Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Açılış için örnekler (yaklaşamıyorum)

Katılım
20 Ekim 2019
Mesajlar
29
Tepkime puanı
34
Yaş
20
Şehir
Ankara
Bugün Kadıköy'de kalabalıkta arkadaşlarla dolaşıyorduk. Diğer 3 kişi anca kızları kesiyordu. Ben de izlemeyin işte gidip konuşalım dedim onlar da çok fazla konuşuyon ya sen yap bakalım dediler. Ben de direkt yürüyen iki kızın yanına gittim ve gülümseyerek "hey, selam kızlar, gördünüz mü şurada iki kız 1.60 boylarında bi erkek için kavga ediyordu saç baş giriştiler bir birine" dedim. Vücut dilim yerindeydi ve çok rahat konuştum relaxtı yani fazla rahattım hiç sesim titremedi ama bi tanesi gülümseyerek hayır görmedik dedi ve hızlıca yürümeye başladılar ben de peki sağol dedim. Sonra geri döndüm neyse daha sonra da arkadaslarım bana bi b*k yapamıyorsun işte dediler. Başka kimseye de yaklaşmadım işte az önce eve geldim çok kötüyüm benden adam olmaz o kadar konusuyorum kızlara direkt hoslaniyorum demeyin sohbet edin bir kac açılış örnegi veriyorum ama kendim yapınca rezil oluyorum. Gerçi ben bi keresinde aynı yerde bi kızı instagramını almıstım ama çok önceydi ve yanımda kimse yoktu. Bunlar da bana "hadi gözümüzün önünde numara al bakalım" falan dediler ben yapamıcam bu isi
 
Katılım
25 Aralık 2019
Mesajlar
22
Tepkime puanı
10
Yaş
22
Şehir
Bursa
Merhaba Taylanın videoları özelden paylaşabilir misiniz bulut sisteminde ise.
 
Katılım
16 Temmuz 2019
Mesajlar
19
Tepkime puanı
49
Yaş
19
Şehir
Antalya
Öncelikle gereksiz atılan neg hasta olmayan canlıya iğne sokmak gibidir, yapma. Hele cümleye neg ile başlamak gibi bir hatayı asla, nadir durumlarda belki atılır. Gel gelelim kızlara... Ya da sana, alfa erkek heyecan arar, risk alır ve kendini rekabete sokar, bunları unutma !

Gözünde büyütmeni gerektiren nokta yok, büyütüyorsan illa 2 sebep var kendimce:
1) Yetiştirilme tarzı, sosyal çevre ve medya ideoloji pompası vb. etkenlerin etkisindesin hala
2)Bilinç dışın bazı yetersizliklerin semptomlarını dışa, yani karakterine vuruyor.
 
Katılım
10 Temmuz 2018
Mesajlar
22
Tepkime puanı
26
Yaş
29
Şehir
Antalya
Öncelikle bu set açma konusunu kendi çevrendeki insanlarla paylaşma.Çünkü erkeklerin yüzde 90 ı bu işi yapmaya cesaret edemez ve yapmaya cesaret edecek adamı da aşağı çekerler.
Açılış örneğine gelince;her zaman direkt açılış yapmanı tavsiye ederim.Set açtığım kızların hepsine iltifat etmeme rağmen hepsi benimle niye konuşuyorsun? diye soruyorlar.Hepsi net bir şekilde amacını duymak istiyorlar.Tecrübelerime göre de hiç bir bahane bulmadan niyetini rahat bir şekilde söyleyen erkekleri çekici buluyorlar
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst