Press "Enter" to skip to content

Pickup Artist’liğe İlk Adım: Sevgili

Pickup Artist nedir? Nasıl olunur?

Selamlar beyler.

Bugün e-posta üzerinden gelen ilginç bir soru aldım. “Nasıl Pickup Artist olabilirim?” Bu soru gayet normal aslında ama sorunun devamı biraz garip.  “Daha önce hiç sevgilim olmadı, nasıl pua olabilirim?” Arkadaşa, farkında olmadan çok güzel bir noktaya parmak bastığı için teşekkür ediyorum.

Biz insanların genel olarak sorunudur bu aslında. Emeklemeden koşmayı isteriz, toplama çıkarmayı bilmeden diğer konularda iyi olmak isteriz, bir işe başladığımızda o konuda hemen en iyi olmak isteriz. İsteriz ama olmaz hayliyle. Olmayınca da pes edip başka şeye yöneliriz. İnanın bu meselenin de diğer konulardan hiçbir farkı yok. Diğer konularda nasıl giriş, gelişme ve sonuç var ise aynı şekilde bunda da var. Pickup artist olmak isteyen bir erkeğin öncelikle sevgili bulması gerekir.

İstediğiniz kadar teorik bilgiye sahip olun, istediğiniz kadar video izleyip kitap okuyun daha önce sevgiliniz olmadıysa bu iş olmaz. Hayatında sevgilisi olmayan bir insan pickup artist olamaz. Bu mümkün değil. Ömründe bir kişiye bile liderlik etmemiş hatta sınıf başkanı bile olmamış adamın ben cumhurbaşkanı olmak istiyorum demesiyle eşdeğerdir bu durum. Evet teori bilmek avantajdır size faydası yadsınamaz ama asla bir anda zirveye ulaşmak için yeterli olmaz.

Aranızda çeşit çeşit insan var. Kiminiz terk edildiniz, kiminiz aldatıldınız, kiminiz de sadece platoniktiniz. Bir şekilde bu camiayı keşfettiniz. Anlattığım şeyler hepinize aynı şekilde tesir etmeyecektir. Terk edilmeyle alakalı bir hikayemi anlatsam terk edilen adam ile platonik olana aynı şekilde tesir etmez. Terk edilen adam o hikayede platoniğin görmediği noktaları görür. Bu yüzdendir ki okuduğunuz kitabı 2. defa okuduğunuzda veya izlediğiniz bir filmi 2. defa izlediğinizde daha farklı anlamlar keşfedersiniz. Aldatılma hikayemi anlattığım yazımdan terk edilen birisi ile aldatılan kişi aynı anlamları bulmaz. Aldatılan kişi özellikle de benzer sebeplerden aldatıldıysa o hikaye aldatılan adama daha çok etki eder.

Aldatılmayla alakalı istediğiniz kadar kitap okuyun, video-film izleyin, araştırma yapın aldatılmadığınız sürece o konuyu kavrayamazsınız. Hatta o öğrendiğiniz bütün teorik bilgilere rağmen aldatılırsınız. Onun yerine aldatılmış bir adam aldatılmayla alakalı bir yazı okuduğunda beyni otomatik olarak eski tecrübeleriyle bağlantı kurar ve o konuyu kavrar tamamen. O konuda hata yapmayacak hale gelir zaman içerisinde. Çünkü aldatılmanın ne olduğunu bilir.

Hayatında eline kız eli değmemiş adama, “öpüşürken bir elinle kızın saçını çekerken diğer elinle de klit0risini okşarsan daha etkili olur” demenin bir manası olmaz. Önce o adamın kızla tanışmak için bir hamle yapması gerekir. Kızla tanıştıktan sonra flört aşamasına geçmesi gerekir. Flörtü hallettikten sonra kızın elini tutması, kızı öpmesi gerekir. Bütün bu aşamaları hallettikten sonra yatağa geçince klit0risi okşayabilir. Bunun başka türlüsü m*stürbasyon yapmayla veya esk0rt tutmayla eşdeğerdir. M*stürbasyonun zararı da burada ortaya çıkar zaten. Bütün bu etkileşim sürecini ortadan kaldırıp sonuca odaklar insanı.

Araştırıp öğrendiğiniz teorik bilgilerin faydasını görmek istiyorsanız tecrübe etmek zorundasınız. Önce veya sonra önemli değil tecrübe etmelisiniz. Hayatınızda hiçbir kadın tarafından değer görmeden daha ötesine gidemezsiniz. Ne seviyede olursanız olun önemli değil size uygun bir kadın vardır. Daha önce belirtmiştim zaten, sevgili yapmak için buradaki bilgilere ihtiyacınız yok. Sevgili yapmak inanın bana çok basit. Tabi bu şu an için size abes gelecektir. Kastettiğim şey de bu zaten. Diğer olayların normal olduğunu kavrayabilmeniz için flört olayının büyütülecek bir şey olmadığını anlamanız gerekiyor. Bunu anlamanız için de sevgiliniz olması gerekiyor. Sevgiliniz olduktan sonra kadın avcısı olmayı düşünebilirsiniz.

Pickup Artist kimlere denir?

Burada amacınızın da belli olması gerekiyor aslında. İlişkiden beklentinizin tam olarak ne olduğunu bilmeniz gerekiyor. Pickup artistlerin çoğu sevgilisi olmamış tipler dir bu yüzden hırs yapıp her kadınla yatmak isterler. Okuduğunuz kitaplarda veya saha raporlarında denk gelmişsinizdir illaki. Adamın daha önceden hiç sevgilisi olmamış sonra bir şekilde bu camia ile tanışmış ve birçok kadınla birlikte olmuş. PUA, kadınla tanışıp yatağa gidene kadar olan süreci gerçekleştiren kişilere denir aslında. PUA’ların büyük çoğunluğu sevgili olunca ne yapacağını bilemez. Bu yüzden ilişkiler hep korkutur onları. Sokakta kadınlarla tanışmak sizlere korkutucu gelebilir. PUA’lar için bu hiçte öyle değildir. Çünkü tecrübe etmişlerdir. Sevgilisi olmuş adamı sokaktaki kızla tanışmak ürkütürken, sokaktaki hatunlarla kırk yıllık arkadaşmış gibi sohbet eden PUA’ları hatunla sevgili olmak ürkütür. İkisinin de tecrübesi farklıdır sonuç olarak.

Bu camiayı keşfettiğim dönemlerde tanıştığım birkaç kişi vardı. Bu kişilerin raporlarını okuyup acayip imrenirdim. Sokakta kadınlarla tanışma ve yatağa gidişe kadar olan süreçlerini anlatırlardı. Dinlerken korkudan tir tir titrerdim. Evet beni sokakta kadınlarla tanışmak fena halde korkuturdu. “Peki ya sonra?” sorusunu sorduğumda duyduğum cevap hep aynıydı “sonrası yok, bu kadar”. En iyi ihtimal yatakla sonuçlanırdı ve orada biterdi hikaye. İstediklerinin bu olduğunu ve hallerinden memnun olduklarını söylerlerdi. Belki de memnunlardı bilemiyorum. Bir tanesi bana dürüst davranıp olayın iç yüzünü anlatmıştı. “Daha önce hiç sevgilim olmadı, ne yapacağımı bilmiyorum. Bu yüzden yatağa girdikten sonra muhabbeti bitiriyorum.” Daha önceden birkaç tane sevgilisi olan bana garip gelmişti bu durum.

Sonuçta beni sokaktaki herhangi bir kadınla konuşma düşüncesi bile tir tir titretirken o adamlar sokakta tanışıp yatakta sonlandırıyordu. Ben sevgilimin olmasından korkmazken o adamlar fena halde korkuyordu. Çünkü o adamların bilgisi bir yere kadardı. Anlatıldığı kadarını bilip uyguluyorlardı. Amacım oyun dünyasını veya pua’ları kötülemek değil. Yapmam öyle şey biliyorsunuz. Amacım bu camiaya girmek için belirli tecrübelerinin olması gerektiğini belirtmek. Siz ne kadar saha raporu okursanız okuyun anlatıldığı kadarını bilirsiniz. Olayın iç yüzünde daha farklı muhabbetler döner onlar size sadece önemli noktaları anlatırlar. Olması gereken de budur zaten.

PUA’lar sevgili yapmaktan korkarlar demiştim. Bunun en büyük sebebi de kendilerini bir yere kadar şartlandırmış olmalarıdır. Tanışıp yatağa girene kadar ne yapmaları gerektiğini bilir ondan sonrasını bilemezler. Kadınla konuşacak konu, yapacak aktivite bulamazlar. Sevgili olduktan sonra gelişecek olayları ve ne tepki vermeleri gerektiğini bilemezler. Sevgilisi olmuş adamlar için bunlar basit teferruattan ibarettir ama onlar için öyle değildir. İnsanı bilinmezlik korkutur.

PUA olmak için yapılması gerekenler:

Tam olarak oyun dünyasından beklentin nedir bilmiyorum ama ne olursa olsun sevgilin olmalı. Daha önce hiç sevgilin olmadıysa işte sana görev!

1 hafta süre içerisinde bir sevgilin olsun. Güzel-çirkin, yaşlı-genç, kısa-uzun, zayıf-şişman ne olduğu önemli değil. Sadece sevgilin olsun. Hata yapman önemli değil, içinden geldiği gibi davran yeter ki. Doğru veya yanlış olması önemli değil içinden geldiği gibi davran. Bu ilişkiyi 2 hafta boyunca devam ettir. Nasıl yapacağın umurumda değil, o hatunla olmazsa başka bir hatunla en az 2 hafta boyunca devam ettir. Hatundan ayrıldığın an süre sıfırlanır ve yeni sevgilin olduğunda süre sıfırdan başlar. 2 haftanın sonunda yaşadıklarını ve tecrübelerini anlatıp forumda saha raporu olarak yayınlayan kişilerle özel olarak ilgileneceğim.

Sevgili konusunda tecrübeli arkadaşlarımız olabilir onlara da görev veriyorum. Hatta kendime de veriyorum görev. 3-4 aydır sevgilim olmuyor(istemiyorum) ve kim ne derse desin uzak kaldıkça paslanıyorsun. Tecrübeli kişiler sizler de görevden sorumlusunuz bu sefer farklı şekilde. Sizler tamamen öğrendiklerinizi uygulayacaksınız. Kendi bildiklerinizi ve mahalle bilgisini unutun(seviyosan git konuş be abi). Okuduklarınızdan öğrendiklerinizden doğru olan şeyleri yapın hata payını en aza indirgeyin. Sonrasında geçmiş tecrübeleriniz ile şimdikini karşılaştırın arasındaki farka göre bu camiaya devam eder veya burada son verirsiniz.

Raporlarınızı bekliyorum, sağlıcakla kalın!

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

9 Comments

 1. Özgür hasan Özgür hasan

  Hiç sevgilim olmadı nerden başlamalı?

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Sevgili bulmanın zor olmadığını kavramakla başlamalı. Burayı okuyorsan veya buranın benzeri site/kitap okuduysan her 100 erkekten 95 tanesinden daha fazla şey biliyorsun demektir. Sevgili yapmak için bunlar yeter de artar. Tabi yeter dediysem uygulamaya geçirmen gerekiyor.

   • Demir Demir

    İQ deiyil EQ seviyyemizi hizaya getirmekle başlar her şey..Hayatınızda neye ve ya kimlere olaylara diyil ekseninizde sabir devr etmenize odaklanarsanız ve kendinizi severseniz, kendi giyim, kuşam, sağlık, diksiyon, spor-vücut-teknik, önem verirseniz ve de bakımlı yani temmiz biri olmaya özen göstergeniz normale yakın olursa , işler normale yakındır demektir.. bu qaranti demek!!! ve qaranti yoksa güvenlik—yani siqortalar kopar…özgüven diye bir şey alt yapıya dayanır.. hiç bir zaman mükemmele oynamayın ve mükemmele odaklanmayın…Sakin, umursamaz ama dikkatli, amirane ve kontrollü olun.. beyler hukuki ve insani haklarınızı bilin.. birinin size ulu orta akıl vermesine onay vermeyin ve bunu kimseye yaptırmayın bu sizin özgüveninizi zedeler nitelikte bir travma demektir..kavqa etmeden arkanızı dönüp gideceksiniz..birinin sizi azarlamasına yanınızda şikayetlenmesine ortam yaratmayın…kendinize sayqınız olsun ve unutmayın deyerli olan sizsiniz ve bunu anladığınızda dışarı yansıtırsınıa ki bu da karizmaya yaklaşmışsınızdır demektir..defalarca tekrar edin mükemmel olmaya ihtiyacım yok..Dini, siyasal, kamo oyuna ait mevzuatlarla zihninizi körertmeyin..ve size vazife dayatarak sizi borçlandırmalarını izin vermeyin güruhun!!! Demir gibi olun…Çelik kayalar gibi olun…Kanunlarda size yararlı olan her ne varsa ezbere bilmenizi istiyorum bu size özgüven verebilirmi bilmem ama bir polis memurunun sizi belgesiz ve uyarı göndermeden bir telefonla emniyyete tavşan gibi çağırmasını önler bu taleple onlara hayatlarının sarsıntısını yşatırsınızdır ki sonunda sizi sever ve ihtiram beslerler ki netice ihtişam!!! Eveeettt kadında Kral da memur da sizin onlara borçlu olduğunuzu sanar dimi? Amaaa gel gelelim sarsılırıarsa ne olur sizden korkarlar ve saygı duyarlar ve otomatik severler…bu paradoksal olaya Stokhol sendromu derler..işte size kadını ve ya birisini korkutun demiyorum sadece kendinize olan sayqınızı o hiss edecektir…bu kadarını yaparsanız mükemmeliyyete sebep olmaz ihtiyac da olmaz zaten..Kesinlikle ve kesinlikle enerjinizi kadın tavlamaya sarf etmeyin…bu sizi yorar ve Kralın talepleri bitmez..ona Krlınıza yerini gösterecek cesaretiniz olsun..olayımız Şu…Ondan onay isteyecek bir vaziyyetde olmayın girişimde bulunmayın..direk gidin alın..Alt beyinlerinde bu tür bir özelliyi olan erkek aslında kıymetli erkektir yazılımı ile dolanır ve bu erkeyi eara dururlar.. Buna bayılırlar. ağızlarından salyalar akarcasına!! işte onları deliye çeviren özellikleriniz bu ama terk edecek ve onları redd edecek cesareti de eklediyinizde benim istemediyim birine dönüşürsünüz ve sizi kıskanırım!! Bu özellik VAZGEÇİLMEZ ALFA dır
    Ben bir Beta☺☺ Demir!!!

 2. Fire Dragon Fire Dragon

  Mavi Hap Miti:

  İlişkiyi teklif etmek, bastırmak, istemek veya “sormak” erkeğin işidir.

  Kırmızı Hap Gerçeği:

  İlişki etiketleri kadının işidir. Kadın hazır olduğunda, sizden bunu isteyecektir. Size “biz neyiz?”, “biz sevgili miyiz?” gibi şeyler soracaktır. İlişki etiketleri ve bağlanma feminen özelliklerdir. Eğer erkek olarak ilişki onayı ve etiketlerini siz talep ediyorsanız, muhtaç ve kendine güvensiz görüneceksiniz ve bu da cinsel çekimi öldürecektir.

  Bir kadınla “ilişki” içinde olmak demek, ikiniz de başkası ile görüşmüyorsunuz demektir. Eğer tabak çeviriyorsanız, bunun artık devam etmeyeceği anlamına gelir.

  Fakat ilişkiyi ilk soran siz olmamalısınız. O SİZE sormalı. Bu konu hakkında ilk o konuşmalı.

  Neden?

  Bir kadın henüz bunu sormadıysa, henüz buna hazır değildir ya da opsiyonlarını kapatmaya hazır değildir. Bu sıklıkla sizinle ilgili EMİN OLMADIĞI şeyler olduğuna işaret eder. Size ilgisi yüksek kadın, sizi hemen kapama peşinde olacaktır.

