Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

3 Haftalık Gözlem

Beyler 3 haftadır her şeyden uzaklaştım bir tek insanlara yakın oldum derstir vs. her şeyi bıraktım. Nerede insan var oraya gittim incelemek için. 3 haftadır da sıkılmadan yapıyorum. Tek demek istediğim bir insana güvenecekseniz iki kere düşünün. Artık öğretide yeteri seviyeye geldiğimi düşündüğüm için ( en azından şimdilik) biraz da gerçek hayatta nasıl işliyor diye bakayım dedim. Öncelikle kızların çoğunluğu çıkarcı özellikle bunu sınav haftasında çok gözlemledim. Normalde çocuğun yüzüne bakmaz sınav saati "kanka bana kopya versene yaa Emrecaan kopya verir misinnn" tarzı cümlelerle kandırmaya çalışıyorlar (bu arada adım Emrecan değil) . İlk etapta bunu sadece gözlemledim. Ama artık çocuğa üzülmeye başlamıştım çünkü kızla gerçekte yakın olduğunu sanıyordu. Gittim konuştum dostum böyle böyle normalde yanına gelmez etmez sınav zamanı geliyor yanına hiç dikkat etmiyor musun? O da yoo bence o yüzden değil normalde de geliyor bazen dedi. Gelmiyor yani ben bir kere görmedim gidip yanına oturduğunu. Bir başka tip ise gönüllü uydu erkek. İki tarafta mutlu kız mutlu erkek zaten mutlu yaşayıp gidiyorlar. Amma velakin bu kızları ölümleri pahasına korurlar. Laf mı ettin hay ananı gibeyim.. Kız gibi bir başlarlar laf atmaya ardı sırası gelmez. İlk başta cevap veriyordum ama sonra vermemem gerektiğini anladım. Arkamı dönüyorum ona ve başkasıyla sohbete başlıyorum zaten susuyor. Görev adamları. Bu adamlar adamdır adam. Kimdir bunlar? Her daim senin yanında olan senin sözünü dinleyen bir karar aldığın neden böyle yaptı a*k demeyen tayfadır. Onları sevin arkadaşlar onlar bu Dünya'da yanınızda duracak tek insanlar.

Beyler 3 haftadır her şeyden uzaklaştım bir tek insanlara yakın oldum derstir vs. her şeyi bıraktım. Nerede insan var oraya gittim incelemek için. 3 haftadır da sıkılmadan yapıyorum. Tek demek istediğim bir insana güvenecekseniz iki kere düşünün. Artık öğretide yeteri seviyeye geldiğimi düşündüğüm için ( en azından şimdilik) biraz da gerçek hayatta nasıl işliyor diye bakayım dedim. Öncelikle kızların çoğunluğu çıkarcı özellikle bunu sınav haftasında çok gözlemledim. Normalde çocuğun yüzüne bakmaz sınav saati "kanka bana kopya versene yaa Emrecaan kopya verir misinnn" tarzı cümlelerle kandırmaya çalışıyorlar (bu arada adım Emrecan değil) . İlk etapta bunu sadece gözlemledim. Ama artık çocuğa üzülmeye başlamıştım çünkü kızla gerçekte yakın olduğunu sanıyordu. Gittim konuştum dostum böyle böyle normalde yanına gelmez etmez sınav zamanı geliyor yanına hiç dikkat etmiyor musun? O da yoo bence o yüzden değil normalde de geliyor bazen dedi. Gelmiyor yani ben bir kere görmedim gidip yanına oturduğunu. Bir başka tip ise gönüllü uydu erkek. İki tarafta mutlu kız mutlu erkek zaten mutlu yaşayıp gidiyorlar. Amma velakin bu kızları ölümleri pahasına korurlar. Laf mı ettin hay ananı gibeyim.. Kız gibi bir başlarlar laf atmaya ardı sırası gelmez. İlk başta cevap veriyordum ama sonra vermemem gerektiğini anladım. Arkamı dönüyorum ona ve başkasıyla sohbete başlıyorum zaten susuyor. Görev adamları. Bu adamlar adamdır adam. Kimdir bunlar? Her daim senin yanında olan senin sözünü dinleyen bir karar aldığın neden böyle yaptı a*k demeyen tayfadır. Onları sevin arkadaşlar onlar bu Dünya'da yanınızda duracak tek insanlar.
Görev adamı olsa yanımda varya, Allah var zihnimdekiler ile 5 sene içerisinde devrim yaratırım. Şimdilik tek tabancayım 10 senemi felan alacak :)

Bu da bahanelerden birisi dostum gerçekten :)
Değil :) Daha önce 3 kere denedim, tek başıma çok zor yürütülecek işler.
3 kere şirket kurup 3'ünüde batırdım neden?
Zaman yeteresizdi, her yere yetişemiyordum :) Tüm mesele buydu işte

Kadın olsam aynısını yaparım. Etraf kullanılmayı bekleyen erkekle dolu üstelik mazottan daha ucuz bu herifler :D. Kadınlar haklılar. Bende kullanıldım önceleri tamamen haklılar kullanmakta benim hiçbir vasfım yoktu beni kullanmıyacakta kimi kullanacaktı. Arkadaşlarına hava atılabilecek kadar kaliteli bir erkek değildim. Şu son 2 yıldır kendimi geliştirmeye adadım. Otobüste bakışıp gülüşen kızlarmı dersin. Yanından geçerken bana bakan kızmı dersin.
Ama çok zorlu süreçlerden geçmiştim. Az uz paslansakta yerine koymaya başladım eskisi gibi :D
Bir belgesel izledim.Feministler erkekler kötütdür şöyle böyle slogan atıyor işin ilginç kısmı Feminist grubun içndekilerin yarısı erkek :D Düşünün bu erkekler kullanılmıcakta kimler kullanılcak karı kız için o ideolojisi desteklediği belli.
Ben kadın olsam içlerinden geçerim erkeklerin.Etraf beleş adam dolu boş beleş adamı napacaksın tabi kullanacaksın. Bu dünyada çok eziliyoruz. Bir kadın erkeğe iftira atsa sokakta yemediği dayak kalmaz o adamın. Bide bunu hemcinsimiz yapar dinlemeden anlamadan tekme tokat dalar adama erkek ya erkeklik taslıyacak :D Bende kadın olsam boş beleş erkeklerin içinden geçerdim. Makyajımla o herifleri kandırırdım. Sütun gibi bacaklarımı piyasaya çıkarırdım. Götüme dar kot çekerdim(Yanlış anlamayın götümü sergilemek için değil beynime kan gitsin diye :D)
Erkeklerin verilmiş sadakası varmış erkek olarak dünyaya geldim :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8