Press "Enter" to skip to content

They Call Me Alpha

They Call Me Alpha, Bunu çok sık yapmam, TCMA kimdir?, They Call Me Alpha kimdir?, Bunu çok sık yapmam inci, Bunu çok sık yapmam altın vuruş, TheyCallMeAlpha

Bunu çok sık yapmam

Fakat bu sefer bir istisna olacak. Bu yazı öylesine bir yazı olacak biraz sitem biraz hayal kırıklığı. They Call Me Alpha, bunu çok sık yapmam yazısını blogdakilerin %80’i okumuştur. Ben de okumanızı tavsiye etmiştim zaten. Görüyorum ki kimileri okuduktan sonra kadın düşmanlığı besliyor, kimileri belki de hiçbir zaman meydana çıkmayacak birisinin izini sürmeye çalışıyor. Hiç gelmeyecek birini bekliyor ve altın vuruş adında sihirli bir sözcük bekliyor. Okuyun arkadaşlar, güzel ve aydınlatıcı bir yazı dizisidir. Sorgulamanızı sağlar. Lakin tapmayın. Ne bana ne başkasına tapmayın.

Ben size hiçbir şey vadetmedim. Şöyle mükemmel bir insanım, şöyle yakışıklıyım, her gün başka hatunlarla beraberim de demedim. Kız tavlama taktikleri adı altında saçmalıkları parayla da satmadım. Sizin üzerinizden bir gelir de elde etmedim. Mükemmel birisine dönüşeceksiniz, yolda yürürken kızlar size numarasını verecek tıpkı bana olduğu gibi de demedim. Bunlar olmayacak. Hiçbir zaman mükemmel olamayacaksınız. Mükemmele hiç bir zaman ulaşamayacağız. Amacımız olabildiğince yakınlaşmak. Kitap okumaktan korkanlar var içinizde. Spor yapmaktan, dışarı çıkmaktan korkanlar var. Yazılan yazıları okuyup bir gün dışarı çıktığında kızların kucaklarına atlayacağını düşünenler var belkide. Unutun bu zırvalıkları.

They Call Me Alpha

They Call Me Alpha size çok şey vadetti. Biraz kaba bir dille de olsa güzel manipüle etti. Saygı duyuyorum. Bakın beyler hayatınızı kimseye bağlı kılmayın, her yerden herkesten faydalanmaya bakın. İnsanları kullanıp atın demiyorum konu ne olursa olsun işinize yarayan kısmı alın gerisini kurcalamayın. TCMA gerçekte liseli bir ergen de olabilir, hayal dünyasında yaşayan bir kaç kitap okuyup farkındalık kazanmış biri de olabilir, belki 190 boyunda kaslı yakışıklı biri de olabilir. Ne olduğu neye benzediği bizi ilgilendirmiyor. Başkalarını okumanızı istemesem bilmeyen arkadaşlara tavsiye etmezdim. Benim amacım kimseyi taşlamak değil çünkü. Ders çalışırken nasıl tek kaynağa bağlı kalmamak gerekiyorsa bu konularda da aynı şekilde. Farklı kaynaklara göz atıp doğrusunu kendiniz keşfedersiniz.

Mesele They Call Me Alpha değil aslında. Mesele başka. Mesele saygı aslında. Blogu açtığım günden beri az çok hepinize yardımcı olmaya çalıştım. Teşekkürlerini sunanlar oldu sayemde farklı bakış açısı edinenler oldu. Kendisinin kızlar tarafından kullanıldığını öğrenenler oldu. Çok farklı seviyelerde çok farklı erkekler tarafından ziyaret ediliyor blog. Benim bu yazımda hitap kitlem hepinize değil bazılarınıza. Hepinize az çok faydam dokunduğuna eminim. Aksini iddia eden zaten blogu takip etmesin bu zamana kadar bir faydam olmadıysa bundan sonra da olmaz. Boşuna zaman kaybetmeyin yani.

Blogu açtığımdan beri yaklaşık 100 kadar erkekle sohbet ettim, sorularını cevapladım, hatta bazılarınızda numaram var kimileriniz instagramdan kimileriniz twitterden kimileriniz de facebooktan arkadaş eklediniz. Bazılarınızla çok güzel sohbetler ettik bazılarınızın beklentisi çok yüksekteydi sanırım. Yazının başında da belirttiğim gibi ben mükemmel biri değilim öyle olduğumu da iddia etmedim. 190 boyum yok aksine 173 boyum var. Sixpackim yok ama göbeğim de yok. Aşırı yakışıklı bir insan değilim ama çirkin de değilim. Ses tonum çok seksi değil ama aşırı kötü de değil. Zengin değilim altımda BMW falan yok. Ben blogu açtığımdan beri kendimi size farklı tanıtabilirdim.

