Press "Enter" to skip to content

Maceracı Olmak

Kadınların Hoşlandığı Erkek Olmak: Maceracı Olun

Merhaba beyler. Uzun zamandır yazı girmiyorum fırsat olmuyor değil de fazla boşladım. Kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Önceki yazılarımızda değinmiştik kadınların hayatı sıkıcıdır diye. Türkiye de sosyal baskı olduğu için özellikle bekar kadınlar – kızlar oldukça sıkıcı hayatlar yaşıyor. Toplumda yargılanmamak için veya nasıl eğleneceklerini bilemedikleri için sıkıcı hayatlar yaşıyorlar. Her gün aynı şeyleri yaşar, yaşar ve yaşarlar. Asansör gibidir insanların hayatları sürekli iner çıkarlar ama aynı yerde bulurlar kendilerini. Biz kadını o asansörden alıp ona daha heyecanlı şeyler yaşatacak olan kişileriz. Bu konuda iş bize düşüyor. Maceracı ruhlu erkekler kadınlara en temel duygulardan olan heyecan ve adrenalin duygusu yaşatır kızlara. Değişik şeyler yapın. Herkes ne yapıyor diye düşünüp o şeylerin dışında kalanları yaşayın.

Kadınlara farklı duygular yaşatmanın öneminden bahsetmiştim daha önce. Kadının farklı türde duygular yaşayacağı şeyler yapın. Her ne kadar kötü bir örnek olsa da sinemaya biletsiz girmeye çalışın. Film boyunca kızın heyecanlı olduğuna emin olabilirsiniz. Hatta kız heyecan ve adrenalin duygusunu size çapalayacaktır. Çapalamak NLP terimidir, köyde tarlada yapılan çapa değil. Yani kız ne zaman heyecanlansa o an aklına siz geleceksiniz. Size bağımlı olacaktır.

Motor bulup kızla hız yapabilirsiniz imkanınız varsa motor satın alın. Motorla dolaşmaya kızlar bayılırlar. Motor sahibi olmanız sizi maceracı ve özgür ruhlu olduğunuz izlenimini verecektir. Benim henüz motorum yok ama imkanım olduğunda ilk fırsatta alacağım.

Farklı sporlar yapabilirsiniz. Dağcılık, paraşütle atlamak, dağ bisikleti sürmek gibi. Farklı şehirleri ya da ülkeleri gezip görmekte macera duygusunu uyandıracaktır kızda. Trene biletsiz binebilirsiniz misal. Bilmediğiniz her hangi bir yerde kaybolabilirsiniz. Hatta her zaman olmaması şartıyla anormal davranabilirsiniz. Sürekli yapmak sizin deli olduğunuzu düşünmesine sebep olabilir. 🙂

Denememeniz şartıyla kendi yaşadığım bir olayı anlatacağım. Ben hep sokakta kalmak nasıl bir duygu merak etmişimdir. Bu ne saçma bir meraktır yahu? Öyle ama ne yapalım işte. Sokakta yaşayan insanların halinden anlamak empati kurmak için belki de sadece meraktan ya da heyecan arayışı ismine ne derseniz artık. Lise 4. sınıftayım henüz. Tek başıma yaşıyorum. Sokakta kalma fikrini ismini cismini veremeyeceğim bir kızla paylaştım. Kız bende kalırım dedi. Yaş küçük ve psikolojim de bozuk olduğundan kızı hem korkutmaya çalışıyor hem de gaza getirmeye çalışıyorum. Derken kararlaştırdık bir gün buluştuğumuzda ailesine arkadaşında kalacağını söyledi. Benim o konuda sıkıntım yoktu. Okul çıkışında markete girip gece için yiyecek içecek bir şeyler aldık. Bir tane okulun bahçesine oturup konuşuyoruz falan gidip tost yaptırmak aklıma geldi yoksa durulmaz abur cuburla. Kıza orada beklemesini söyleyip gidip yaptırdım ulan bir yandan da içime korku düştü. Tostumuzu yedikten sonra kızı göndermeye çalışacaktım. Biraz denedim baktım gitmiyor neyse ulan dedim girdik bir yola. O gece geç saatlere kadar dolandıktan sonra bir okulun bahçesine girip sabaha kadar sohbet ettik. Tamam tam sabaha kadar olmayabilir ben uyumuşum sabah ezanı sesinden korkup uyandım bir baktım kız hala uyanık başımda bekliyor. Böyle bir halt yerseniz kalın giyinip yanınıza fazladan kıyafet veya örtü almayı unutmayın yoksa sabaha kadar sarılmak zorunda kalabilirsiniz. 🙂

Bu örnek kötü bir örnek ama kıza yaşatılabilecek en heyecanlı ve riskli olaylardan diyebilirim. Başımıza bir şeylerde gelebilirdi. Korku ve heyecan duygusunu çapaladığımı düşünüyorum ve ben eminim ki kızla 1 senedir görüşmesek bile heyecanlandığında veya korktuğunda aklına ben geleceğim. Arada bir sosyal medyadan beğeni yapıyor takip etmese bile.

Hatta benim olaya benzer bir olay yaşayabilirsiniz. Kız ile çadırda kalabilirsiniz. Gece korku ve heyecan olur. Yıldızlar seyredilebilir romantizm yaşanır. Müzik dinlenilir. Tavla oynayabilirsiniz. Yapılır işte ya. Eminim harika olur. Çadırda kalma fikri bir süredir aklımda var yazın hayata geçireceğim. Kimle geçireceğim meçhul. Her hangi bir kız olmasa bile arkadaşımla geçireceğim garanti.

Kadınlar konusunda başarılı olmak istiyorsanız maceracı olmalısınız. Hayat sizin oyun parkınız. İster oynayıp eğlenin isterseniz çekilip bir köşede başkalarını seyredin. Seçim sizin.

Yorumlarda fikrinizi söylemenizi ve arada bir reklamlara tıklamanızı rica ediyorum.

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

2 Comments

  1. Emre Emre

    Admin bu konuya okuduktan sonra fazlaca katılıyorum ve de nlp olayını biraz araştırmak istiyorum. Nedir , nasıl uygulanır , çapa? Vs

  2. Bir keresinde hoşlandığım kızın okuduğu üniversiteye biletsiz girmeye çalıştım.O da tehlikeli dedi,amma beni sokturtmaya da istekliydi.İkimizi de yakalayıp polise götürdüler.Hiç abartmıyorum bu arada.Onu ilk kez gözleri dolu gördüm.İnanılmaz korkuyordu ailesi bildi bilecek diye.Neyseki gençsiniz deyip saldılar.Kız çok güzeldi,amma bana bakmadı(hb 8-9 kız) diye bir kaç ay sonra engelledim.Hiç konuşmadım.Bir de üniversite falan uğraşamazdım yani.Fakat 6-7 ay sonra başka numaradan aramışdı beni.Yanıldığımı hiss ettim.Hiç unutmam.Berbat tipimle o güzellikte kızı kazanacaktım nerdeyse….
    Beni hala unutmadığına eminim.O yüzden bu yazı çok çok sağlam.Yapın arkadaşlar.Gidip adam öldürmeyin aq amma mutlaka inanılmaz adrenalinli bir şeyler yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir