Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

4 aylık aradan sonra ilk N-Close

Başlık şaşırtmasın 4 aydır kendimi geliştiriyorum. Tüm tabakları bırakıp hiçliğe gittim. Öncelikle çevremde erkek arkadaşım pek yok. Okuduğum bölüm, bulunduğum okul sağ olsun. Hemcinslerime hasret kaldım. Cumartesi günü bir sınav çıkışı arkadaşım olan kızla ve yanındaki hb6.5/7lik tatlı bir kızla karşılaştım. Kadıköy'e bir kız arkadaşımla geçicektim onlar da geçicekmiş iyi dedim beraber geçelim. Hedef kızımızla hiçbir iletişim kurmadım gözüne bakıp sadece merhaba manasında gülümsemiştim. vapurda sohbeti domine ettim kızla hala iletişimim 0 adını bile bilmiyorum. İstanbulkartını masaya bırakmıştı. (ben: b, hedef kız: x, diğerleri: d)

Basit bir n-close oldu haberiniz olsun.

b: istanbulkartına baktım, ismi selinnur diyelim(buna yakın, tam vermiyim burayı takip eden arkadaşlarım var), eee nur aramıza nerden katılıyosun.
x: nur değil ismim selin benim.
b: tamam nur. Bu arada şapkanın aynısı babannemde vardı çok tatlı bir şapka gerçekten.
x: yaaaaa, babanne mi dedin sen bana.
d: dalga geçme kızla askjdkaljd
b: ne dalgası ya yakışmış tatlı durmuş işte ne dedim ben sanki??
b: istanbulkarttan tipine bakıp bu nasıl sensin büyümen gerekmiyor muydu senin, küçülmüşsün sen baya??(sataşmam lazım ilgiyi yakaladım)
x: ya ne diyosun sen akşsdlksaşlk

sonra kadıköyde ayrıldık. Diğer kız arkadaşım olduğu için sarıldım. Hedef kızımıza da kıskanma gel sana da sarılayım deyip ayrıldım.

Diğer gün okulda tekrar karşılatık. Kız yanıma geldi. İkizin nerde senin dedim. Anlatmaya başladı baya konuşuyo bu.

b: beynim bu kadarını kaldırmaz bekle bir tane Katip çağırayım o ilgilensin senle :)
x: yaa çok kötüsün diyip koluma vurdu
b: senin elin ne kadar ağır ya numaranı versene kavga olursa çapırayım tek başına 3-5 kişi indirirsin sen. ( numarasını almak için demedim ama arkadaşça bir şey istemediğimi belirtmem lazım yoksa fz yiycem az kaldı)
x: şkalsdşlkasd. Üfff
30-40 dk sonra okulda arkadaşıyla gördüm(arkadaşı a, ben b, kız x)
arkadaşı: bugün sen benim kankamı çok kızdırmışsın
b: aa öyle mi, kolum da çok kızdı bi ara cevap vermek istiyor arkadaşına hatta :)
x: ( gülüyor böyle ufak ufak)
b: "a" sen numaranı versene takılırız seninle arada. ( "a" numarasını verdi)
b: "x" sen de ver tamam kıskanma arkadaşını hemen.
x: (gülümseyerek yazdı numarasını) ben o sırada sen ne kıskançsın ya falan diye takılıyorum.
b: (ismini hatırlamadım kızın cidden) seni de nur diye kaydediyorum dedim.
x: senlin benim ismim selin diye kaydet
b: tamam nur değişirim bi ara
x: akşam mesaj atcam sana değiştirdin mi anlarım dedi.
b: ben sana numaramı vermedim ki :)
x: üfff doğru aslşkdasd. Instagram'dan yazarım o zaman
b: tamam tamam yaz ( instagramım yok swh)
x: (burada bir şeyler söylemeye devam ediyordu, hiç takmadan başka arkadaşımın yanına gittim)

Normalde yazmam da paylaşmak geldi içimden. bu akşam mesaj atarak flörtümsü konuşmayı düşünüyorum. Sınavlarım bitince de bir date ayarlarım. Detayları arada bir güncellerim. İyi forumlar. Stay with #TRP

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8