Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

18 Yaş altı cinsel ilişki

Bu sitede 18 yaş altı cinsel ilişkiye girerseniz bir kızla sıkıntılar yaşarsınız cok buyuk hayatınızın gerı kalanlarında gibi yazılar gördüm biraz meraklandırdı 17 yim ve kızın isteği olduğunda bir sorun olur mu bilgilendirir misiniz bu konuda

kızın isteği şimdi olur daha sonra ne yapacağı belli olmaz. mesela örneğin yaptığı şey açığa çıkarsa ve biliyoruz ki kızlar sorumluluk almayı sevmezler direk olayı senin üstüne yıkar, başın ağrır. burada böyle bir olaya tanık oldum oradan biliyorum. yine de sen bilirsin dostum.

İkinizde 18 yaş altıysanız.

Yap gitsin.

Fazla detaylı bilmem.
Ama risk almayı severim.

Kızla ayrıldıktan sonra kız şikayetçi olursa sübyancılıktan atarlar içeri

Kızla ayrıldıktan sonra kız şikayetçi olursa sübyancılıktan atarlar içeri
Bu kadar basit yani ;d

Çocuk konuşmaları saklasın kız şikayet ederse gayet kendi isteğiyle yaptı der bu 1
İkincisi bir kız için bu erkek beni sikti sonra ayrıldı, veya erkek beni zorla sikti demek kolay bir şey mi sanıyorsun bu 2
Zorla sikti derse konuşmaları gösterir zorla olmadığı ortaya çıkar bu 3

Yazmadan önce düşünün bu da 4

İkinizde 18 yaş altıysanız.

Yap gitsin.

Fazla detaylı bilmem.
Ama risk almayı severim.
Fark etmez kız 18 altıysa söz aile de olur. Erkek 17 kız 17 yine erkek suçlu.kızın ailesi ve herhangibi şikayet fark etmez adli tıp raporu delildir.

Beyler sakın Bulaşmayın. kızın ne dediğini mahkeme umursamaz niye kız 18 yaş altı çünkü.Helede siz 17 yaş altıysanız daha kötü. Az ceza alırsınız ama sübyan koğuşu sizi harcar.

Mahkeme söze bakmaz. bu durumlarda adli psikologlar kızın ruh hali bozuk dediği anda birde adli tıpta bulgu varsa siz düşünün siz 17 yaş altıysanız 5 yıl hapis yetişkin biriyseniz 5-25 yıl hapis.

Bu sitede 18 yaş altı cinsel ilişkiye girerseniz bir kızla sıkıntılar yaşarsınız cok buyuk hayatınızın gerı kalanlarında gibi yazılar gördüm biraz meraklandırdı 17 yim ve kızın isteği olduğunda bir sorun olur mu bilgilendirir misiniz bu konuda
Bulaşma.

Son düzenleme:
Bu kadar basit yani ;d

Çocuk konuşmaları saklasın kız şikayet ederse gayet kendi isteğiyle yaptı der bu 1
İkincisi bir kız için bu erkek beni sikti sonra ayrıldı, veya erkek beni zorla sikti demek kolay bir şey mi sanıyorsun bu 2
Zorla sikti derse konuşmaları gösterir zorla olmadığı ortaya çıkar bu 3

Yazmadan önce düşünün bu da 4
O işler öyle yürümüyor.karadeniz veya Doğu bölgesine bakarsan 18 yaş altı evliliklerde kızların ailesine damatlar para verirler başlık parası gibi neden aile razı olsun diye.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8