Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Adam olmaya giden yol

Merhabalar, Bu gün , çocuksuluğu bırakıp adam olmaya adım atmak için önemli ve güzel bir gün.

Bu yazıyı okuyup, öğrendiklerinizi uyguladığınızda kazanacaklarınız :

• Hayatın her alanında daha başarılı olacaksınız
  • Daha zeki olacaksınız
  • Daha mantıklı düşünecek
  • Duygusal olarak güçlü olacaksınız
  • Her şeyi düzgün kaliteli bir insan olacaksınız
  • Ortalama bir erkekten çekici bir erkeğe dönüşeceksiniz
Tabi anlattığım şeyleri ciddiye alıp, kendinizi geliştirme serüveninizi tamamladığınızda.
Kendinizi geliştirme serüveni içerisindeyken, sizin bu diğer insanlardan farklı yaşam biçiminiz, güzel kızlarımızın dikkatini çekecek, hayatınıza dahil olmak isteyecekler.

Hiç lafı uzatmadan, neler yapmanız gerektiğini, neler yapmamanız gerektiğini anlatacağım.

NEVERFAP
İlk yapmanız gereken şey, çükünüzle oynamayı bırakmak. Bir daha çavuşa elinizi bile sürmeyeceğinize dair kendinize söz verin. Tetikleyicilerden uzak durun.
Bu süreçte amaç beynimizdeki reseptör miktarını arttırmak olacaktır. Bunu da beynimizin bizden istediği zevki ona vermeyerek yapacağız.
Beynimiz iyileşme sürecine girecek, bize yalvaracak lütfen bana haz ver. Beni kandır, yüksek dopamin salgılatan şeyler yap. Biz ise kararlılığımızı koruyacağız.
Bu bizim irademizi geliştirmekle kalmayacak, testosteron hormonumuzu yükseltecek. Dopamin reseptörlerini yenileyecek ve arttıracak, bu şekilde sağlıklı bir mantalite ve beyne sahip olacağız. Testislerimizin içindeki sıvıyı korumanın sayamayacağım kadar faydası var. Ancak bir şeyler öğrenmek istemeyen insana zaten bir şeyler öğretemezsiniz.
Aynı bir öğretmenin uyuyan öğrenciyi sadece bir kez uyarıp sonra onu kendi haline bırakması gibi sizi ikna etmeye çalışmayacağım.
Çünkü öğrenmek isteyen zaten araştırıp, öğrenecek.
Öğrenmek istemeyen de eleştirip, kolay yoldan çözüm isteyecek.
Fakat böyle bir şey yok!
Hayatınızda değerli olan hiçbir şeyi, kolay yoldan kazanamazsınız.

Bu fedakarlığınızın karşılığında çok şey elde edeceksiniz.
Asosyal olmaktan kurtulacaksınız. Daha mutlu, daha sosyal ve mantalite olarak daha dinç olacaksınız.
Sürekli p*rno ve mastürbasyon bağımlılığı olan biri uyuşur, ve odaklanma problemleri yaşar.
Yolda düzgün yürüdüğünüzü düşünürsünüz, ama yürüyüşünüzdeki çekiciliğin (erkeksiliğin) bile siz farkında olmadan kaybolmasına sebep olur.
Tam tersi kötü alışkanlıklarınızdan ve geçici haz aldığınız bağımlılıklarınızdan kurtulduğunuzda, çok daha dinç, sağlıklı , çekici olacaksınız.
Belki inanması güç ama etkileri gerçek.

KENDİNİ GELİŞTİRMEK
Ulan zaten biz bunları biliyoruz. Bize farklı şeyler anlat. E kardeşim madem biliyorsun neden hayatında bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorsun.
Kendi kendini sorgulamaya başlıyorsun, bu yazıları, bu satırları okuyup depresif hayatına devam ediyorsun, nedeni ne?
Çünkü arkadaşım sen daha büyümeye karar vermemişsin. Eğer büyük bir adam olabilseydin, zamanına yazık ettiğini farkında olurdun.
Zamanına yazık etmenin belki kendince nedenleri var. Benimde vardı. Ama artık gereksiz düşüncelerden arınma zamanı geldi.
Merak etme sana doğru yolun ne olduğunu anlatacağım.

Hey sen dostum,
KENDİNE BEN NAPIYORUM?
KARİYERİM NE OLACAK?
İŞ HAYATIM NE OLACAK?
İLERİDE BANA NE OLACAK?
10 SENE SONRA BEN NERDEYİM?
SORULARINI SORMUYORSAN, BÜYÜK SIÇTIN DOSTUM.
BÜYÜK SIÇTIN!

Eğer şuana kadar derslerinde başarılı değilsen dostum. Şuan bile karı kız düşünüyorsan sana gerçeği söyleyeyim.
Karının, kızın hiç bir önemi yok, hayat çok hızlı bir şekilde elinizden kayıp gidecek.
Doğru şeylere odaklanmazsan ve gerçeğin ne olduğunu görmezsen,
SİMÜLASYONUN BİR PARÇASI OLARAK,
BOMBOK HAYATLAR YAŞAMAYA DEVAM EDECEKSİN.

Benden tavsiye mi istiyorsun ?
Bence ders çalış dostum,
Sadece derste çalışma, araştırma yap. Sorgula ve saygılı ol.

İlk önceliğin kariyerin olsun.
Yoksa ezileceksin.
İnan bana ezileceksin.

Eğer kendini geliştirdiğin ve kariyerine odaklandığın bir hayatın olursa, bunun yanında kızı da bulursun. Ve istediğin gibi bir hayatın olur.
Diğer türlü olursa, kendini geliştirmez ve odağını kadınlara çevirirsen, şanslıysan bir kaç çekici olmayan kızla birlikte olur, boktan hayatına devam edersin.
Bir kaç sene içerisinde de kendini geliştirmediğin için boktan bir işin olur. Emir alırsın. Mutsuz bir hayatın olur.

Gayet açık değil mi?
Sabırlı olacaksın, çalışmalarının, fedakarlıklarının karşılığını bir gün alacaksın merak etme. :)
Ama o gün hangi gün olacak bilemeyiz.
Hayat akıyor.
Mutlaka olacaktır.
Sen kendini geliştir, mükafatsız kalması imkansız.

İYİ HİSSETMEK VE SOSYALEŞMEK
İnsanın ihtiyaçları vardır. Sosyallik ihtiyacı, Yemek ihtiyacı, Barınma ihtiyacı, Cinsellik ihtiyacı gibi.
Cinsellik ihtiyacı karıyı yatakta domaltasıya kadar, sabretmemiz gereken ve irade göstermemiz gereken bir ihtiyacımız bunu unutmayın.
Aklınızın bir köşesine yazın.

Bunu çünkü yapmak zorundasınız. Abaza ve muhtaç bir insan ilgi çekici değildir. Onu geçtim öyle davranan birini adam olarak görmezler. Tabi kendiniz gibi insanlar size adam muamelesi yapar, 31 şakası yapar. Ama onlarda ortalama erkektir. Bunu değiştirmek için sizin öyle olmamanız gerekiyor.

Sosyal değilseniz şunları yapmanızı öneriyorum :
  • Dans kursuna yazıl
  • Spor salonuna yazıl
  • Yaşadığın şehirde kalabalık, insanların yoğun olduğu alanda yürümeye çalış.
  • İnsanlarla havadan sudan konuş.
  • Saati sor, bir şeyler sor ve başka bir konu açıp olabildiğince konuşmayı uzat.
  • Durumunu birine anlat ve konuşmak iste.
  • Gitar çalmayı öğren
  • Yanında kitapla gez, insanlara şiir okumayı teklif et.
  • İnsanlarla samimiyet kur.
  • Bir sevgili bul
  • Arkadaşlarını ara, bir yerlere davet et.
  • Arkadaşların bir yere gitmeyi teklif ederse git.
  • Aklına gelebilecek her konuyu git kızlara sor.
  • Tezgahtar kızlarla konuş
  • Kıyafet alacağın zaman tezgahtar kızlara danış. Belki number close bile yaparsın.
Şimdi kendimize güvenimizi arttırmak için ufak pratikler yapıyoruz. Sosyal yeteneklerimizi, Konuşmamızı bu ufak pratikler sayesinde geliştiriyoruz.
En önemlisi tanımadığımız insanlarla konuştuğumuzda veya yeni insanlarla tanıştığımızda bunun normal bir şey olduğu hissiyatını beynimize işliyoruz.
Tüm bu süreçler ve uygulamalarımız sosyal olarak bizi geliştirecek. Sosyal olarak daha fazla gelişmek için insanları etkilemek gerek, topluluk önünde insanları etkileyebileceğiniz hikaye anlatıcılığı, komik olmak, hitabet sanatı, ikna yeteneği, liderlik gibi özellikler var. Bu özellikler de zaten siz pratik yaptıkça gelişecek olan özellikler.
Ama ekstra olarak böyle şeylere dikkat ediyorsanız ve ilginiz varsa araştırabilirsiniz. Her şeyi sağlayabilecek zamanım yok. Benim de eksik olan özelliklerim var ayrıca.
Anlayışlı olacağınızı biliyorum. Hem bazen yeni şeyleri kendiniz araştırıp, bulmanız sizin için daha yararlı olacaktır.

Son önerim bu yazıyı okuyup, hayatınıza uygulayacağınız gibi bol bol okuyup, öğrendiklerinizi uygulamanız.
Esen kalın sonra görüşmek dileğiyle.

Son düzenleme:
Güzel yazı dostum eline zihnine sağlık neverfapla ilgili ufak bir yazı gelse iyi olur diye düşünüyorum 10 günü zor geçiyorum bu aralar

Eğer kendini geliştirdiğin ve kariyerine odaklandığın bir hayatın olursa, bunun yanında kızı da bulursun. Ve istediğin gibi bir hayatın olur.
Diğer türlü olursa, kendini geliştirmez ve odağını kadınlara çevirirsen, şanslıysan bir kaç çekici olmayan kızla birlikte olur, boktan hayatına devam edersin.
Bir kaç sene içerisinde de kendini geliştirmediğin için boktan bir işin olur. Emir alırsın. Mutsuz bir hayatın olur.
Tam olarak anlatmak istediğim noktaya parmak basmışsın, tebrik ediyorum eline sağlık dostum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8