Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Açılış için örnekler (yaklaşamıyorum)

bunlar çocukca. taylanin tüm videoları bende var hepsini defalarca izledim ama açılışlar (bu videodakiler) liseliler için. 1 2 tane daha açılış cümlesi vardı (başka videolarda) onları not ettim ama fazla degil işte max 5 tane vardır.

coomeet kızlarla görüntülü konuşmak bir bak derim .

Seti boşver başarısızlıkta motiven aşırı düşüşte olabilir, normal insanlara kendini rezil et evet rezil etçen kardeşim kendini en b*k duruma düşürcen sonra kızlara rezil bi güzel sana mal desin salak desin ayyy salukmu bu desinler yüzsüz olmak kız konusunda avantaj (tanıdık filan olmasın dikkat et .d ) sonra kızlarla normal konuşmaya başla olmuyorsa normal teyze olur dede olru amca abi daha az tetdidkar zaten kendini rezil etmişsin kızla konuşsan batırsan ne olcakki çok normal gelcek ben kızla konuşurken nefesim kesildiği oluyordu saçmalıyordum ama amaaaan boşver rahat hadi olmadı kalbinmi gümlüycek testislerini kurut öyle git sarhoş git ama yeter git eyleme geç

Bugün Kadıköy'de kalabalıkta arkadaşlarla dolaşıyorduk. Diğer 3 kişi anca kızları kesiyordu. Ben de izlemeyin işte gidip konuşalım dedim onlar da çok fazla konuşuyon ya sen yap bakalım dediler. Ben de direkt yürüyen iki kızın yanına gittim ve gülümseyerek "hey, selam kızlar, gördünüz mü şurada iki kız 1.60 boylarında bi erkek için kavga ediyordu saç baş giriştiler bir birine" dedim. Vücut dilim yerindeydi ve çok rahat konuştum relaxtı yani fazla rahattım hiç sesim titremedi ama bi tanesi gülümseyerek hayır görmedik dedi ve hızlıca yürümeye başladılar ben de peki sağol dedim. Sonra geri döndüm neyse daha sonra da arkadaslarım bana bi b*k yapamıyorsun işte dediler. Başka kimseye de yaklaşmadım işte az önce eve geldim çok kötüyüm benden adam olmaz o kadar konusuyorum kızlara direkt hoslaniyorum demeyin sohbet edin bir kac açılış örnegi veriyorum ama kendim yapınca rezil oluyorum. Gerçi ben bi keresinde aynı yerde bi kızı instagramını almıstım ama çok önceydi ve yanımda kimse yoktu. Bunlar da bana "hadi gözümüzün önünde numara al bakalım" falan dediler ben yapamıcam bu isi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8