Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

18 Yaş altı cinsel ilişki

Yav cezaymis falan fistan , bu ülkede her gün 18 yaş altı s*x oluyor aq gelin İzmir'e görürsünüz bu ayrı bir konu.😄
İlişkiye girdikten sonra bile insanlar ayrılabiliyor.Ve temiz iş istiyorsan siktikten sonra kıza katlanacaksin ve senden ayrılmasını bekleyeceksin ama kafana takmana gerek yok kızın şikayet etmeye götü yemez bu ülkede ,o baba korkusu varya o baba korkusu...Garantiye almak için sexten sonra muhtaç beta oyunu oyna,kız tam baglanamazsa sen çok değiştin artık eskisi gibi değil bu bir hevesti diyecek ve ayrilicak veya aldaticak. Bence o kadar büyütülecek bir mevzu değil kızın psikolojisi sağlıklı ise.

O işler öyle yürümüyor.karadeniz veya Doğu bölgesine bakarsan 18 yaş altı evliliklerde kızların ailesine damatlar para verirler başlık parası gibi neden aile razı olsun diye.
Bilmiyorum detaylı bilgim yok.
Ama dediğim şekilde de kız haklı çıkıyorsa
O zaman adalet ölmüş derim.

Yav cezaymis falan fistan , bu ülkede her gün 18 yaş altı s*x oluyor aq gelin İzmir'e görürsünüz bu ayrı bir konu.😄
İlişkiye girdikten sonra bile insanlar ayrılabiliyor.Ve temiz iş istiyorsan siktikten sonra kıza katlanacaksin ve senden ayrılmasını bekleyeceksin ama kafana takmana gerek yok kızın şikayet etmeye götü yemez bu ülkede ,o baba korkusu varya o baba korkusu...Garantiye almak için sexten sonra muhtaç beta oyunu oyna,kız tam baglanamazsa sen çok değiştin artık eskisi gibi değil bu bir hevesti diyecek ve ayrilicak veya aldaticak. Bence o kadar büyütülecek bir mevzu değil kızın psikolojisi sağlıklı ise.
Bugün içerde bu suçlardan yatanlarda senin gibi bişey olmaz kafasındaydılar peki noldu sonra ben buna nasıl düştüm.

Bugün içerde bu suçlardan yatanlarda senin gibi bişey olmaz kafasındaydılar peki noldu sonra ben buna nasıl düştüm.
Bir gün o kişilerden olma.

Bana kalırsa hiç bulaşma, 18ini doldur her gün çakarsın .d

İkinizde 18 altındaysanız ve kız 15 den büyükse sıkıntı olmuyor tckyı oku bize sorana kadar

Guncelleme..

Son düzenleme:
Olursak ta tecrübe edinmiş oluruz birader sistem zaten feminizm odaklı olmuş sikimde mi.
dostum bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma.sabıkaya girdi mi içerde hortumla çıplak dayak yersin sübyansan yetişkinsen bişey olmaz 6.gün intihar edersin içerde.o dosyaya girdi mi özel bile iş vermiyor devleti bırak hayatın boyunca karşına çıkıyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8