Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Açılış yapma-Doğru yaklaşım

Herkes buraya açılışlarını yapılmaması gerekenleri yazsın.Herkes faydalansın.Bu arada dikkat ettim hiç saha raporu yok forumda bu hafta sonuna kadar herkes yeni bir saha görevine çıkıp burda paylaşsa çok iyi olur.Neyse

-Benim açılma yöntemim genellikle çevreyle ilgili birşey bulmak olur.Yada üstündeki kıyafet yada aksesuar vb neg atarak giriş yaparım.Oyun kitabında asla arkadan yaklaşmamanız gerektiği söyleniyor.Çok yaklaştım başarısız olmuş sayılmam ama başarılıda olmadım.Kızın önüne koşa koşa geçip sonra gerimi dönseydim aq neyse.2.konu olarak kızı korkutmamaya dikkat edin gençler.Bugün kulaklıklı bir kızı durdururken yüzündeki ifadeyi görünce böyle şeylere alışık olmadığı çok belliydi.Yani sadece birşey sormanız bile size + kazandırır.Korkutmak konusuna gelince her zaman güleryüzlü olun ama burda dikkat etmeniz gerken nokta gülüş vardır egolu espirili küstah gülüşü (yapmamız gereken) gülüş vardır ilk defa bir kızla konuşuyom çok heycanlıyım aq gülüşü (32 diş göstermek gibi) .Son olarak kız yüz vermese bile ki 100 de 80 ihtimal veriyor öküz değilse aq siz sarsılmaz duruşunuzu bozmayın

Son olarak bir sitede okumuştum açılacağınız kıza dikkat edin beyler elinde tesbihle hayal edin eğer tesbih sırıtmıyorsa uzak durun :) En son olarakda ilk oyununda FEMİNİKLERE denk gelen kardeşimiz için 1 dklık saygı duruşu

bir keresinde D&R'a gitmiştim. orada gözüme tek başına kitap arayan bi kızı kestirdim. yanına gidip kızın yüzüne bakmadan, raflardaki kitapları inceleyerek kendimden emin bir ses tonuyla "önerebileceğin bir kitap var mı?" dedim. kız bi an duraksayıp yüzüme baktı, tabi ben hiç oralı değilim. sanki kızla muhatap olmuyormuş gibi duruyorum. kız "hayır maalesef" dedi. sonra kafamı çevirip kızın kitap aradığı bölümün adına baktım. "bilgisayar ve internet" gibi bir şeydi sanırım. "bilgisayarlarla aran iyi sanırım?" gibi bir soru sordum. kızda evet falan dedi. oradan konuyu ilerlettim. 4-5 dakika muhabbetten sonra kız "ben gidiyorum, var mı bi diyeceğin" dedi. numarasını istedim. bana "yok artık" der gibi baktı. o an başka biri olsa veya benim boş bir anıma gelse "neyse ya kalsın" derdim. kızın attığı bakış o kadar tersleyiciydi ki... ama bunun bir test olduğunu bildiğimden bende kızın gözünün içine dik dik baktım. yaklaşık 2-3 saniye o şekilde bakıştık. ve sonunda kazanan bendim :) kız ters ters bakarken bir anda gülümsedi ve "iyi pekii" deyip numarasını telefonuma yazdı. bende kafamın içinde çalan zafer müziği eşliğinde orayı terk ettim... tanışacak ortam arıyorsanız eğer kitapçılar uygun olabilir. deneyin derim :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8