Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

2. SAHA

Iftardan sonra kopegi alip iki kuzenle beraber yuruyuse ciktik. Asil amacim saha yapmak degildi ama icimden geldi yaptim bende.
Ilk olarak yolda yururken ayagim camurda kaydi ve ayakkabimin kenarlari camur oldu ordan gecen bi kizdan pecete veya islak mendil var mi dedim yok dedi.
Sonra devam ederken bi kiz tek basina cok az bilinen bi durakta bekliyordu. Ordan gecen otobus var mi varsa nerelere gidiyor vs. konustum. Devam ederken biri yürüyordu telefonla konusuyordu şirket haklari vs. filan sonra yagmur bastirdi biz bi yerin altina gectik o da geldi oraya oturma dedim kulakligi cikardi tekrarladim oturma kirli filan dedim sonra sordum avukat misiniz diye evet nerden biliyorsun filan dedi konuyu orda uzattim bi 5-10 dakka sonra yagmur durdu ayrildik ordanda.
Sonra tekrar basladi yoldayken bizde eve gectik . Yoksa devamini getirecektim . Bugun de bu kadar oldu iste

Dostum yeterli özgüveni topladıysan artık numaraları almaya başlamanı ve buluşmalara başlamanı öneririm saha ayağına sevgilide yapmış olursun aynı zamanda sahanın temel amacında baya destek olur bu sana

Dostum yeterli özgüveni topladıysan artık numaraları almaya başlamanı ve buluşmalara başlamanı öneririm saha ayağına sevgilide yapmış olursun aynı zamanda sahanın temel amacında baya destek olur bu sana
Sıra onlara da gelecek . Yeterli duzeyde bi iletisim kurduktan sonra eger konusma guzel gittiyse alacagim onu da

Vay be 1 yili gecmis :) Ha bu ara da sira onlara da gelecek demisim sana . Sira onlara geldi gecti simdi de son bulamiyoruz siraya ..
Bakalim nereye kadar gidebilir. Belki de bir PUA yim ama farkinda degilim. Biraz da sikildim denebilir ama bu islerden..
Simdi bir baslik okudum gitmis denizde iki kizla konusmus filan :) ..
Her koyun kendi bacagindan tabii pratikte .

Vay be 1 yili gecmis :) Ha bu ara da sira onlara da gelecek demisim sana . Sira onlara geldi gecti simdi de son bulamiyoruz siraya ..
Bakalim nereye kadar gidebilir. Belki de bir PUA yim ama farkinda degilim. Biraz da sikildim denebilir ama bu islerden..
Simdi bir baslik okudum gitmis denizde iki kizla konusmus filan :) ..
Her koyun kendi bacagindan tabii pratikte .
1 Yıldan fazla olmuş... Başarabildiğine sevindim dostum:)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8