Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

2 hafta tanıdığım kıza yürüdüm

"4 AYDIR FLÖRT EDİYORUZ" adlı başlıktan sonra böyle başlıkların gelmesine alışmak lâzımdı... uzatmadan.

Öncelikle mantıklı bir bakalım; konuşmuşsun ve red yemişsin,yetmemiş tekrar red yemişsin ve üstüne engel de yemişsin.

Yukarıda birkaç arkadaş 31 hakkında yorumlar yapmış bence bunla alâkası yok. "OneItis"( sadece o varmışcasına yaşama.) Olmuşsun. Bundan kurtulamak için bol bol pratik yapmanı şiddetle öneriyorum, ekstra olarak şu kızı da hayatından çıkart; attığı bakışlar çok da önemli değil sonuçta 2 kere red yemişsin.

Bir daha böyle bir hata yapma sakın aynı okulda okuduğun kişiyle konuşma benden sana bir tavsiye ben okuldan 5 6 farklı kızla konusuyordum bi zaman sonra işler ciddiye bindi eğer kızla okulda bır yerlerde oturup bir şey içsem diğerleri görücekti,ben bir şekilde durumu toparladım eğer baş edebilirim diyorsan yapabilirsin ama başaramazsan adın erkek orospusuna çıkar herkes bir önyargıyla yaklaşır.

Beyler kural 1 , asla sinifinizdan , ya da surekli karsilastiginiz kizlarla (cok iyi bir uyum sağlamadığıniz surece) iliski dusunmeyin
Kizlar erkekler gibi degil hepsi birbirini taniyor ve olaylar onlarin agzinda asiri cabuk yayiliyor , dediklerimi dikkate alin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8