Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

2022'nin İlk Ayı

2022'ye girmeden önce bazı kararlar aldım. Bazıları gerçekleşti, bazılarına ise hiç başlamadım. Ne dilediğine dikkat et çünkü gerçekleşebilir diye bir söz vardır bilir misiniz? Ben 2022'nin diğer yıllardan çok farklı olmasını istedim. İlk defa kız arkadaşım oldu. Çok değerli dostluklar, çok fazla ortam. Neredeyse hiç eve girmiyordum. Hayatı sadece eğlence gözüyle bakan alkolik bir insana dönüştüm. Bir zaman sonra hayattan zevk almadığımı fark ettim. Tek yaptığım şey dışarı çıkmak olduğu için boş bir hayat yaşadığımı fark ettim. Bu durumun bir olumlu yanı vardı. Her gün farklı kişilikteki insanları tanımak bende kaliteli insanların nasıl bir kişiliği olduğunu öğretti. Kaliteli insanlar daha çok belirli bir hedefi olan, arkadaşlarını iyi seçen, her daim bir işi olan, neşeli insanlar. Ben ise hedefi olmayan iyi vakit geçirmeye odaklanan bir nevi zihin mastürbasyonu yapan bomboş bir insan oldum. Bunu fark ettiğimde ilk olarak bazı arkadaşlarıma yol verme kararı aldım. Sizi ileri götürmeyecek insanlarla bağlantıyı koparın kendiniz için en iyisi bu. İkincisi ise hayır demeyi öğrenmek. Her zaman insanlara evet diyerek bir şeyler değiştiremezsiniz. Jim Carrey'nin bay evet filmindeki gibi ilk başta iyi gelir ama yorulursunuz bir zaman sonra. Bir diğeri ise ciddi olmak. Fark ettiniz mi bilmem ama bazı insanlar çok fazla boş yapar. Her zaman birileriyle dalga geçme peşindedir. O tarz insanları bir zaman sonra ciddiye almazlar, fikirlerine saygı göstermezler. En önemli madde ise kadınları hayatınızın merkezine koyma hatası. Sizin kendinize göre belirli hedeflerinizin olması gerek, kadınları hedef yaparsanız elde ettiğinizde benim gibi bir boşluğa düşersiniz. Benim şuan ki hedefim bir hedef bulmak. Yeteneğimi keşfetmek 2022' den en çok istediğim şey artık bir hedef bulmak o hedef uğruna gece gündüz deli gibi çalışmak. Sizin hedefleriniz ne ki adam akıllı düşünün 2022'den beklentiniz nedir kaldı şurada 11 ay.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8