Press "Enter" to skip to content

Ödül Olarak Seks

Seksi ödül olarak sunmak

Merhaba beyler. Kusura bakmayın bir kaç gündür bloga fazla yazı yazamıyorum. Yazacak şey bulamamaktan değil de fırsat olmadığından. Arkadaşımın evinde kalıyorum bir kaç gün. O nedenle yazamıyorum bir türlü. Bugünkü konumuz cinselliği ödül olarak kullanmak.

Yönlendirme olayını hepiniz biliyorsunuzdur. Birine istediğinizi yaptırmak için yaptığınız her hamleye yönlendirme denir. Sirkteki hayvanları hepimiz biliriz bir hareketi doğru yaparsa ödül olarak yiyecek alırlar yanlış yaparsa veya yapmazsa ceza olarak dayak yerler. Örneğin bir yunus kendisine öğretilen bir numarayı iyi yaptığında terbiyecisi onu balıkla ödüllendirir. Yunus, açlığını gidermek için söylenen her şeyi yapacaktır. Yunus eğer öğretilen numarayı doğru şekilde yapmazsa aç bırakılarak cezalandırılır.

Kadınlar da aynı şekilde erkeklere ödül-ceza şeklinde yaklaşırlar. Günümüzdeki her erkek kendi parasını kendisi kazandığı için ödül olarak parayı kullanamazlar. Yani erkeklere para şeklinde rüşvet/ödül vermek imkansızdır. Bu yüzden kadınlar erkekleri yönetmek için ödül olarak seksi kullanırlar. Erkek kadınının sözünü dinleyip her istediğini yaparsa kadın erkeği seks ile ödüllendirir. Erkek söz dinlemezse kadın erkeğini seksten mahrum bırakarak cezalandırır.

Kadınlar da seksi sever

Özellikle Türkiye’de çok yaygın olan bir durumdur bu. Erkeklerin %90’ı kadınların da seks sevdiğini düşünmekten acizdirler. Onlara göre kadınlar erkeğini memnun etmek için kendisinden ödün verdiğini düşünürler. Halbuki bu durum yanlıştır. Kadınlar da seks sever. Kadınlar da seksten zevk alırlar. Erkeklerin sinir hücreleri cinsel penisinin ucundadır.  Kadınlar ise vajinanın içinde, meme uçlarında, G noktası, U noktası, klitoris ve çeşitli noktalardan zevkler alıyorlar. İzlediğiniz erotik videolarda kadının cinsel birleşme esnasında kendi eliyle vajinasını ovaladığını görmüşsünüzdür. Kendisini daha çok tatmin etmek için uyguladığı bir yöntemdir. Kadınların zevk almak için sinirleri erkeklerden katbekat fazladır. Bu yüzden erkeklerden daha fazla zevk alırlar. Bildiğim kadarıyla bir tek anal dediğimiz ilişkiden zevk yerine acı hissediyorlar. Onun dışında erkeklerden daha fazla sinirlere sahiptirler.

Kadınların erotik videoları duyunca “ıyy iğrenç” muhabbet cinsel ilişkilerden açılınca hemen konuyu kapatmaları falan hepsinin altında yatan bir sebep vardır. Kendilerini ödül olarak görmek. Yani ilişkilerde ödül olan kadındır. Buna yıllarca kendilerini öylesine inandırmışlardır ki bütün erkekler aynı düşüncededir artık. Bilinçsiz erkekler diyelim.

Annem göster ama elletme dedi

Bir zamanların çok popüler olan bir sözüydü. Şimdilerde annem ellet ama verme dedi olarak güncellenmiş olsa bile kadınların psikolojisini anlatan kilit bir cümledir. Kızlara doğduğundan itibaren erkeklerle fazla samimiyet kurma, onlara fazla yüz verme, sana dokunmalarına izin verme gibi telkinler verilir. Kısacası erkeklere düşman bir biçimde yetiştirilirler. Kız annesine bir erkekle sevgili olduğunu söylerse annesi bunun duyulmasını önler, yeri gelir kızına yardımcı olur (erkek yolunacak kaz olduğu durumlarda), babasını uyutur (akasya durağında çokça şahit olurduk), kıza öğütler verir: fazla ileri gitmeyin göster ama elletme maksat elinde tutabilesin erkeği. Tam olarak böyle bir muhabbet olmasa bile benzerlerine çok kez şahit oldum.

Günümüzde kadınlar, feminizm olaylarının yaygınlaşmasıyla birlikte ben 30 yaşına kadar p*ç erkeklerle takılayım sonrasında zengin bir erkek bulur onunla evlenirim kafasında düşünmeye başladılar. Her yerde görebilirsiniz bunun örneklerini. Kız dandik bir üniversite okur, her türlü p*ç erkekle her türlü fanteziyi dener. Onlardan tekmeyi yedikten sonra iyi çocuk diye tabir edilen ezik erkeklere yönelirler. Bunun sebebi 30 yaşına gelen kadının cinsel pazar değerinin düşük olması ve doğurganlığının son demi olmasıdır. Bu yüzden giderler ezik bir erkek bulurlar genelde memur olur erkek ve iyidir fazlasıyla. Kadın evde kalmayayım diyerek bu erkeklerle evlenir, parasını yer, yönetir ve köleleştirir.

