Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Acaba hakkımda ne düşünüyorlar

Evet dostlar artık kafamda soru kalmadı nasıl davranacağımı biliyorum

Son düzenleme:
Çocukluktan beri değişiktim sınıfta herkes hikaye anlatır ben başkasını anlatırdım. Boksör olarak tanınıyorum yaşadığım semt küçük
ama safım malesef bunu kullanıyorlar

Hayatımızın merkezine koyduğumuz olgu hayatımızı şekillendirir. Hayatımızın merkezine parayı koyarsak para için çalışır ve parasal menfaatler üzerine bir hayat inşaa ederiz. Öyle de hayatımızın merkezine çevremizi memnun etmeyi koyarsak onlar için yaşarız. Kitap okumak önemlidir evet ve doğru kitabı okumak daha da önemlidir. Kendimizle baş başa kalıp düşüncelere dalmak psikolojik anlamda iyi hissettirebilir ve hayatımızın merkezine neyi koyduğumuzu hangi hamlelerin bizi ilerleteceğini görmek adına iç sesimizi dinleyebiliriz. Bir hedef belirledikten sonra o hedef doğrultusunda en uygun kitabı bulabileceğimizi düşünüyorum. Kendimizle baş başa kalmayı şöyle uyguluyorum: Öncelikle sessiz ve karanlık bir odaya geçiyorum. Yerde bağdaş kurarak veya sandalyede dik oturarak gözlerimi kapatıyorum. Sadece karanlığı izliyorum. Bir süre sonra iç sesim yani bilinçaltım düşünceler gönderiyor. Bu düşünceleri düşündüğümde fark ediyorum ki hayatımın merkezine neyi koyduğumu aslında neyi koymam gerektiği doğrultusunda güzel fikirler veriyor.

Çocukluktan beri değişiktim sınıfta herkes hikaye anlatır ben başkasını anlatırdım. Boksör olarak tanınıyorum yaşadığım semt küçük
ama safım malesef bunu kullanıyorlar
Ulan hakkınız da ne düşünüyorlar diye okudum hayat hikayemi anlatmışım :)

Evet dostlarım sizce arkadaşlarınızın , çevrenizdeki insaların sizin onlar hakkında verdiğiniz kararlara verdiği tepkiler veya düşünceler umrunuzda mı ?
Mesala bir arkadaşınızla şu , şu nedenler ile konuşmayı kestiniz sizin hakkınızdaki düşünceleri önemli olur mu

Ha bu arada sormuşken tam sorayım evet arkadaşlar cidden pskolojik olarak kötüyüm fakat burada 5,10 tane yazı oluduktan sonra kendimde düzelme olduğunu fark ettim
Benim hayatımdaki tek problemim hayatımdaki insanlar . Onlarla iletişimi bir türlü kesemiyorum . Kestiğimde bana karşı kötü şeyler yapacaklarmış gibi hissediyorum
Bazıları cidden kötü insanlar bana değil ama diğer insanlara kötüler . Bana doktor dışında vereceğiniz tavsiyeler nedir ? Kitap ise hangilerini okumam lazım cevap verirseniz sevinirim
Bizim varoluşumuz da olan bir şey ilkel zamanlarda toplumdan kovulmak demek vahşi doğa da yalnız kalıp yem olmak anlamına geliyordu o yüzden bu endişen normal yapabileceğin şey ise kendin için yaşamak olmalı eğer çevrendeki insanlar sana gerçekten değer veriyorsa kararına saygı duyar güzel bir eleme yöntemidir.

Evet dostlarım sizce arkadaşlarınızın , çevrenizdeki insaların sizin onlar hakkında verdiğiniz kararlara verdiği tepkiler veya düşünceler umrunuzda mı ?
Mesala bir arkadaşınızla şu , şu nedenler ile konuşmayı kestiniz sizin hakkınızdaki düşünceleri önemli olur mu

Ha bu arada sormuşken tam sorayım evet arkadaşlar cidden pskolojik olarak kötüyüm fakat burada 5,10 tane yazı oluduktan sonra kendimde düzelme olduğunu fark ettim
Benim hayatımdaki tek problemim hayatımdaki insanlar . Onlarla iletişimi bir türlü kesemiyorum . Kestiğimde bana karşı kötü şeyler yapacaklarmış gibi hissediyorum
Bazıları cidden kötü insanlar bana değil ama diğer insanlara kötüler . Bana doktor dışında vereceğiniz tavsiyeler nedir ? Kitap ise hangilerini okumam lazım cevap verirseniz sevinirim
DM ye gelip derdini anlata bilirsin
Ücretsiz merak etme ; ))))

Psikolojik olarak olaya yaklaştığımızda eğer olaylı bir şekilde arkadaşlığı kesersen tartışma kavga gibi bu sürekli seni konuşmalarını sağlarlar mesela yeni birisiyle tanışıcaksın bunlarla arkadaş senin adına kötü şeyler söylerler mal derler yani düşürürler değerini bundan dolayı korkuyorsundur ortamda sürekli geri planda kalan birisin galiba bunun farkına varmışsın iyi bir şey bu sana tavsiyem korkma soğuk davran cesaretli ol yoksa onlar seni her aradığında devam eder arkadaşlıklarınız bunu yapamama sebebin korkmak ve yeni kişilerle tanışamama yalnızlıktan korkma ve ne derler düşüncesi bunları siktir et Çek siktiri konuşma açma telefonları daha da uzatırım genel olarak yüzeysel yazdım

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8