Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ah etmek

Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
127
Tepkime puanı
65
Şehir
Nevşehir
Dostlar merhaba...Vakti zamanında erkeklerin hemen hemen yarısından fazlası Beta Erkek yahut Uydu erkekti..İyi çocuklardı yani çünkü hepsine yakını efendi temiz ve iyi olmak üzerine yetiştirildiler..
Bu beta balıklar iyi çocuklar yani bizler de zaman zaman aldatıldık veya terkedildik kızlar tarafından..Çünkü bilmiyorduk kötülüğü
Şimdi bu cahillik ve aşk sarhoşluğu yüzünden elimizden giden bize haksızlık eden aldatan hakkımızı çalan gönlümüzü yakan ahımızı alanlara ah ettiğimizde beddua ettiğimizde o ah çıkar mı?
Ya da çevrenizde bu şekilde ah edipte ahı çıkan ahı tutan tanıdıklarınız ve hikayeleri varmı?
Bu konuda bilgilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum...
 
Reddedildikçe kıymetin artar, nasıl anlatıyım. Karşına daha kaliteli kadınlar çıkar, ama sakın ben gibi salaklık yapma bir kıza karşı oneteistim ona duyduğum sevgi büyük üstelik red yedim ondan ama hala unutamadım karşıma başka kadınlar çıksada, kur yapma becerim artsada ona karşı duyduğum sevgiden dolayı o kadınlarla flört ettim sevgili bile olmadım. Neyse reddedilirsen Allah bereket versin de. Sonuçta iyi adamdın o zaman senin hakkını yedi rededilmeyecek kadar kötü biri değildik. Yani bereketimiz artar. Benim dediğimi yap yaptığımı yapma :) kızı unutmaya bak ben unutamadım sen unut hayatını yaşa :) ahım tutmadı hiç ama beni red eden pişman olan bir kaç kız vardı.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst