonra neyi istediğini öğrenebilirsin. Oyun’u sadece sokakta kız çevirip konuşup numarasını almak olarak düşünmeyin. Oyun hayat konusunda başarının anahtarıdır aslında. Oyun kendini geliştirip level atlamanı ister. Oyun’da kalmak istiyorsan kendini geliştirmelisin. Oyun her konuda erkeğe yarar sağlar. Taktiklerden ibaret değildir. Unutma bu bir süreçtir. Bir anda olacak şey değildir. Sen bir anda eksiklerini tamamlamadan gidip kızlara yaklaşırsan elbette reddedilirsin.

Ben ilk kızlarla etkileşim kurmaya başladığım yıllarda evlilik odaklıydım. Çok masumane değil mi? Henüz ergenliğin doruklarındayım ve evlilik hayali kuruyorum. Henüz liseliyken tanışıp üniversiteden mezun olduktan sonra evleneceğim bir kız isterdim. Bence de komik. Tabi ki her ilişkim hüsranla sonuçlanıyordu. Sonrasında bunun yanlış olduğu kanaatine vardım ve oyunu keşfettim. Oyun sayesinde en muhafazakar kızdan en rahat kızına kadar hepsiyle tanıştım kimileriyle sevgili oldum kimileriyle flört ettim. Sonrasında neyi istediğimi anladım. Oyun kendinizi keşfetmeniz açısından en önemli şey aslında.

Kız Tavlama Sözleri

Genel olarak kızı elde etmeniz için gereken şeyler bellidir.

 • Özgüven
 • Espri
 • Her hangi bir alanda uzmanlık
 • Para-Zengin olmalısınız demiyorum. Mütevazi ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar geliriniz olmalı.
 • Yakışıklılık-Bu şart değil ama diğer özelliklere sahip değilsen buna sahip olmalısın
 • Bakım
 • Düzgün konuşmak
 • Muhtaç olmamak
 • Gizem
 • Dik duruş
 • Temizlik
 • Koku
 • Liderlik

Bu seçenekleri arttırabiliriz. Önemli olan ne kadar çok seçeneği bir arada barındırıyorsunuz? Bizim amacımız bu seçeneklerin sayısını arttırmak. Sizi siz yapan özellikler inşa etmek. Bu özelliklerin bir çoğunu bünyesinde barındıran erkeklere alfa erkek denir. Kızlara sunabileceğiniz bir artı yönünüz yoksa başarısız olursunuz. İstediğiniz kadar taktikler alın, istediğiniz kadar paralar dökün kız tavlama setlerine.

Yani sen zahmet edip 3 dakikanı kaşının ortasını almaya ayırmıyor ayıranlara top diyorsan… Her gün diş fırçalamaya boşu boşuna gözüyle bakıyorsan… Parfüm sıkmayı gereksiz bulup erkek adam parfüm mü sıkar diyorsan… Saçına güzel bir şekil vermeyi ne o öyle karı gibi her gün saçımı mı tarayacağım diyorsan… Kılık kıyafetine dikkat etmeyip bol pantolonlar kıyafetler giyip bizi beğenen böyle beğensin diyorsan… Düzenli olarak duş almıyorsan… Kusura bakma ama y*rramı tavlarsın öyle kız. İstediğin kadar taktikleri öğren. Bu olay taktiklerden ibaret değil sokun şunu kafanıza.

