Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Acil yardım gerekiyor.

Öncelikle merhaba beyler. Konuyu çok kısa şekilde özetleyip, yorumlarınızı bekleyeceğim.

(Bu arada bence ayrıl diyeceklerin yazmamasını rica ediyorum. Belki şuan blogdaki birçok kişi bu durumda olduğum için bana kızacak olabilir ama şuanda kızdan ayrılmak istemiyorum.)

İlişkiye başladığımız ilk 1- 1,5 ay boyunca her şey çok güzel gidiyordu. Fiziksel temas gayet iyiydi, konuşuyoruz, buluşuyoruz, gülüyoruz vs. vs. Ancak kız belli bir süre sonra buluşmalara bahane bulmaya başladı. Ha bazılarında gerçekten bir sorun olduğu için gelemiyordu, çok ciddi olmasa da, ortalama tehlikede denebilecek bir hastalığı var. "Hastayım, rahatsızlandım, üzgünüm gelemeyeceğim." tarzı bahanelerde bir sorun yoktu. Çünkü gerçekten bunu bahane olarak kullanacağını düşünmüyordum.

Neyse bir plan yaptım ve bunu ona söyledim. İlk hafta hastalandığından gelemedi, ki sonradan da gerçekten hastalandığını öğrendim. Aradan bir hafta geçti ve arayıp dedim ki "Geçen hafta yapamadığımız planı, bu sefer yapalım." O da "Tamam, dedi." Ben de gülelim diye "İnşallah hastalanmazsın." gibisinden bir şeyler dedim. Sonraki gün "Nereye geleyim?" gibisinden bir mesaj geldi. Ben de cevap verdim "İşte şu saatte şuraya gel." Sonra o saatte buluşacağımız yerde yoktu. 15 dakika sonra mesaj attım. "Neredesin?" Sonra aradan bir 15 dakika daha geçti. "Yarım saat oldu neredesin?" diye bir mesaj daha attım. Sonra aradım, başka biriyle görüşüyordu, sonradan öğrendim ki babasıymış. Neyse. Sonra 5-6 dakika sonra mesaj attı. "Kursum vardı, internetim ve dakikam yoktu. Seni arayamadım, mesajlarını da görmedim. Şimdi eve yeni geldim. O yüzden yazabiliyorum. Ben sana sabah bilmem kaçta mesaj atmışım sen bana saatler sonra mı cevap veriyorsun gerçekten çok teşekkür ederim." yazdı. Ben de "Rica ederim." yazdım.

Sonra aynı gün, arkadaş grubumuz vasıtasıyla gördük birbirimizi ama hâlâ soğuğuz. Eve giderken baş başa kalınca tartışmaya başladık. Cidden ağır sözler söyledi ki yaptığım en büyük hata ondan orada ayrılmamaktı. Ama ayrılmak istemiyordum. Neyse sonra ben gittim sarıldım buna vs. aramızda bir sorun kalmamıştı pek. Ama bu olaydan sonra bile bizim arkadaş grubumuzla olan buluşmalarımıza sürekli bahane bularak gelmemeye başladı. Aramız çok soğuk şuan. Telefonlarımı açmıyor, mesajlarıma çok geç cevap veriyor vs. Ama ayrılmıyor da. Sorun bu. Ayrılsa, bu kadar üzülmem. "Amaan." der geçerim. Ama ben ondan ayrılmak istemiyorum. O ayrılırsa yoluma bakarım. Ama bu kadar soğuk olmamıza rağmen ayrılmıyor. Aramızdaki sorunları da konuşamıyoruz. Sizce ne yapmalıyım?

(Bu arada bence ayrıl diyeceklerin yazmamasını rica ediyorum. Belki şuan blogdaki birçok kişi bu durumda olduğum için bana kızacak olabilir ama şuanda kızdan ayrılmak istemiyorum.)
O zaman bir yıkık olduğunu ve bu kızın köpeği olup muhtaçlıktan kuduran bir abaza olduğunu itiraf etmiş olursun.
-Kendine gel kanka neyin muhtaçlığı bu ? Kendine gram saygın yok mu ?

@ZeuN a katılmakla beraber biraz fazla alıngan olduğunu düşünüyorum.
Sal bro sal iş olacağına varır böyle bi durum varsa arkasından koşan olma bırak o sana gelmek istesin

Dostum bu eleştiriyi yıkıcı değil yapıcı bir eleştiri olarak algılarsan sevinirim .
Hemen ekleyeyim üstteki arkadaş direk gerçekleri söylemiş ama sen yine de bu tavsiyemi bir oku .
Normalde hiç bu şekilde yazı yazmam ama gerçekten en sevmediğim yerden vurdun beni ...

" o ayrılsa yoluma bakar amaaan derim " demişsin. Bunu okuyanlar olarak inanmadığımızı belirtelim çünkü yazdıkların böyle biri olduğu tasvirini canlandırmadı. Ha belki gerçekten de bunu yapacaksındır bilemeyiz ... Ama

O kadar ağır sözler söyledi diyorsun sonra gidip ona sarılmışsın :/ ( Ve orada ayrılman gerektiğini belirttiğin halde )

O buluşma kısımlarını direkt es geçiyorum belki dediğin gibi bir kızın hastalığı vardı fakat o babadan sonraki olayı hayla anlayamadıığım için bir şey diyemiyorum ( yazından dolayı anlayamadım ne olduğunu , yoksa anlam veremediğimden değil )

Madem o ayrılsa yoluna bakıp amaaan deyip geçeceksin ,
(gerçi başlığa ayrıl falan yazmayın demişsin ama gerçekleri vurmak lazım )

sen neden amaan deyip ayrılmıyorsun bu bir .
" . Ben sana sabah bilmem kaçta mesaj atmışım sen bana saatler sonra mı cevap veriyorsun gerçekten çok teşekkür ederim " gibi bir şey yazdıktan sonra tüm bu soğukluklar vs. bundansa dostum bunun altında başka bir bahane ara derim bu iki .

" . Aramız çok soğuk şuan. Telefonlarımı açmıyor, mesajlarıma çok geç cevap veriyor " diyorsan sen hayla bir şeyleri düzeltmeye yanaşırken onun yanaşmaması akıllarda direk soru işareti canlandırıyor . "Aramızdaki sorunları da konuşamıyoruz " demişsin de yaşının kaç olduğunu bilmemekle beraber neden diye soruyorum ? Seni bu kızda çeken bir şeyler olmuş ve sen de buna bir şekilde " amaan der geçerim " demene rağmen geçemeyeceğini düşünüyorum belki de geçersin . Bu kadar soğuk yapmasına rağmen , o kadar ağır sözlere rağmen gidip senin sarılman ve hayla senin arayı ısıtmaya çalışman ve onun bir adım atmaması ayrıca yazının başına da ayrıl falan yazmayın çünkü ayrılmak istemiyorum yazman : senin ona bağımlı olduğunu , ondan başka birini bulamayacağını , aslında gerçekten bir oneitis olduğunu göstermez mi ? Eminim çoğu kişi de böyle düşünüyor .

Eğer sahte bir tavsiye istersen hemen vereyim hatta forum adına konuşmak istemesem de biliyorum ki çoğu kişi aynı şeyi derdi : ONA MESAJ AT VE ONU NE KADAR SEVDİĞİNİ GÖSTEREN METHİYELER YAZ , HEDİYE AL HATTA AĞLADIĞINI GÖSTEREN RESİMLER ÇEK AT . NE KADAR AMAN DEYİP GEÇERİM DESENDE ....

Eğer gerçekten erkek gibi bir tavsiye istersen , gerçekleri sırtlanmak istersen bu mesajı yanıtlaman yeterli ....

ŞİMDİ GÖRÜYORUM YAŞIN 23'MÜŞ !!! BEN SENİ LİSE 2-3 SANMIŞTIM . GERÇEKTEN BU MESAJI YANITLAMANI BEKLİYORUM. 23 YAŞINDA BİR ERKEĞİN BU ŞEKİLDE YAZI YAZMASI HEM ERKEKLER TARAFINDAN HEM DE KIZLAR TARAFINDA GERÇEKTEN GÜLÜNÇ BULUNUR. HATTA KENDİNİ BİRAZ DÜŞÜNÜRSEN KENDİN DE GÜLECEĞİNE EMİNİM. "AYRILMAK İSTEMİYORUM HATTA O AYRILSA HİÇ SORUN OLMAZ AMAAAN DER GEÇERİM (!) .

dostum o sana geç cevap veriyorsa yazma o zaman ayrılabilir yazarsa da ayrılmak istiyorum ilişki yürümüyor falan de ya da bunu yedeğe al tabak çevir başka kızlara geç doğanın kanunu bu kaybedeceğim diye korkarsan her zaman kaybedersin

kızı karar mercii olarak atamışsın bravo kardeşim. o ayrılırsa okey ama ben ayrılmam ne demek? sen niye bi karar veremiyosun? en azından açık açık konuş kızla bi netlik kazansın

dostum o sana geç cevap veriyorsa yazma o zaman ayrılabilir yazarsa da ayrılmak istiyorum ilişki yürümüyor falan de ya da bunu yedeğe al tabak çevir başka kızlara geç doğanın kanunu bu kaybedeceğim diye korkarsan her zaman kaybedersin
Doğru, zaten biraz düşündüm. Öyle yapmaktan başka bir çarem yok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8