Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

3.Numara Alışım

Herkese merhabalar. Umarım raporum okuyanlara değer katar ve faydasını görürsünüz.
10 üzerinden 8 puanlı kızı görürüm ve önüne geçerim, trafik memuru durduruşunu yaptıktan sonra kız şaşkınlıkla bana bakar ve aramızdaki sohbet başlar:
+Merhaba
-Merhaba
+Nasılsın
-İyiyim, teşekkür ederim
+Bende iyiyim
-Seni geçerken fark ettim ve tarzın hoşuma gitti. Gelip tanışmak istedim.
Kızımız elini uzatır ve sohbet devam eder.
- Ben Peta. Senin adın ne?
+ Memnun oldum bende İbrahim. Ne yapıyorsun?
- Alışveriş yapıyorum. Sen ne yapıyorsun?
+ Takılıyorum. Sende tam liseli tipi var.
- Aa evet lise sonum. Ama 19 yaşındayım.
+ Sende mezuna kalanlardansın demek.
- Ahahah evet. Bu sene son artık. Sen ne yapıyorsun, kaç yaşındasın, okuyor musun?
+ 21 yaşındayım. Antep fıstığı teknolojisi okuyorum. (Dalgasına söylemiştim ciddiye aldı :D )
- Aa ilk defa duyuyorum ne kadar ilginç bir bölüm. Eğlenceli bir bölüme benziyor.
+ Sever misin, fıstık?
- Çok severim. Ne gibi şeyler yapıyorsunuz o bölümde?
+ Fıstığın işlenişi, yetişme koşulları vs. Birde yoldan geçenlere fıstık sevip sevmediklerini soruyorum.
- Ahahah çok eğlenceliymiş gerçekten.
+ Hayatın eğlenmeden tadı çıkmıyor. Umarım sende eğlenceli birisindir.
- Kesinlikle, eğlenmeyi çok severim.
+Ne gibi eğlencelerin var mesela?
- Arkadaşlarımla gezerim falan filan.

Beyler benim burada iş görüşmesi gibi yazmama bakmayın, sohbet gayet akışkan, neşeli ve pozitif ilerliyordu. Bu konuşma sonrasında numarasını aldım, biraz daha sohbet ettim ve yollarımız ayrıldı.

Evet dostlar, var mıdır eksik gördüğünüz bir nokta veya şurada şöyle deseydin daha efektif olabilirdi dediğiniz bir yer?

Genel olarak bakarsak, gayet iyi bir sohbet dönmüş dostum. Yalan atmak çoğunlukla iyi sonuçlar doğruyor. Açılışta her zaman doğru söyleyeceğiz diye bir şey yok demi :) !

Herkese merhabalar. Umarım raporum okuyanlara değer katar ve faydasını görürsünüz.
10 üzerinden 8 puanlı kızı görürüm ve önüne geçerim, trafik memuru durduruşunu yaptıktan sonra kız şaşkınlıkla bana bakar ve aramızdaki sohbet başlar:
+Merhaba
-Merhaba
+Nasılsın
-İyiyim, teşekkür ederim
+Bende iyiyim
-Seni geçerken fark ettim ve tarzın hoşuma gitti. Gelip tanışmak istedim.
Kızımız elini uzatır ve sohbet devam eder.
- Ben Peta. Senin adın ne?
+ Memnun oldum bende İbrahim. Ne yapıyorsun?
- Alışveriş yapıyorum. Sen ne yapıyorsun?
+ Takılıyorum. Sende tam liseli tipi var.
- Aa evet lise sonum. Ama 19 yaşındayım.
+ Sende mezuna kalanlardansın demek.
- Ahahah evet. Bu sene son artık. Sen ne yapıyorsun, kaç yaşındasın, okuyor musun?
+ 21 yaşındayım. Antep fıstığı teknolojisi okuyorum. (Dalgasına söylemiştim ciddiye aldı :D )
- Aa ilk defa duyuyorum ne kadar ilginç bir bölüm. Eğlenceli bir bölüme benziyor.
+ Sever misin, fıstık?
- Çok severim. Ne gibi şeyler yapıyorsunuz o bölümde?
+ Fıstığın işlenişi, yetişme koşulları vs. Birde yoldan geçenlere fıstık sevip sevmediklerini soruyorum.
- Ahahah çok eğlenceliymiş gerçekten.
+ Hayatın eğlenmeden tadı çıkmıyor. Umarım sende eğlenceli birisindir.
- Kesinlikle, eğlenmeyi çok severim.
+Ne gibi eğlencelerin var mesela?
- Arkadaşlarımla gezerim falan filan.

Beyler benim burada iş görüşmesi gibi yazmama bakmayın, sohbet gayet akışkan, neşeli ve pozitif ilerliyordu. Bu konuşma sonrasında numarasını aldım, biraz daha sohbet ettim ve yollarımız ayrıldı.

Evet dostlar, var mıdır eksik gördüğünüz bir nokta veya şurada şöyle deseydin daha efektif olabilirdi dediğiniz bir yer?
2. bölümü de bekliyoruz!
Şaka bir yana numarasını aldın ama sonrasında konuştunuz mu ya da buluşma ayarladınız mı?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8