Kadın üniversite hayatında veya gençliğinde erkeklerle her türlü pozisyonda seviştikten sonra kendi kocasına geldiğinde sürekli bahaneler bulur. Bir tane çocuk yapar ve adam kadınına çocuğumun anasıdır diyerek daha da bağlanır ve her dediğini yapar. 2. çocuk umuduyla kadınının bir dediğini iki etmez. Erkek nasılsa saf olduğu için kadın kocasını aldatma vasıtasıyla p*ç erkeklerle görüşmeye devam ederler. Erkek bunu genelde öğrenmez olur da öğrenirse boşanırlar ve erkek ömür boyu nafaka ödemeye mahkum edilir. Acı son değil mi?

Kadın ilk çocuğu yapıp yerini sağlama aldıktan sonra erkeği yönetmek için kumanda niyetine vajinasını kullanır. Erkek o 250 grama öylesine muhtaçtır ki kadının her dediğini sorgusuz sualsiz yerine getirir. Kadın erkeğin parasını kullanma karşılığında kendisinin vajinasına bir kaç dakikalık gel git yapmasına izin verir.

Evli olmayan ilişkilerde ise durum benzerdir. Kız p*ç erkeklerle sevişmeye devam eder. İyi çocuğa ya yüz vermez ya da etrafında tutabilmek için ileride sevişebileceklerini ima eder. Dekolteli fotoğraf yoluyla veya alttan alttan mesajlar vererek erkeğin aklına girer. Erkek onunla sevişme hayaliyle binevi kaz gelecek yerden tavuk esirgememek için kızın her dediğini yapar. Lakin kız p*ç adamlarla sevişip iyi çocuğa hiç bir zaman vermez.

Kadınlar cinsel birleşme konusunda erkeklerden oldukça şanslıdırlar. Bir erkeğin çiftleşmek için birilerini araması gerekirken kızlar sevişmek istediğini ima etse bir sürü erkek o an onunla birlikte olmak için can atacaktır. Kız ne kadar çirkin olursa olsun şu dakika sevişmek istesin onlarca erkek sevişmek için köpeği olur. Diyorum ya ödül olduklarına o kadar inanmışlar ki bizlerde inanmışız.

İlişkiler genelde takas sistemine dayanır. Erkekler vajinanın tek sahibi olup o topraklarda bir tek kendileri hüküm sürmek istediği için o vajinanın bir fiyatı olacaktır. Erkek kendisinin sömürülmesine göz yumacaktır. Erkeklere bazı fikirleri empoze ettiler. Kadına hediye alırsan ona iltifat edersen seninle sevişir gibisinden. Bu yüzden kadınlar pahalı hediyeler ister bunun karşılığında etinin tadına bakma şansını sunar. Tabi şanslıysan. Genelde muhtaç erkeklere yüz vermezler.

Türkiye cinsel açlığın afrikasıdır lafı çok doğru. Etrafta milyonlarca abazan erkek var ve sürekli kızlara kızların erkeklerden üstün olduklarını, kızların ödül olduklarını ima ediyorlar. Onlara ne kadar güzel olduklarını arzularını anlatıyorlar. Bana da her gün 50 tane erkek yavşasa bende kendimi ödül zannederdim. Kim zannetmez ki? Siz siz olun hiç bir kıza iltifat etmeyin, çok güzel olduğunu söylemeyin. Onunla sevişmek istediğinizi açık açık belli etmeyin. Bir kadına muhtaç olduğunuzu belli ederseniz sizi kullanacaktır. Ben buna bir iki dekolte atarım kölem yaparım diyecektir. Size attığı fotoğraflardan etkilenmezseniz daha fazlasını yapacaktır.

Doğru kafa yapısı şudur. Sadece 1 tane kızla görüşüyor olsan bile sanki memlekette ne kadar hatun varsa hepsiyle görüşüyormuş havasında olmalısın. Yani “senle sevişirsek bu senin kazancın olur sevişmezsek ben bir şey kaybetmem” düşüncesini kız hissederse ıslanır. Muhtaç değilsinizdir ve sizi elde etmek için kendisi her türlü fikre açık olacaktır. Bir kızla görüşülmeye başlanır, muhabbet ilerler bel altı şakalar yapılmaya başlanır. Ufak ufak konuya girilir. Kıza yeterli rahatlığı sağladıysanız biraz tedirgin olduktan sonra açık olacaktır. Sağlamadıysanız sapık durumuna düşüp engellenmeniz muhtemel. Eğer bir iki denemeden sonra sonuç alınamıyorsa o kızla uğraşmayı kesmeli başka kadına geçmelisiniz. Demem o ki dostlarım bir kadınla sevişmek için hamle yapmalısınız lakin istemiyorsa ve bunu kullanarak sizi yönetmeye çalışıyorsa o kızla ilişkinizi kesmelisiniz. Yoksa kız başka erkeklerle sevişip sizi kullanacaktır. Ne diyordu tabak teorisi? Birisi olmazsa diğerine geç.

Düzensiz ve plansız bir yazı oldu her zamanki gibi ama anlatmak istediklerimi anlattım. 🙂 Başka yazılarda görüşmek üzere dostlarım. Kendinize cici bakın.

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

One Comment

  1. Ahmet Miraç Ahmet Miraç

    Yaptıkları tek şey dış görünüşlerine bakmak gerisi geliyor onlar için tabi..
    Bizim yurdum abazanları da bunların hiçbirinin farkında değil tabi, üzücü..
    Gerçekten “Farkındalık” çok önemli bir konu
    Neyse canım biz şanslıyız herşeyin farkındayız. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir