Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Acil yardım gerekiyor.

O zaman bir yıkık olduğunu ve bu kızın köpeği olup muhtaçlıktan kuduran bir abaza olduğunu itiraf etmiş olursun.
-Kendine gel kanka neyin muhtaçlığı bu ? Kendine gram saygın yok mu ?
Hepinizden özür dilerim yeniden . Şuan hatalarımın farkına varıp toparlanıyorum.

Dostum bu eleştiriyi yıkıcı değil yapıcı bir eleştiri olarak algılarsan sevinirim .
Hemen ekleyeyim üstteki arkadaş direk gerçekleri söylemiş ama sen yine de bu tavsiyemi bir oku .
Normalde hiç bu şekilde yazı yazmam ama gerçekten en sevmediğim yerden vurdun beni ...

" o ayrılsa yoluma bakar amaaan derim " demişsin. Bunu okuyanlar olarak inanmadığımızı belirtelim çünkü yazdıkların böyle biri olduğu tasvirini canlandırmadı. Ha belki gerçekten de bunu yapacaksındır bilemeyiz ... Ama

O kadar ağır sözler söyledi diyorsun sonra gidip ona sarılmışsın :/ ( Ve orada ayrılman gerektiğini belirttiğin halde )

O buluşma kısımlarını direkt es geçiyorum belki dediğin gibi bir kızın hastalığı vardı fakat o babadan sonraki olayı hayla anlayamadıığım için bir şey diyemiyorum ( yazından dolayı anlayamadım ne olduğunu , yoksa anlam veremediğimden değil )

Madem o ayrılsa yoluna bakıp amaaan deyip geçeceksin ,
(gerçi başlığa ayrıl falan yazmayın demişsin ama gerçekleri vurmak lazım )

sen neden amaan deyip ayrılmıyorsun bu bir .
" . Ben sana sabah bilmem kaçta mesaj atmışım sen bana saatler sonra mı cevap veriyorsun gerçekten çok teşekkür ederim " gibi bir şey yazdıktan sonra tüm bu soğukluklar vs. bundansa dostum bunun altında başka bir bahane ara derim bu iki .

" . Aramız çok soğuk şuan. Telefonlarımı açmıyor, mesajlarıma çok geç cevap veriyor " diyorsan sen hayla bir şeyleri düzeltmeye yanaşırken onun yanaşmaması akıllarda direk soru işareti canlandırıyor . "Aramızdaki sorunları da konuşamıyoruz " demişsin de yaşının kaç olduğunu bilmemekle beraber neden diye soruyorum ? Seni bu kızda çeken bir şeyler olmuş ve sen de buna bir şekilde " amaan der geçerim " demene rağmen geçemeyeceğini düşünüyorum belki de geçersin . Bu kadar soğuk yapmasına rağmen , o kadar ağır sözlere rağmen gidip senin sarılman ve hayla senin arayı ısıtmaya çalışman ve onun bir adım atmaması ayrıca yazının başına da ayrıl falan yazmayın çünkü ayrılmak istemiyorum yazman : senin ona bağımlı olduğunu , ondan başka birini bulamayacağını , aslında gerçekten bir oneitis olduğunu göstermez mi ? Eminim çoğu kişi de böyle düşünüyor .

Eğer sahte bir tavsiye istersen hemen vereyim hatta forum adına konuşmak istemesem de biliyorum ki çoğu kişi aynı şeyi derdi : ONA MESAJ AT VE ONU NE KADAR SEVDİĞİNİ GÖSTEREN METHİYELER YAZ , HEDİYE AL HATTA AĞLADIĞINI GÖSTEREN RESİMLER ÇEK AT . NE KADAR AMAN DEYİP GEÇERİM DESENDE ....

Eğer gerçekten erkek gibi bir tavsiye istersen , gerçekleri sırtlanmak istersen bu mesajı yanıtlaman yeterli ....

ŞİMDİ GÖRÜYORUM YAŞIN 23'MÜŞ !!! BEN SENİ LİSE 2-3 SANMIŞTIM . GERÇEKTEN BU MESAJI YANITLAMANI BEKLİYORUM. 23 YAŞINDA BİR ERKEĞİN BU ŞEKİLDE YAZI YAZMASI HEM ERKEKLER TARAFINDAN HEM DE KIZLAR TARAFINDA GERÇEKTEN GÜLÜNÇ BULUNUR. HATTA KENDİNİ BİRAZ DÜŞÜNÜRSEN KENDİN DE GÜLECEĞİNE EMİNİM. "AYRILMAK İSTEMİYORUM HATTA O AYRILSA HİÇ SORUN OLMAZ AMAAAN DER GEÇERİM (!) .
İlk öncelikle bunu yazınca ban yemekten korkuyorum, tahmin ettiğin gibi Lise 2'yim. Siteye kayıt olmak için belli bir yaş üzerinde olmam gerektiğini sanıyordum. O yüzden yaptım. Umarım ban yemem. Ama henüz yeni yeni öğreniyorum nasıl davranmam gerektiğini. Uzun süredir bir alakam yoktu sosyal hayatla. Her şey bir günde olmuyor, zamanla oturacak. Ben de burada yardım istiyorum. Hatalarımın da farkındayım ve ileride yapmayacağım. Zaten şuan tamamen saldım. Tabak çevireceğim.

Bu tip yazılara cevap vermek için elim bile kalkmıyor artık. Sen düşün.
Doğru, belki sen sıkılmışsın. Ama ben bu yazılara gelen cevaplarla kendimi geliştirebilirim. He sen yazmazsın, başkaları yazar, yararlanabildiğim kadar yararlanırım. Her şey bir anda olmuyor. Kimsenin bir günde kadınlarla olan ilişkilerinin, iş hayatının, eğitim hayatının, arkadaşlık ilişkilerinin düzeldiğini düşünmüyorum.

Doğru, belki sen sıkılmışsın. Ama ben bu yazılara gelen cevaplarla kendimi geliştirebilirim. He sen yazmazsın, başkaları yazar, yararlanabildiğim kadar yararlanırım. Her şey bir anda olmuyor. Kimsenin bir günde kadınlarla olan ilişkilerinin, iş hayatının, eğitim hayatının, arkadaşlık ilişkilerinin düzeldiğini düşünmüyorum.
kankam tabak çevir yani başka kızlarla da konuş. Sana ne kadar taktik versek boş. Kafa yapının değişmesi lazım. Sen kadından üstünsün bir erkek hayalleri idealleri için savaşır. Korkmaz değil korkar ama erkek adam korkusunun üzerine gider. Senden başka sen yok. Bir am uğruna kendini, zamanını, paranı ve sevgini heba etme.

kankam tabak çevir yani başka kızlarla da konuş. Sana ne kadar taktik versek boş. Kafa yapının değişmesi lazım. Sen kadından üstünsün bir erkek hayalleri idealleri için savaşır. Korkmaz değil korkar ama erkek adam korkusunun üzerine gider. Senden başka sen yok. Bir am uğruna kendini, zamanını, paranı ve sevgini heba etme.
Hepiniz haklısınız. Öyle yapmaya başlayacağım artık. Çünkü böyle gitmeyeceğinin farkındayım.

Doğru, zaten biraz düşündüm. Öyle yapmaktan başka bir çarem yok.
gerçekten üzgünüm dostum insanoğlu işte iyiliği çabuk unutuyor sevmeyi çabuk unutuyor bundan sonra ki kızlarda otoriteni kur sert ol yedirtme kendini adamsın böyle olayları ben de çok yaşadım şuanda da yaşıyorum ama direk nextliyorum iyi gelicek sana salmak

İlk öncelikle bunu yazınca ban yemekten korkuyorum, tahmin ettiğin gibi Lise 2'yim. Siteye kayıt olmak için belli bir yaş üzerinde olmam gerektiğini sanıyordum. O yüzden yaptım. Umarım ban yemem. Ama henüz yeni yeni öğreniyorum nasıl davranmam gerektiğini. Uzun süredir bir alakam yoktu sosyal hayatla. Her şey bir günde olmuyor, zamanla oturacak. Ben de burada yardım istiyorum. Hatalarımın da farkındayım ve ileride yapmayacağım. Zaten şuan tamamen saldım. Tabak çevireceğim.

Dostum yaşını doğru tahmin etmişim ve gayet doğal böyle düşünmen. Bazı gerçekler dank edince insan "nabiyorum lan ben " diyor. Ben senin yerinde olsaydım yapacağım tek şey " ben bu ilişkiyi böyle yürütmek istemiyorum. Eğer başka bir şekilde yürütmek istersen tekrar konuşuruz " diyip çerçeveni koruyup kapıları tam kapatmamak olurdu.

O kapıyı da aşk için sevdiğim icin falan değil tabak niyetine dursun diye yapardım yani ilk sıralara koymazdım. Sen yine düşün taşın ama sakın geri dönme .

İlişkiyi bitirmek istemiyosan bitirme kanka, sonuçta diğer kadınlarla diyaloğa girmek için ilişkini bitirmene gerek yok.

İlişkin olunca resmi bi' şekilde "hayatımda başka bi' kadın olmayacak" diye imza atmıyosun sonuçta. Ha güzel giden ilişkilerde sadakat diye bi olay var, ona lafım yok ama diyosan ki ortada ilişki dediğimiz bi muhabbet var ve buna rağmen soğuk yiyorum, görüşmek istemediğini seziyorum, beni tabiri caizse sikine takmıyo, o zaman seni tutan hiçbir şey yok.

Bak bitir demiyorum, ama bitirmişsin gibi takıl diyorum. Tabak çevir.

Buraya bu tarz bi' şey yazdığın için de üzülme, vicdan yapma; herkesin zaman zaman olduğu gibi senin de içini dökesin gelmiş. İlk açtığım konuya bak, şimdi açıp okuyunca kendime etmediğim küfür kalmadı mesela. Oluyo yani, dalgana bak.

Yürü kankam, önüne gelene yürü. Piyasada amcıktan bol bi' şey yok, senin de kaybedecek çok bi' şeyin yok anladığım kadarıyla. Sosyal açıdan huzursuz felan olma durumun varsa özellikle ortak yerlere takılmadığınız hatunlara yürü, istemediğin sürece görmek zorunda kalmayacağın kızlara felan sar hiç olmadı.

Beyler bu arada güncelleme yapayım. Ayrıldım kızdan. İçim rahat ayrıca. Hepinize teşekkürler.

@Alaborra

@asetilkolin
@liljah
@ract

İlişkiye başladığımız ilk 1- 1,5 ay boyunca her şey çok güzel gidiyordu.
Dostum yazdığın yazıda bu kısma kadar sevgili gibisiniz. Bu kısımdan sonra zaten bağınız kalmamış. Sen çağırınca gelmiyor ama sevgilini ne hayırsa arkadaş ortamında buluyorsun. Sizin ilişki o 1- 1,5 ayın sonunda bitmiş zaten.

Kısaca bu kız senin sevgilin mi flörtün mü belli değil...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8