187 boyundayım. Sixpackim var. Bir giydiğim kıyafeti bir daha giymiyorum. Villada yaşıyorum. Ses tonum mükemmel. Bir çok enstrüman çalabiliyorum. Maaşım çok yüksek. Çok iyi bir üniversitede okudum çok iyi bir üniversitede master yaptım. Doğduğumda fakirdik sonra hırs yapıp zengin oldum. Bu arada çok yakışıklıyım Brad Pitt yanımda halt etmiş. I can speak English well. Amerika, İngiltere, Rusya, Fransa gibi ülkeleri gezdim. Küçükken kızlarla aram hiç iyi değildi terk edildim bu yüzden tüm kadınları tavlamak için kendime söz verdim. Şimdi yoldan geçen hatunlar numarasını kağıda yazıp veriyor bende o numarayı çöpe atıyorum.

Tamam bu çok abartı oldu ama bu tarz bir şeyler söyleyebilirdim. Hatta daha güzeli kendim hakkında hiç bilgi ve ipucu vermeden sahte hesap açarak hayatıma imrenmenizi sağlayabilirdim. Bu sayede size taktikler adı altında işe yaramaz bilgileri parayla satabilirdim. Siz de benim gibi mükemmel bir hayata sahip olmak için o kitabı alabilirdiniz. Beni hiçbir zaman göremezdiniz ama mükemmel olduğuma emin olabilirdiniz. Bunu yapabilirdim zor bir şey değil. Eski yazıları düzenlerim bir kaç saat içinde sonra yazmaya başlarım şöyle zekiyim şöyle yakışıklıyım şöyle kız tavlıyorum diye. Sizi hiçbir zaman bir beklenti içine sokmadım. Tam aksine ulaşılabilir oldum gerçekte ne olduğumu görün istedim. Gerçekçi olsun istedim.

Bizim halk zayıflığı sevmiyor. Bir ortamda mütevazı olmaya kalkarsanız saygı hemen azalmaya başlar, hissedersiniz. 

Nuri Bilge Ceylan ne güzel söylemiş. Aldığı ödülleri sonuna kadar hak ediyor üstat. Mesele tam olarak bu söz aslında. Bana tapmanızı istemiyorum hiçbir zaman öyle beklentiye girmedim. Üzerinizden para kazanma beklentisine de girmedim. Googleye kız tavlama taktikleri yazıp bulduğum her şeyi pdf haline getirip sizlere kendi kitabım diye satmaya çalışabilirdim. Yapmadım. İleride normal matbaa basımı kitap düşünebilirim alırsınız değil mi? Yemeyin içmeyin beni okuyun beni takip edin de demedim. Benimle sosyal medya üzerinden tanışıp sohbet edenlerde saygı azalması görüyorum. Mail üzerinde konuşurken veya yorumlarda abi abi diyen insanlar umursamaz bir tavır sergiliyorlar. Mütevazı olup samimiyet kurmaya çalıştığım zaman saygınlığım düşüyor. Çok garip değil mi?

They Call Me Alpha – Bunu çok sık yapmam

Beklentiye girmeyin benim üzerimden. Kimilerine yaşım küçük geliyor kimilerinin beklentileri bambaşka olduğu için beni görünce hayal kırıklığına uğruyorlar. Ulaşılabilir olduğum için saygı duyulmuyor da olabilirim. Abi abi diye yalvarın demiyorum zaten. Yaşı benden küçük olan insanlara kanka diyorum yaşıt olduklarıma da aynı şekilde. Egolu bir insan değilim. Olmamam için hiçbir sebep yok. Kodumun kezbanları küçük bir deliğe sahip olduğu için karşıdaki dağları ben yarattım havalarına giriyorlar. Siz bunu göre göre kızlara yalvarıyorsunuz. Lakin sırf ulaşılabilir olduğum için saygı duyulmuyorum. Ego yapabilirim. Benimde çüküm var. Düşünce yapım bir çoğunuzdan daha gelişmiş. En azından kendi düşüncelerim var yazı yazabilecek kadar bilgi birikimim var. Tipim bir çoğunuzdan daha iyi. En azından sosyal medyaya boy boy fotoğraflar atabilecek kadar öz güvenim var. Kızlara yalvarmıyorum. Ne yani böyle sizi ezip egonuzu param parça mı edeyim? Gelişmek için egonun yıkılmasına inananlardanım. Egosu olan insan egosunu korumak için kendisini gelişime kapatır. Eleştirilere kapatır ve yanlışlarını göremez.