Birey olarak yapman gerekenleri yapmazsın, lakin taktikleri denersin. Taktikte sana git kıza “merhaba de” der. Gidip kıza merhaba dersin, kız pas vermez. Seninle konuşmaz umursamaz. Sonra kızlar or*spu der dolanırsın ortalıkta. Ben onu çok sevdim o kendisini sevmeyen erkeğe gitti dersin. Müslüm Baba dinleyip gece gündüz ağlarsın.  Bütün kızlar aynı dersin. Kızlara düşman olursun. Sonra 30 yaşına geldiğinde görücü usulü bir kızla evlenirsin. Sonrası malum…

Sen yapman gerekenleri yapmazsan kızlar konusunda başarılı olamazsın. Hatta hayatın hiç bir alanında başarı elde edemezsin. Sonra kızların arkasından or*spu ben çok seviyordum halbuki gitti Berke Can p*çini seçti diye sızlanırsınız. Kız sen yerine Berke Can’ı seçer çünkü sen yapman gerekenleri yapmadın. Kişisel bakım yapmamışsın, kaş almayı top olmak gözüyle yorumlamışsın. Niye kız seni seçsin ki? Önce bir kendinizi mahkemeye çekin. Ben ne sunabilirim diye.

Kız meseleri aslında o kadarda mesele edilecek bir şey değildir. Sen kişisel bakımını yapıyorsan, parfümünü sıkıyorsan, temizliğine dikkat ediyorsan, cebinde kendine yetecek kadar paran varsa, biraz öz güven, biraz espri kabiliyeti, iyi bir giyim. Aslında birey olmamız için gerekli olan şeyler bütün bunlar. Meselenin kilit noktası bu zaten. Bunları kızlar için değil kendimiz için yapmalıyız. Biz bunları yaptığımızda kızın kafasında şu oluşuyor: Erkek kendine önem gösteriyor, kendine değer veriyor demek ki kaliteli bir erkek.

Kaliteli erkek olmak için çabalayın. Yapmanız gerekenleri yapın, sorumluluklarınızı yerinize getirin. Kızları mesele olmaktan çıkartın artık. Tavlamak zorunda değilsiniz. Seçici olan sensin. O kızla olmuyorsa başka kıza geçersin zaten. Sen yapman gerekenleri yaptıktan sonra yine bir kızı elde edemiyorsan sorun sende değil kızdadır ama o kıza muhtaç değilsin. Çevir tabağı. Tabak çevirmek sürekli başka kızlarla görüşmektir. Alternatifleriniz olsun. Gerisi zaten olacak şeydir. Ben sizin içsel gelişiminize yardımcı oluyorum. Dış gelişiminize ben müdahalede bulunamam. Kaşınızın ortasını gelip zorla ayıramam, sakalınızı bıyığınızı gelip kesemem.

Googleye Kız Tavlama Taktikleri yazıp bu sayfayı keşfetmiş biriysen diğer makalelere göz gezdirmeyi unutma. Ben burada kitap satmaya çalışmıyorum ya da parayla kız tavlama eğitimi vermiyorum. Her şey ücretsiz. Tamamen genel kültür olsun diye makaleleri okuyabilirsin. Hoşuna giderse blogu favorilerine ekleyebilirsin.

Başka bir yazıda görüşmek üzere… Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

6 Comments

 1. Buğra Buğra

  Yazılanlar resmen altın değerinde umarım bir gün buranın değeri anlaşılır.

 2. atakan atakan

  kız tavlamayı taktiklerden ibaret sanardım. teşekkürler güzel yazı

 3. Alpha Male Alpha Male

  bu siteyi yeni kesfettim artik favorilerimdesin

 4. cemil yıldızlar cemil yıldızlar

  seviyorum yazı tarzını böyle devam. her yazıya da sitene destek olmak icin yaızıyorum. yazı hakkında yoruma ihtiyac bırakmıyorsun o kadar guzel yazmıssın ki ellerine saglık yeter ki Oyun’u uygulayabilelim.

  • GODLESS ALPHA GODLESS ALPHA

   Sen muhteşem bir detaysın 🙂 Bir bakayım dedim blog ne alemde bir sürü yorum yapmışsın çok teşekkür ederim 🙂

 5. Kardeşim hız kesme yeni paylaşımlara devam et destek bizden hizmet senden.erkek olmayı erkek olmanın gerekliliklerini öğretmeye devam et.başarıların devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir