Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

| Adım Adım Hedefine Ulaşma Rehberi | Çekim Yasasını Doğru Kullanmak |

Merhaba,değerli forum üyeleri ! Nasılsınız ?
Bu gün Adım Adım Hedefine Ulaşma Rehberi | Çekim Yasasını Doğru Kullanmak | hakkında bir konu okurken uygun buldum ve sizinle paylaşmak istedim. Hadi başlıyalım !

• Sana heyecan veren bir hedef belirle .
  • Niyetin zihninde çok net olsun.
  • Hedefini simgeleyen bir resim bul.
  • Bunu her gün gördüğün bir yere as.
  • Her gece uyumadan önce zihninde hedefini canlandır.
  • Her sabah niyetini hatırla ve sesli olarak ifade et.
  • Gün boyu olumlu hisslerde kalmaya devam et.
  • Niyetinle ilgili konuşarak enerjini dağıtma.
  • Cümlelerinin hep olumlu olmasına dikkat et.

Saçmalıktan ibarettir çekim yasası.
The Secret adlı kitapta geçiyordu sanırım bu saçmalık.
Bu konu hakkında fıkra okumak isterseniz diye de aşağıya bir link bıraktım.

Hocam, eksik bir şey var ki o da çalışmak, çalışmadan nasıl istediğim şeye/hedefime ulaşacağım? Amacınız iyi olabilir fakat böyle saçmalıkları paylaşıp lütfen forum ahalisinin zihnini bulandırmayın ki böyle bir şey gerçek olsa da çalışmadan ulaştığınız hedefiniz sizi mutlu edecek veya size zevk vereceğini mi sanıyorsunuz? gerçekten başarmak isteyen bir kişinin yapabileceği tek yol disiplinli olmak sonra disiplinli olduğu konu da ufak tefek başarılar edip o işe karşı şevkini arttırmak ve o işe karşı tutku geliştirmektir başarı budur.

Hocam, eksik bir şey var ki o da çalışmak, çalışmadan nasıl istediğim şeye/hedefime ulaşacağım? Amacınız iyi olabilir fakat böyle saçmalıkları paylaşıp lütfen forum ahalisinin zihnini bulandırmayın ki böyle bir şey gerçek olsa da çalışmadan ulaştığınız hedefiniz sizi mutlu edecek veya size zevk vereceğini mi sanıyorsunuz? gerçekten başarmak isteyen bir kişinin yapabileceği tek yol disiplinli olmak sonra disiplinli olduğu konu da ufak tefek başarılar edip o işe karşı şevkini arttırmak ve o işe karşı tutku geliştirmektir başarı budur.
Konuyu yazarken acele ettiğim için gözden kaçırmış olabilirim ama zaten aptal olmayan insan hedefine ulaşmak için çalışacağını bilir.
İlk önce hedefine ulaşmak için onu kafasında çalışarak bitirmesi lazım ki, daha sonra hedefine doğru ilerlerken zorluklar çekmesin.
" Düşüncelerinizi değiştiremezseniz, başaramaz ve gelişemezsiniz. "

Son düzenleme:
Bilimsel değil, kanıtlanmış bi muhabbeti yok, kolay gelsin

Eline sağlık dostum, yine senden beklenildiği gibi kaliteli ve güzel bir konu. Üzerine ben de bir şeyler eklemek istiyorum. Çekim yasası, evrene enerji göndererek hedeflerinize, isteklerinize ulaşmanız için yardımcı olur. Dua etmek, telkin uygulamak, inanmak ve çalışmak evrene enerji yollamanızın en kolay yollarındandır. Bu arada, dualarınızın kabul olmamasının sebeplerinden birisi de duanızın kabul olup olmayacağı hakkında ki tereddütünüzdür. İnancı olmayan insanlar için, bu tür şeyler saçma gelebilir. Saygı duyuyorum.

Esenlikler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8