Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Açılış için örnekler (yaklaşamıyorum)

Arkadaşlar, karantinden sonra ilk kez sokakta kız tavlamaya çıktım ve kızların acayip fenalaştığını gördüm. Neredeyse herkes resmen çıplak dolaşıyor sokakta bu çirkin diyebilecegim bir kız bulamadım. Şimdi yokluktan öyle diyorsun diyeceksiniz ama gerçekten hb7den aşağısı yoktu. Hiçbirine yaklaşamadım hepsi gözümde manken gibiydi

Kendimden utanıyorum ve kendime çok kızıyorum aylar öncesinde dolayı açılışlarla bir kaç kıza yaklaşıyordum problem yoktu kızı gördüm 3 saniyede direkt yaklaşıyordum ama bu sefer öyle değil.. Sanki gidip konuştugum zaman tıkanacagımı hissediyorum ter basıyor beni..

Bu yüzden sizden yardım bekliyorum, açılışta kullandiginiz cümleler, (negle başlayan cümleler de olabilir), rutinler vs. bkliyorum

Kanka kızlar değil sen fenalaşmışsın :D. Malum kızlar id-ego'dan uzak kaldırlar kendilerini bir an önce sunmak istiyorlar dış dünyaya.

Kanka kızları s*ktir et önce mentaliteni değiştir. Bir kere sokakta kızlara yürümen bir görev değil, bir iş değil, bir vazife değil. bunu iyice özümsemen lazım. Kadın odaklı düşünürsen sadece kadınların dildo erkeği olursun, sadece onları memnun etme kafasında olursun. Bu sadece iyi çocuk olarak anlaşılmasın iyi çocukların tam tersi, toplum tarafından p*ç denilen, kızları lopur lopur götüren erkeklerin çoğunluğu yine kadın odaklı düşünür ve onları etkileme odaklı yaklaşır. Yani onlar da işi tam olarak çözmüş değiller. Bizi amacımız ne iyi çocuk olmak olmalı ne de p*ç olmak olmalı iki yol da iyi bir yol değildir. Öncelikle kendin sokakta kızlarla konuşurken eğlenmiyorsan, zevk almıyorsan, keyifli vakit geçirme amacıyla değil de kızlardan ilgi alayım, numara alayım gibi amaçlarla yürüyorsan yürüme bence. Akışına bırakın beyler. Hayat bu kadar zor değil be yapmayın. Eğlenin, keyifli vakit geçirin. Odağınız kendiniz olsun kadın odaklı düşünüp dildo vatandaş olmayın. Tekrardan Mösyö Pook'a selam olsun respect!

Knk beğendiğim bi kiz olursa ve otobusteysek filan yani kendini daha rahatsiz hissettigin alanlar da isen ben sunu kullaniyorum direk sey de kizin yanina git aaa eda napiyon filan de sonra kiz bi mal olcak sonra tanimadin mi beni filan de yo benim ismim eda degil filan dicek sende nasil ya dicen boyle sasirmis ifadeli olcan sonra ismin ne de gir muhabbete ama rahat olman lazim bu arada sana tavsiyem sirf kiz icin sokaga cikma aq bi isin vardir giderken guzel hosuna giden bi kiz gorursun onlarla konus bunu kullanabilirsin. Bi de ayni yazdiklarimi soylemen gerekmiyo kendine gore uyarla daha rahat olursun

Knk beğendiğim bi kiz olursa ve otobusteysek filan yani kendini daha rahatsiz hissettigin alanlar da isen ben sunu kullaniyorum direk sey de kizin yanina git aaa eda napiyon filan de sonra kiz bi mal olcak sonra tanimadin mi beni filan de yo benim ismim eda degil filan dicek sende nasil ya dicen boyle sasirmis ifadeli olcan sonra ismin ne de gir muhabbete ama rahat olman lazim bu arada sana tavsiyem sirf kiz icin sokaga cikma aq bi isin vardir giderken guzel hosuna giden bi kiz gorursun onlarla konus bunu kullanabilirsin. Bi de ayni yazdiklarimi soylemen gerekmiyo kendine gore uyarla daha rahat olursun
kızın yanına giderken odaklanamiyorum anlamsız sırıtıyorum bi de ufak da olsa korku var kalbim atiyor belki disari yansiyordur bilemem

Bak eğer heyecanlanıyorsan normal ama fazla varsa bu durum iyi bir şey değil. Fazla heyecanını azaltmak istiyorsan Blind ID gibi konuşma programlarını kullanarak rastgele kişilerle 1 dakika konuşarak bu heyecanınızı azaltabilirsin aynı zamanda iletişim becerilerin de gelişir.

Bunu ekledim bilinçaltıma iş yapar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8