Press "Enter" to skip to content

Kızı İkna Etmeye Çalışmak

Kızı İkna Etme Yöntemleri

Selam beyler. Normalde satır aralarında kızı ikna etmeye çalışmanın ne kadar yanlış olduğuna değinsem de yazmak istedim. Çünkü söylediklerimin boşa gitmediğini görebiliyorum. Bana ulaşan arkadaşlar oluyor. Siteyi her hangi bir yerde paylaşmadığım için siteye girenlerin olduğunu düşünmüyordum. Bana ulaşanlar oldukça yazma hevesim daha da artıyor. Her şeye uzun uzun değinmek istiyorum bu nedenle.

Öncelikle bu yazıyı yazmak ilk zamanlarda aklımda vardı ama sonralarda satır aralarında değindiğim için gerek duymamıştım. Ta ki bu güne kadar. Bugün instagram’da dolanırken bir paylaşıma şahit oldum.

Erkek diz çöküp kıza çıkma teklif ediyor. Kız da her halinden belli istemiyor. Oğlan bunu acı şekilde öğrense bile kabullenemediği çok açık. Şu videoyu izlemenizi istiyorum. Gördüğünüz üzere kız oğlanı reddediyor. Videoyu çeken kızın yazdığı açıklama çok ironik değil mi sizce de? “Bende istiyorum ya, Şöyle seven olmadı be” Ulan madem istediğiniz böyle bir şeyse çocuğu niye reddediyor kız? Bide hikayesinde paylaşmış bir sürü abazan erkek mesaj atacak kıza. Bende böyleyim bende şöyleyim diyecek kız egosunu tatmin edecek. Çocuğu takipçilerine rezil etti orası da bambaşka bir mevzu tabi.

Video çok kısa ama içinden çok şey çıkartabiliriz. Dayanamayıp bunu paylaşan kıza mesaj attım ve aramızda şöyle bir diyalog geçti;

Çelişkili Konuşmak

Gördüğünüz gibi beyler bu durum onlara öylesine normal geliyor ki egoları tavan yapmış. Kendisiyle çelişiyor kız haberi yok. Bir insanın arkadaşım dediği erkeği böylesine paylaşıp yayınlamasına mı yanayım? Yoksa verdiği cevaba mı yanayım? “Hiç saçma değil bence. KIZ İSTEMİYOR DİYE YALVARIYORDU O KADAR.” Bu ne lan? Kız istemiyorsa bir insan niye yalvarır? Bir insan niye yalvarır? İlah mı lan o? Annen baban mı o? Cidden erkekler bu kadar aciz mi? Yeri geldi mi adamız diye dolanıyorsunuz ortalıkta bu mu adamlık? Lütfen beyler işe yaramıyor bu yöntemler artık ne zaman anlayacaksınız? Bu arada ben burada paylaşıyorum ama sizin daha iyi anlamanız için buna mecburum, kıza paylaştığı için kızmışsın ama kendinde paylaştın amdin diyecek salak olabilir. Peşin peşin söyleyeyim dedim.

Evlilik teklifi ederken bu diz çökme durumuna da tav oluyorum. Onu normal karşıladığımı sanmayın sakın. Adam gibi duruşunu bozmadan düzgün bir biçimde teklifini yaparsın. Diz çökerek alttan alttan “Bak ben sana muhtacım, ola ki seni ikna edemedim ve teklifimi kabul etmedin. Bu sefer ben başka kimseyi bulamam. Kimsenin önünde diz çökmem ama senin önünde çöktüm. Çünkü sen farklısın ve bana bir tek sen hükmedebilirsin. Ne dersen onu yaparım. Sen benden üstünsün. ” Olaya realist bakıyorum ben artık. Bu konuda çok farklı düşünceler olsa da çoğunluk erkeğin diz çökmesini istese de benim görüşüm bu. Diz çökmesini isteyenler feminizm tarafından köreltilmiş erkeklerdir ya da yalaka dediğimiz erkek kitlesi. Hani yalakalık yapayım belki bana da pay düşer diyen cinsler.

Öncelikle başkasından öğrendiklerinizi bir unutun. Silin yok sayın. Benden öğrenecekleriniz sayesinde kız tavlayacaksınız demiyorum. Kız tavlamak kavramını saçma bulacaksınız diyorum. Onları tavlanması gereken olarak görmeyip sanki onlara muhtaçmışız gibi muamele yapmayacaksınız diyorum. Böyle davranmanız onlara ilah olarak davranmayıp farklı muamele yapmamanız kızlara çekici geliyor ve size ilgi duyacaklar diyorum. Siz hayatınızı yaşayabildiğiniz en iyi şekilde yaşayın zaten onlar size doğru gelecekler.