Ne yani They Call Me Alpha gibi annenize küfür mü edeyim? Bunu da sizin gelişiminiz için yaptığımı mı söyleyeyim? Bunu çok sık yapmamı okurken hepiniz sıraladınız değil mi çevrenizde yatmak istediğiniz kızları? Hangileriyle yattınız? They Call Me Alpha’yı aradığınız için buradasınız bir çoğunuz. Gerçekte ne olduğu kim olduğunu bilmediğiniz için onu Brad Pitt benzeri bir insan olduğunu düşünüyorsunuz. Yanlış yapmaz, istediği kızla yatar. Mükemmellik anlayışınıza göre değişir ama kendinizin mükemmellik algınıza göre onu mükemmel olarak yorumluyorsunuz. Çünkü gerçeğini bilmiyorsunuz ve zihniniz onun hakkında bir çok şey üretiyor. Hiç olumsuz şeyler değil hep olumlu şeyler. Ulaşılamaz olan kişiler cinsiyeti fark etmez hepimize çekici geliyor. Ünlüleri, sanatçıları, oyuncuları düşünün. Hepsi bizimle beraber olsaydı. Bizle aynı dolmuşa binip bizle aynı yerden yemek yeselerdi. Hala onlara o kadar saygı duyar mıydınız? Kesinlikle duymazdınız. Çünkü ulaşılabilir birisi sizden birisi.

Bir çoğunuz tcmadan etkilenip onun tarzında konuşmaya yazmaya başladınız. Kimileriniz kendini alfa zannetti. Kimileriniz hala alfayı arıyor. Kimileriniz altın vuruşun ne olduğunu arıyor. Kimileriniz tcmanın sizi keşfedip kardeşlik grubuna alması için dua ediyor. Kimileriniz tcmadan etkilenip Assassin’s Creed oyununa başladı. Kimileriniz tcmanın Assassin’s Creed’in baş karakteri kadar mükemmel birisi olduğunu düşünüyor. (Oyunu hiç oynamadığım için baş karakterin ismini bilmiyorum.) Bir sürü boş safsata. Unutun artık. Okunacak nice kitaplar var. Okunacak nice yazarlar var. Kendi düşünceleriniz oluşsun. Başkasının ağzıyla konuşmayın. Başkalarına körü körüne bağlı kalmayın. O size çok şey vadetti aslında. Kendiniz olmayı vadetti. Kendiniz olmak yetmiyor maalesef. Yapmanız gereken şey kendinizi geliştirmek. Geliştirebildiğiniz her alanda gelişim sağlamak. Kadınlar meselesi zamanla kendiliğinden olacak şeyler. Bunu çok sık yapmamı okuyun lakin onunla sınırlamayın kendinizi. Başka düşüncelere kapatmayın zihninizi. Kadınlara düşmanlık beslemeyin. TCMA okumak başlangıç seviyesi için iyi olabilir lakin asla tek başına yeterli olamaz. O yazıyla sınırlandırmayın kendinizi.

Bugünden itibaren bir karar aldım. Blogda yer alan fotoğrafımı ve bana ulaşabileceğiniz çeşitli bağlantıları kaldırdım. Benim gerçekte ne olduğum kim olduğum önemli değil. Önemli olan yazıları okuyup kavramanız. Bunca zaman kendim uygulamadığım şeyleri veya kendimin sahip olmadığı özellikleri size sunmadım. Aksine kendim yaşayıp tecrübe ettiğim olayları yazdım. Bundan sonra da öyle yapacağım. Lakin kim olduğum sizi zerre ilgilendirmiyor. Amacınız gelişmek ise gelişmeye odaklanın. Amacınız benimle yatmak değilse gerçekte kim olduğum sizi ilgilendirmiyor. Yaza doğru olan planlarım hala geçerli. Önce ön elemeden geçmeniz gerekiyor anlaşılan. Bakın tekrar tekrar söylüyorum itaat etmeyin bana tapmayın. Fikirlerime düşüncelerime saygı duyun. Uygulayıp uygulamamak size kalmış. Ben yazarım. Ben yazmaktan zevk alıyorum. En ufak sorularınıza dahi paragraflar uzunluğunda cevap vermişimdir. Saygıyı hak ettiğimi düşünüyorum. Aksini düşünüyorsanız saygı duymadığınız birisini okumak size fayda sağlamaz. Trip atmıyorum yanlış olmasın. Bazı gerçeklerin farkına varmış oldum hepsi bu kadar.

Başka bir yazıda görüşmek üzere.

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

10 Comments

 1. PUNİSHER PUNİSHER

  Buram buram kalite ve samimiyet akıyor yazıdan….

 2. Halil Halil

  Attığım ilk maile adam gibi dönüp harika bir samimiyet gösterdin yaşının küçüklüğü hiç önemli değil özellikle kadın konusunda yaşanmışligin benden çok sırf bu yüzden bile saygı duyabilirim.sana tavsiyem seni kızdıran ufak insanları umursama, bizim bu siteyi takip Amacımı kalite, senin yazma nedenin kalite, biz bunu koruyalım. Seviyoruz seni kardeşim kendine iyi bak iyi ki varsın görmesek de seni.

 3. Salih Salih

  Bahsettiğin adam dolandırıcının teki ifşa oldu incide. Alfa olcam diyenlerden telefon , laptop ve nakit para almış…

  • GODLESS ALPHA GODLESS ALPHA

   Kim olduğu umurumda değil o iddialardaki kişinin o olduğunu bilmiyorum fakat söyledikleri doğru. Yani söylediklerinden işime yarayanları alırım gerisi beni ilgilendirmez. Sizde öyle yapmalısınız.

  • Ercan Ercan

   Bu doğru mu

   • Murat Murat

    Kral tebrikler yazılarının tümünü okudum gerçeklerden bir tek sen bahsediyorsun diğerlerinde bir balon gibi şişip patlıyoruz mutlu oluyoruz ama kalıcı olmuyor mutluluğun çaresi yok kızlar önemli değil arkadaşlara tavsiyem beyinsiz olun hiç bişeyi kafaya takmayın umursamaz olun sürekli yiyin,için,gezin,tatil yapın,karıya gidin,pavyona gidin,bol bol araç kullanın ,şehirleri gezin vs. ben bunları yapıyorum ne kadar yazı okursanız o kadar farkındalık ve mutsuzluk geliyor. işte hayatın şifresi : birinin başına bişey mi geldi banane amk. deyin gidin bi 35 lik devirin , kız sana pas mı vermedi siktiret amk. kız mı yok , kız mı tavlayamıyon git bi eskort tut sabaha kadar sik , sevdiğin kız başkasının koluna mı takıldı umursama gül geç ,ne kadar geri zekalı olursak o kadar mutlu oluruz ,kendini geliştirme sal gitsin amk. çok okudum çok araştırdım benim tavsiyelerim bunlar

  • Mert Mert

   ezik betaları dolandırdı doğru .d

 4. mehmetali mehmetali

  onu yazan şahıs dolandırıcıymış. internete mahkeme kararını attılar. 4 sene 5 ay 10 gün hapis cezası almışlar. ismi muhammed yuşa aybek suç ortağı da akın çiftlik imiş. biri manisada biri erzurumdaymış. aynı üniversiteye gitmişler ünideyken milleti dolandırmış şarlatanlar. kendilerini kovalayanlardan iphone, laptop, nakit para istiyormuş. bildiğin dolandırıcılık.

 5. melih g. melih g.

  benden de kardeşliğe vergi-üyelik adı altında 3 ay boyunca 200 tl istedi verdim. karşılığında bilgisayar oyunu oynadık. para atmayı bırakınca da beta oldun deyip kardeşlikten attı. ismi muhammed yuşa doğru. arada isminin akın olduğunu tahmin ettiğim hakinasa gönderiyordum parayı. atılınca dolandırıldığımı anladım. 600 lira için peşlerine koşmayacağım. dava falan açsam uzar gider uğraşamam çünkü.

 6. Benden de çok önceden aylık 150 tl almışlardı kardeşlik vergisi bilmem ne diye. muhammed yuşa aybek hesabına göndermiştim parayı. akın çiftlik söylüyordu hangi ibana ne kadar para atacağımızı. kardeşlik dediği ortam da ortamdaki elemanlarla dota, cod4, age of gibi dandik oyunlar oynama işiydi. O kadar abartı olan kardeşlik dediği ortam 6-7 kişilik oyun oynama klanı gibiydi. Niye modası geçmiş eski oyunları oynuyoruz dediğimde hiç birimizde düzgün bir bilgisayar yok denmişti buna ben de dahildim. ardından işsiz kaldım patron işten çıkarttı para gönderemem dedim. 3 gün sonra selam vermedin bize, geldiğini haber vermedin, niye bize geldiğinde mesaj atmıyorsun beta oldun falan filan dandik dandik bahanelerle ortamdan kovdu beni. miktardan dolayı üstelemedim ama şimdi bunları okuyunca dolandırıldığımı anladım. bir de mahkemeden nitelikli dolandırıcılıktan ceza almış galiba. iyi olmuş muhammet yuşa aybek adlı dolandırıcıya. asıl beta kendisiymiş millete bok atıyormuş. Içimin yağları eridi. Umarım hapisten çıkamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir