Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

2 tane sorum var

1.Sizinle dalga geçildiğinde veya alay edildiğinde nasıl bir yol izlersiniz?
2.Mavi haplılar tarafından gelişiminizin farkında olup neden shit test atıp dışlamaya çalışırlar(negatif erkek shit testi).Dışlanmayla nasıl baş edersiniz

1- Ortamına göre. Yani arkadaş ortamım ise gülüp geçerim fakat ortam ciddi bir ortamsa onu umursamam, yada gereken cevabı basit bir dille söylerim.
2- Koronodan önce içinde bulunduğum erkek ortamından dışlanıyordum, o an yaptığım şey ise onları umursamamak ve kendi tayfamla takılmaktı. Erkekler de birden fazla nedenden dolayı shit test yapar bunlar ksıkançlık ( başarını, ilişkilerini vs.) ve benzeri olaylardan dolayı. Dışlanma ile baş etmek aslında kendini sevmekten ve kendi kendine yetebilmekten başlar. Belki benim gibi gününü geçirebileceğin iki üç arkadaş bulamayıp tek başına bile kalabilirsin ama bunu takmaman gerek ve ne olursa olsun kendinden ödün vermemelisin.

1.Özgüvenli ol.
2.Sosyal Faaliyetlere öncelik ver.
Gerisi gelir..

1-Benle dalga gectiklerinde bende kendimle dalga gecerim hatta boyle cildirmis gibi gulerim filan sobra biluyor amnkoyim bizim xevk almamiz lazimdi adam bizden fazla zevk aliuor diyip salarlar ya da sikimde bile olmaz ama genelde sikimde ilolur cunku onlarin enerjilerini alip hirsa donustururum buda hedeflerime daha hizli ulasmami saglar
2- hepsine siktiri cek bunu sozle ifade etmene de gerek yok gitme birdaha yanlarına kendi kralligini kur zaten it gibi gelcekler ama gelmelerine gerek bile yok yani bunu gelmeleri icin yapma

1.Sizinle dalga geçildiğinde veya alay edildiğinde nasıl bir yol izlersiniz?
2.Mavi haplılar tarafından gelişiminizin farkında olup neden shit test atıp dışlamaya çalışırlar(negatif erkek shit testi).Dışlanmayla nasıl baş edersiniz
Şöyle ortamındaki en taşaklı adamı düşün. Sana yapılanları ona, veya sen ona yapabilir misin? Aynı şekilde ne yaptığını bilen adamın yanında ses çıkaramazlar. Hatta o adam öyle iyi yönetir ki durumu onlara kendini kötü hissettirir en azından adam bişeyler deniyor ben olduğum yerde kalıyorum ilerlemiyorum diye. Birazcık psikoloji meselesi ve saygınlık.

2 soru tek cevap cok basit : "kendini o durumlara dusurme".

Ha olur mu olur fakat karsiligini net bir sekilde verirsen... ("p*c yaa hshdhdjs) diyip susuyorlar :)

kim dalga gecebilir ki seninle hiammmmqq...

Dışlanmamak icin kendi ortamini kendin yarat sevmediklerini sen dışla. Ortami domine edendir ya alfa...

1) Çoğu zaman kendimle dalga geçen ben olurum zaten, çevremdeki insanlara benimle dalga geçebilecekleri bir şey bırakmam, onlar da bilinçaltlarından "ulan herif kendisiyle dalga geçip gülüyor bizi de güldürüyor, öz saygısı ve güveni yüksek, bize kendisiyle dalga geçmek için şans bırakmıyor" diyorlar. bu da sana olan saygılarını artırıyor.

2) Cinsiyet arası olduğu kadar cinsiyet içi de rekabet var. CPD'si veya genel değeri senden düşük olan veya düşük olduğunu hisseden erkekler sana laf atacak ve seni zor duruma sokmaya çalışacaklardır. Onlara verilebilecek en iyi cevap aslında ortama ve karşındakine göre değişir, gülüp eğlenerek onun bu laflarından ve hareketlerinden etkilenmediğini gösterebilirsin veya sakin ve umursamaz bi' tavırla o kişiye hak ettiği cevabı, sinirlenmeden verebilirsin. Onu ciddiye alıp ondan etkilendiğini gösterirsen bu senin zayıf olduğunu onlara hissettirir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8