Kız Tavlama Taktikleri:

Ne istediğinizi iyi bilmelisiniz öncelikle. Kız tavlama taktikleri arıyorsanız, olayın taktiklerden ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanlış yerdesiniz. Taktik diye bir şey olamaz bu konuda. Çeşit çeşit kız var. Senin taktiklerin 1 tane kızda işe yaramış olabilir ama bir çok çeşit kız var. Hepsine ayrı ayrı taktik bulmak zorundasın öyleyse. Sıkıntılı bir iş. Halbuki kendini geliştirmiş olsan taktiklere ihtiyacın kalmasa. Seçici olan sen olsan. Özgür ruhlu kızları istiyorsan diğer gelenleri eleyip özgür ruhlu olanlarla takılsan mesela?

Kızları ikna etmeye çalışmayın. Kızları ikna etmek için mantıklı sebepler sunmayın. Bize mantıklı sebepler sunulduğunda ikna oluruz ama kızlar konusunda işe yaramaz. Kızları ikna etmemiz gerekmiyor. Onlara çiçek almamız gerekmiyor. Bu yalanı onlar uydurdu biz kendimizi fazla inandırdık. İkna etmeye mecbur değiliz. Onun onayını almak zorunda değiliz. Erkek olan biziz unutmayın.

Mantıksal davrananlar sıkıcıdır. “Ama bebeğim arabam var, yakışıklıyım,sana iyi davranıyorum, hiç üzmüyorum, param da var, seni aldatmıyorum; daha ne istiyorsun?” Şu cümleye bakın halbuki ne kadarda mantıklı sebepler sunmuş. Tam bir ideal erkek değil mi? Lakin bu adam ya evde kalmış bir kadının kocası olacaktır ya da kadınlarla arkadaş olmaktan öteye gidemeyecektir.

Kız Tavlama Sözleri:

Google de kızlar konusunda en çok aranan cümleymiş. Şu cümlenin acizliğine bakar mısın? Sihirli sözler falan mı bekliyorsunuz? Yok öyle bir şey çıkarın onu aklınızdan. Gerçek hayatta sadece gerçekler var. Unutun izlediğiniz dizileri veya okuduğunuz masalları. Bunların hepsi sizleri yanlış şekilde manipüle ediyor. Etkileniyorsunuz her gördüğünüzden unutun artık şu saçmalıkları.

Sevgili olmadığınız bir kıza hediye almayın. Lüzumsuz yere iltifat etmeyin. Sürekli onu poh pohlamayın. Buluşmaya ikna etmeye çalışmayın. Sizinle sevgili olması için yalvarmayın. Bu davranışların hepsi eziklik ve muhtaçlık göstergesidir. Kızların hisleri çok kuvvetlidir. Kızlar ezikliğinizi anladığı an bitik bir erkeksinizdir. Dünyaları verseniz bile gözündeki değeriniz değişmez.

Onlara muhtaç olmadığınızı anlayın. En çok icadı siz yaptınız. Sizler savaştınız. Sizler vahşi doğada hayatta kaldınız. Sizler dış dünyanın tehlikeleriyle baş başa kaldınız. Güçlü olan sizlersiniz onlar değil. Dünya liderlerinin çoğunluğu erkek. Komutanlar erkek. Bilim adamı diye bir terim var. Adam gibi olmak diye bir söz var. Ezik erkeklere karı gibi diyorlar. Ulan iyi bir tabir olsa neden desinler? Neden kadınlaşarak onlara istediklerini veriyorsunuz?

İkna edebilmek için onlara mantıklı sebepler sunmayı bırakın artık. Son olarak sakın ola bir kızdan kızlar konusunda tavsiye almayın. Bunların paylaşımlarından etkilenmeyin. Saçma dizileri izlemeyin.

Yorumlarda kendinizi belli edin arkadaşlar. Duvara karşı konuşmuşum gibi hissediyorum bazen.

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

21 Comments

 1. yusuf yusuf

  yazılar çok dolu, 19 yaşında bunları biliyor olsaydım

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Henüz yeni başlıyoruz. Yaşınız kaç bilmiyorum ama oyun 30 35ten sonra daha da kolaylaşıyor. Takipte kalırsanız bunu öğreneceksiniz. İşi ağırdan alıyorum. Siteyi henüz kimse bilmiyor duvara karşı konuşmuş olmak istemiyorum. Böyle umutsuzluğa kapılmayın. Tabi daha erken öğrenmek büyük avantajdı ama ağlayıp yakınmak yerine yeni bilgilerin tadını çıkarmak daha mantıklı 🙂

   • Emre Emre

    30-35 biraz fazla ya Barney stinson muyuz biz 😀

 2. Orxan Orxan

  Abi Azerbaycan da izleniyorsun yazmaya devam et okuyanlar çok ama heralde üşendiklerinden yorum yapmiolardir benim gibi

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Yavaş yavaş benimle iletişim kuranlar oluyor. Yazmaya devam edeceğim. Destek için teşekkürler. 🙂

 3. Dunkopa Dunkopa

  Duvara karşı değilsin, onu bil. Büyüksün. Tam gaz devam, emeğine sağlık.

  • Dunkopa Dunkopa

   Eklemeyi unutmuşum. Tam bunu okurken, tezin(Kızları ikna etmeye çalışmanın mantıksız olması)gerçekliğine bir whatsapp konuşması ile şahit olmam ilginç bir tecrübe oldu.

   • Godless Alpha Godless Alpha

    tecrübe etmezsen zaten anlattıklarımın hiç birinin bir değeri olmaz. Tecrübe edersen de yaşadıklarına hata, yanlışlık gözüyle bakmazsın. Hatta üzülmezsin bile bu da bir tecrübe der geçersin. 🙂 Teşekkürler bu arada. Eski makalelere de göz atabilirsiniz.

 4. Ygs Fatihi Ygs Fatihi

  dostum efsosun ya yazılara tam gaz devam

 5. Adémar Adémar

  Yaşımın genç olması ve saçma dizilerden olsa gerek. Bana ısrardan başka ikna yöntemi gelmiyor. Israr etmek tamam saçma peki nasıl ikna edicez?

  • GODLESS ALPHA GODLESS ALPHA

   İşe yarıyorsa kesinlikle ısrar etmeye devam edebilirsin. Ben çok kez ısrarcı oldum hiç bir kazanç sağlamadığı gibi öz güvenimi zedelemekten başka hiç bir işe yaramadı. İkna etmeye çalışmayacaksın. İkna olması için mantıklı sebepler sunmayacaksın. Diyelim bir kızla buluşmak istiyorsun. “Ben şu kafeye kahve içmeye gidiyorum kahveleri çok güzel, hadi sende gel” diyeceksin. Kabul ederse görüşürsünüz etmezse veya işim var falan derse enerjinizi düşürmeden tamamdır deyip telefonu kapatacaksınız. Bu kadar basit. Eğer zaten kızda çekim uyandırdıysanız ikna etmenize gerek yok kendisi mesajlar verir zaten.

 6. Kargıcı Kargıcı

  kadınların gerçek değeri savaşta ortaya çıkar

 7. ABDULLAH ABDULLAH

  Kardeşim ağzına sağlık.Çok güzel konuşmuşsun

 8. Serdar Serdar

  18 yaşındayım. Yaşımın küçük olmasına rağmen bu kadar çok bilgi sahibi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

 9. Dima Dima

  31 yaşındayım. İlk yazıdan başladım. Okuya okuya ilerliyorum. Eline emeğine sağlık kardeşim.

 10. Dima Dima

  Bu arada evliyim ve karı kız bulmayla işim yok. Bu alfalık olayını karı kız bulmak sananlara acıyorum. Hayat bundan çok çok daha fazlası ve hayattan gerçek anlamda keyif alanlar sadece alfalar…

 11. sosyolog sosyolog

  Ben bir omegayım. Alfa değilim belki ama yıllar önce alfayı keşfettikten ve hissettikten sonra hani o çok bakımlı ingiliz kraliyet ailesindenmiş gibi duran kezban beta kadınları kullan at olarak görüyorum. Sakın ola kezbanlarla vaktinizi harcamayın. İlk önce sizi köreltip kendisi gibi beta yapar sonra egolarını tatmin edince başka avların peşinde koşar. Çünkü bunların gıdası egodur. Egolarını tatmin etmeden yaşama şansları yoktur. Kanserli hücrenin sağlıklı hücreyi ele geçirmesi gibi birşeydir bu betalar.

 12. Eflatun Eflatun

  Dostum uzun zamandır yazılarını takip ediyorum, hiç yorum yapmak aklıma gelmemişti son satırdaki hayıflanmanda fark ettim haklısın 😀 They call me alphayı araştırırken buldum burayı, daha kaliteli olduğunu bir süre sonra anladım zaten. Güzel yazılar yazıyorsun dostum, böyle devam et :^)

 13. Emre Emre

  Makalelerini cok begeniyorum ve severek,sindirerek anlamaya calisarak okuyorum cok dogru ve mantikli tesekkurler

 14. Sonjuan13 Sonjuan13

  Böyle giderse kalite giderek artar. Kendine de fazla yüklenme. Mental yorgunluk olur.

 15. Emre Emre

  Üstadım ben blogu yeni keşfettim
  Öncelikle kalemine ve emeğine sağlık
  Okadar güzel yazmışsın ki muhteşem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir