Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

4 yıl içinde Zengin edecek projeler

Merhaba dostlarım ben bu siteden engellenen ghostlykisses çok yazmak şstediğim ve yaymak istrdiğim finans amaçlı bir proje var bu proje metaverse ile alakalı Facebook olmak kaydıyla milyar dolarlık şirketlerin yatırım yapmasıyla gelişen bu proje son yıllarda özellikle önümüzdeki 5yıl içinde zirveye ulaşacak olan bu proje şuan lık gündemde ve düşmeyecek gibi görünüyor böyle olunca metaverse coinlerine şirketlerine yatırım haliyle geliyor benim önümde ki 5 yıllık projem her ay 1000₺ metaverse coinlerine önümüzdeki 5yıl boyunca yatırım yaparak milyoner olmak
Ama nasıl?
12 boyunca her ay atılan 1000₺ 12000₺ eder bu ise önümüzdeki 5yıl içinde herhangi bir metaverse projesinin 1000x yapması haliyle 12000000₺ edecektir sürekli artan dolar kurunu da eklemek gerek metaverse çok sağlam bir projedir bunu araştırarak öğrenebilirsiniz ve sürekli artan bitcoin trendiyle piyasalar sürekli artışa geçecektir artık ayı ve boğa sezonlarının bittiğini düşünmekteyim sadece şu iç madde olacak
1-düzeltme %5-%15 ilk düşüşler
2-büyük düzeltme %25-%35 arası düşüşler ( milyar dolar giren yatırımcıların kâr satışı yapmasıyla oluşur olma olasılığı düşüktür)
3-artış %50-70 arası artışlar pumplar
Eğer elinizde malınızı tutmasını bilirseniz Zengin olmak kolay
Yatırım yapılabilecek coinler
1-RACA
2-MANA
3-SAND
4-TLM
5-ATLAS
Unutmayın piyasa arz ve talep ile hareket eder bu yüzden yatırımcılar piyasayı kana bulamak fazla istemezler sadece yıldırırlar bunun sebebi ise elinizden malınızı almak istemelerirdir.çünkü kendi ekmeklerinden olurlar uzun vade olanlar kazanır 4-5 yıl beklemek sizi Zengin edecektir iyi günler
Not yazdıklarım YTD yatırım tavsiyesi değildir kendim için yaptığım plandır

bu linkten girip kayıt olabilirsiniz Welcome Bonus | Register in Gate.io | Buy Bitcoin Online Cryptocurrency Exchange platform

Son düzenleme:
Bende portföyümü bu sektöre yoğunlaştırdım.

Cok iyi: GALA - ENJ - MANA - SAND
Orta halli iyi: AXS - BLOK - ALICE - MBOX
Riskli ama kazancı yüksek olabilecek 5-10 yıl sürer: ATLAS
Edit: gercekten aldiginizi satmayin boyle uzun vade ise. Ben manayi sandi 0.60 dan aldim 1.8$ civarlari sattim suan dip 5$.

SPK onaylı belgeni gösterir misin güzel kardeşim? Gösterecek bir şey yoksa suç işliyorsun bilgine.

Dostum yazıyi iyi niyetli yazmışsın ama yatırım tavsiyesi değildir diye eklemen lazım,birisi seni şikayet ederse basın ağriyabilir.

Temkinli ve bilgili olduğun sürece denemeye değer.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8