Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

45 dakika önceki saha raporum

Selam beyler bugün wingmanimle buluşmaya geldim. Bağcılardan metroya binicektim.Aşağıya indim ve metro bekleyen bi dişi gördüm ortalama güzellikte ama bakımlı bi dişiydi ama bunu bahane etmek istemedim. Kıza gözünün içine bakarak karşıdan yaklaştım ve yenibosnaya nasıl gidebilirim dedim. Bu metro gidiyo sanırım bakıyım falan dedi duraklara baktı em küm etti ve evet bu taraf gidiyor dedi benim de o taraf dedi ben de hmm tamam deyip sohbeti uzatmadım metro geldi ve bindim.Binince kızdan uzak bi köşede kulaklik takip sarki dinledim kizi pek siklemedim. Otogarda aktarma oluyor ve inip karsidaki metroya biniyoruz normalde. Kız indi ama baskalari da diger yonden indi. Ben kizin indiği yonden indim ve beklemeye basladim. 1 dakika geçmeden kiz yanima gelip yanlıs taraftan inmisiz diye guldu. Ben de gulup sana guvenmistim dedim . Kız ise hemen gulerek kendini savunmaya gecti bilmiyordum falan diye. Sonra ordan sanki oylesineymis gibi konular acip sorular sormaya basladim. ( devam edicem)

Rez suku felan istiyosan yanlış yerdesin xD
Yok dostum arkadasim geldi yarida kestim silmek istemedim :dd neyse iste sonra kıza yururken " ilk defa biriyle tanisirken boylesine güvenim kırıldı xd " dedim ve kız yine tebessümle ya valla bilmiyordum ben de falan dedi sonra karsi tarafa gecene kadar konustuk ve metroya bindik yine konustuk ortak bi noktamiz vardi muhendislik o konu uzerine devam ettim ama genelde kiz anlatti ben dinledim pek sikimde degildi anlattigi seyler ama gozunun icine bakip dinledigimi belli etmeye calistim. Bi ara kizin telefonuna bildirim geldi ekrani acti Yaşamım ♡ gibi birşey vardı gözüm çarpti. Kizin sevgilisinin olduğunu anladım ama bunu bahane etmek veya vazgeçmek istemedim. Kizin inicegi durak yaklasti ve ben burda inicem galiba dedi ben de evet dedim ve zevkli kızmışsın aslında dedim güldü ve ben numaranı versene takiliriz belki dedim. Kız gülerek veremem dedi erkek arkadasım var dedi. Ben de bozulmadan o anlamda sormamistim zaten dedim. Kız ona ihanet etmek istemem falan dedi ama bunlari konusurken modumuz dusuk degildi gayet guleryuzluydu. Ben de israr etmeden sen bilirsin dedim ve kapattim konuyu kız da belki başka bi zaman karsilasiriz dedi ve giderken el salladi ben de belki de dedim ve tebessum ettim. Böyle gelisti ve pisman degilim .

Neden dostum açıklarsan sevinirim?
O kızdan numberclose gelebilirdi baya belli etmiş, belki bidaha karşılaşırız demiş bence uydusuna almış, istiyor ama vermiyor icabı, kıvrak zekanla numarayı alabilirdin fakat o numaranın daha sonra işe yarayıp yaramayacağı hakkında olumlu olacağını da sanmıyorum. Özetle numberclose hedeflemişsin ama kekliği elinden kaçırmışsın

O kızdan numberclose gelebilirdi baya belli etmiş, belki bidaha karşılaşırız demiş bence uydusuna almış, istiyor ama vermiyor icabı, kıvrak zekanla numarayı alabilirdin fakat o numaranın daha sonra işe yarayıp yaramayacağı hakkında olumlu olacağını da sanmıyorum. Özetle numberclose hedeflemişsin ama kekliği elinden kaçırmışsın
Gerçekten erkek arkadaşı olma ihtimali fazlaydı dostum ilk bindigimizde surekli telefonla konusuyordu ve mesajlar akıyordu. Ama ısrar etmeyi istemedim cunku daha iyisini bulamiycagim bi kiz degildi.

Kanka olmadı itiraf sayfalarına ak millet oradan evleniyor?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8