Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

21 gün kuralı

21 gün kuralı hakkında ne düşünüyorsunuz bir insan gerçekten bu kadar kısa bir sürede yeni alışkanlıklar edinebilir düşünce yapısını değiştirebilir ya da yıllarca yaptığı bir alışkanlığından vazgecebilir mi, siz denediniz mi ?

21 tam gün olamaz ama yaklaşık o kadar süreden sonrası büyük çoğunlukla psikolojik

Sigarayı bıraktım, 9 gündür sigara içmiyorum. Kendim de deneyeceğim 21 gün kuralını rapor veririm.

21 gün kuralı hakkında ne düşünüyorsunuz bir insan gerçekten bu kadar kısa bir sürede yeni alışkanlıklar edinebilir düşünce yapısını değiştirebilir ya da yıllarca yaptığı bir alışkanlığından vazgecebilir mi, siz denediniz mi ?
Şöyle düşün sen haftada 1 gün 14 kıza açılış yapmanla 1 hafta boyunca günde 2 kıza açılış yapmanda dağ kadar fark vardır. Aynı vücut çalışma gibi beynin adepte süresi vardır. Sürekli yapılan şey alt beyne işlenir biz 1 aydır her gün set açıyoruz. Artık beynimize işlendi yanımızdan geçenlere set açmamak için kendimizle uğraşıyoruz.(kendimize diyoruz medeni insanız durduk yere set açmayalım artık ama dayanamayıp yine açıyoruz en fazla teşekkür ederim, ben öyle düşünmüyorum, hayatıma kimseyi sokmak istemiyorum, sen şöylesin deyip red yiyoruz. Hatta bize iltifat edip red edenlerde var. :D )

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8