Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ah bu üyeler

selam dostlar. . onlarca konu acılıyor ve her sey tekrar ediyor . yahu gençler sizin psikolojniz iyi degil ki kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. kendinize bir şeyler katmak yerine beyninizi uyusturan yazılar okuyorsunuz.birkaç aydır uyeyseniz ve takipteyseniz zaten gereken şeyleri almışsınızdır. ama siz önce psikolojinizi oturtmadan sonra kendinizi iyice geliştirmeden kız tavlama steplerine atlıyorsunuz sonra kız size yolu veriyor , solugu burada alıyorsunuz , aman birkaç motivasyon yazısı arayayım derdiniz var. kızlar tarafından red yiyebilirsiniz bunlar gayet normal şeyler, bu tarz kucuk seyleri kabullenmeden ne kadar yazı okursanız okuyun ne kadar konu açarsanız açın hiçbir şey ifade etmez. tabi bu dediklerim gerçekten emek verip insanlara yardımcı olanlardan dışarıya gitsin. onlara saygım sonsuzdur. sadece dile getirmek istedigim kafa yapınızı oturtmadan kendinize değer katmadan harekete geçmeyin. kız tavlarsanız ayrı olay orası ,kız tavlama stepleri tecrübe ederek kazanabilirsiniz ama sizin sorununuz bu olmamalı. oyundur falan bunlara kafa yormayın. kaliteli olun.

Ben katılmıyorum.

Bir kaç teorik bilgiden sonra Beden dilini biraz geliştirip (duruş, göz teması, yavaş hareketler), ses tonuna ayar verebilirsen ve bakımlı olduktan sonra (saç, yüz, kıyafet) bence artık oyuna girilmelidir.

Genç futbolcular gibi düşünün. Maça çıkmadan asla gerçek futbolcu psikolojisine giremeyeceksiniz.

Tabi şunu kabul etmek gerekiyor her reddedilmeyi de bir başarı olarak görmelisin. Kendini yetersiz hissetmemelisin. Hatalardan ders çıkarmalısın.

Bu arada "ben alfa erkek olunca bütün kızlar benim olacak" gibi bir düşünceniz varsa onu hemen unutun. Öyle bir şey olmayacak. Evet bir çok kız sizi arzulayacak belki ama asla hepsine sahip olamayacaksınız.

Ben katılmıyorum.

Bir kaç teorik bilgiden sonra Beden dilini biraz geliştirip (duruş, göz teması, yavaş hareketler), ses tonuna ayar verebilirsen ve bakımlı olduktan sonra (saç, yüz, kıyafet) bence artık oyuna girilmelidir.

Genç futbolcular gibi düşünün. Maça çıkmadan asla gerçek futbolcu psikolojisine giremeyeceksiniz.

Tabi şunu kabul etmek gerekiyor her reddedilmeyi de bir başarı olarak görmelisin. Kendini yetersiz hissetmemelisin. Hatalardan ders çıkarmalısın.

Bu arada "ben alfa erkek olunca bütün kızlar benim olacak" gibi bir düşünceniz varsa onu hemen unutun. Öyle bir şey olmayacak. Evet bir çok kız sizi arzulayacak belki ama asla hepsine sahip olamayacaksınız.
Teoriden hemen sonra pratik yapmak önemli. Bir adam ayda 10 kitap okuyor bir adam ayda 1 tane.10 kitap okuyan arkadaş pratik yapmıyor bilgileri. Ayda 1 kitap okuyan adam bilgileri pratik yapıyor sizce hangisi daha iyi?

Teoriden hemen sonra pratik yapmak önemli. Bir adam ayda 10 kitap okuyor bir adam ayda 1 tane.10 kitap okuyan arkadaş pratik yapmıyor bilgileri. Ayda 1 kitap okuyan adam bilgileri pratik yapıyor sizce hangisi daha iyi?
Kitaptan edinemeyeceğimiz bilgiler vardır. Pratik yapmak seni belki de 100 kitap öteye taşır. Makinenin kapasitesi değil sağladığı verim göz önünde bulundurulmalı, bu sebepten pratik yapan 1 kitap okuyan elemanın önde olduğunu düşünüyorum.

İnsan zaten yetersiz bir varlık ve hep eksik kalacak. Eğer kendini yetersiz hissediyorsan, bu kendinde bir şeylerin eksik olduğunu gösterir.
Üstteki postta yazan tamam böyle şeyler var ama gidip bir çiçekle, toprakla, sanatla uğraşsanız size kişisel gelişim adına daha çok şey katar demek istiyor... Hayatın akışında anda, farkında ve spontane olabilmek...

Siz sanıyormusunuz ki başkalarının hayatları çok güzel. Sanki onlar her şeyi çözmüş gurular.
Yok böyle bir şey onlarında acıları, haksızları, kırıklıkları var.

Sadece dışarıdan güçlü görünüyorlar.... Veya öyle gösteriyorlar...
Dostum içinde yara varsa dişarıdan alınan mutluluk geçiçi ağrı kesicidir. İçsel boşluğu pratik yaparak kazanırsın herşey pratikte.

aslında farklı düşünecek olursak RedPill veya bu site ''Karı tavliyim sonra karılarla konuşmayı öğrenip karı avcısı olam'' anlamına gelen bir öğreti değildir. Redpill öğretisi ve teorileri sizin gerçekten bir erkek olarak hayattan zevk almanızı, mutlu yaşamanızı anlatır. Zaten siz böyle olarak kadınları kendinize çekeceksiniz. Yani örnekleyecek olursak;

Redpillin özgüven öğretileri veya mutlu yaşama eğitimleri pastanın tabanı, kadın tavlama öğretileri ve teorileri pastanın üstündeki çikolatalardır. Bu şekilde düşünürseniz daha iyi verim alabileceğiniz düşüncesindeyim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8