Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

3 gün önce filandı

Evde sıkılıyorum bi feministlerle ugrasayım dedim.İnstagram feministlerle biraz uğraştım işte(Çok sıkılmıştım amkkkk).Bunlar sana dava açacaz atv ana haberde kendini gorursun(asıodhbasdhasdıh)filan dediler işte başıma bir şey gelir mi ? Sanmıyorum ama tedbiri elden bırakmamak lazım

Nasıl uğraştın? Onlarla uğraşan çok oluyordur muhtemelen seni korkutmak için demişlerdir (eğer bahsettiğin feminist sayfaları falan ise).

Feminist ile uğraşarak hiçbir boka varamazsın, zamanını çöpe atmayı seviyorsan ve kalitene zarar gelmesini göze alıyorsan uğraş canım fenistlerle. Ha o harcayacağın vakte kitap okursan ya da en basitinden odanı toplarsan o geçen zamanı iyi bir şekilde harcamış olursun.

Edit: Üyelik rütbesi de düşmüş, çekirdek kadro biraz iyi toplanır bu gidişle.

Feminist ile uğraşarak hiçbir boka varamazsın, zamanını çöpe atmayı seviyorsan ve kalitene zarar gelmesini göze alıyorsan uğraş canım fenistlerle. Ha o harcayacağın vakte kitap okursan ya da en basitinden odanı toplarsan o geçen zamanı iyi bir şekilde harcamış olursun.

Edit: Üyelik rütbesi de düşmüş, çekirdek kadro biraz iyi toplanır bu gidişle.
Haklısın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8