  Eğer ilişkiyi ilk siz sorarsanız, kadının gerçek ilgi seviyesini hiçbir zaman bilemeyeceksiniz. Bunu neden sizden önce sormadı? Sizin başkaları ile birlikte olma ihtimalini neden ortadan kaldırmaya çalışmıyor? Kendi opsiyonlarını neden kapamıyor? Resimde tek siz mi varsınız?

  Buna bir de cinsel pazar değeri yüksek erkeklerin bir kadınla ilişki istese bile opsiyonlarını ve özgürlüğünü bırakma konusunda ilişkiyi ilk soran olmayacak kadar yavaş davranacağı gerçeğini ekleyin. Eğer ilk siz soruyorsanız, muhtemelen böyle bir erkek değilsiniz.

  Siz sormadan söyleyeyim: Çıkma teklifi yapmayın! Ergen misiniz (ergenseniz bile yapmayın). Buluşun, iyi vakit geçirin, fiziksele götürün ama bırakın biz neyiz konusunu o açsın. Emin olun, kız arkadaşınız olacak kızın size olan ilgisinin yüksek olduğunu ve sizden başkasını görmediğini bilmek, bu spesifik kızın kız arkadaşınız olmasından daha önemli.

 3. youorin youorin

  Dediğin gibi çoğu PUA’in daha önce sevgilisi olmamış bu işe heves edip başlamış. Ama hepsinin genellemesini böyle yapman yanlış olmuş daha önce sevgilim de vardı trp, pick up bunları keşfedince aslında ”tek bir kıza yatırım yaparken diğer kızlarla doyumlu başka ilişkileri kaçırdığımı fark ettim” dışarı çıktığımda her biri birbirinden güzel kızlar görüyorum hoşuma gidenlere açılış yapıyorum neden kıymetli vaktimi, emeğimi sadece bir kıza ayırayım dostum?

  • hassıkıo hassıkıo

   sokakta mesela bir kızla konusmak için bir kaç örnek cümle söyler misin merhaba tanışalım mı gibi değil yani direkt elde etmeye yönelik

 4. Ha haa ben bunu yaptım. Biz şimdi neyiz ben senin hayatının neresindeyim ne olacağız dedim.
  Ama neden dedim 🙂
  Öncelikle ortayaş üzeri olduğumuzu ve ikimizin de evlilik tecrübesi olduğunu belirteyim. Sonuçta kariyer sahibi tecrübeli insanlarız. Tanıştıktan çok kısa süre sonra sevgili bile olmadan olayı yatağa taşıdık. Bu konuda o kadar iyiydi ki anlatamam bana kendimi acemi gibi hissettirdi. Bir ay eve kapandık resmen. Balayında bile böyle bir performans yakalamıştım 🙂
  Her şey o kadar güzeldi ki neredeyse aşık olacaktım. Hayallerimde bile geleceğimi planlarken ona göre planladığımı farkettim. Buna göre dur demek gerekiyordu ve kırmızı hapı verdim ve bingo! Verdiği cevap ben hayatıma birini almaya hazır değilim dedi. Ve asıl bomba ondan sonra geldi. Benimle birlikte olmak istiyorsan çok paran olmalı ek iş yapmalısın yeri gelince ben bir gecede 10000 harcayabiliyorum deyince aklımdaki tüm tereddütler bitti ve uzaklaştım. Bu sefer de o beni kaçırmamak için türlü oyunlar oynamaya başladı yok acaba hamile miyim (tabii ki bana işlemedi)yok aslında onu yanlış tanımışım vs.
  Diyeceğim o ki red pili kullanmak duruma göre hayat kurtarabilir 😉

  • Demir Demir

   Yemişim Red pilini hadi ordan dostum…basbayağı kızın etkisine düşmüşsündür…her he kadar deyerli olur olsun dişilere önem vermeyeceksin…şansı olar yok siz belirlemelisiniz ama sonunda iyi yapmışsındır!!

 5. WhiteBoyAlp WhiteBoyAlp

  Daha önce 6 ile 7 sevgilim oldu fakat sevgili yapamıyorum son ilişkim 5 sene sürdü,yapamıyorum derken hani içimden gelmiyor bee abi şeklinde değil de beceriksizlik konusunda tıkandım kaldım ve forumdaki üyeliğimi onaylarsanız çok mutlu olurum sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir