Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aklınızı bu kadar yormayın

maliblue

Yönetici
Süper Moderatör
Çokça yapılan hatalardan biri de ''bu bana niye böyle dedi, ne dedim de böyle şeyler söyledi,e ben şimdi ne desem'' diye düşünüp zihnimizi meşgul etmektir. Kadınları bu kadar kafanıza takmayın. Ne dediği kimin umrunda? Çünkü ne dedikleri önemsiz.

Kadınların ne söylediğine değil ne yaptığına bakmak lazım. Test ediyorlar bizi daima. Ne kadar sinir bozucu olsa da haklılar. Biraz empati yaparsak: Etrafınızdaki 100 çükten hangisini seçeceğinizi, seçtiğinizin hak edip etmeyeceği konusunda endişeli olur ve bu yüzden de test ederdiniz. Çünkü ...sıkıcı evrimsel bilgiler... 'den dolayı olduğunu biliyorsunuz ehehe

Bir de yapılan ''shit test''leri geçmek, geçmekten daha önemli bir durum olan onları görmek var. Peki nasıl göreceğiz? Hatalarımızdan ders çıkararak. Shit testlerden kalırsanız genelde FZ düşeceğinizi biliyorsunuz. FZ düştüğünüz ve NEXT'lediğiniz kızlarla olan sohbetinizi bir gözden geçirin, hata sizdedir demiyorum sizi seçmeyecek kadar salak da olabilir :p , kıza nerede ne demişsiniz, o size ne demiş. Bakıp da farkına varınca ''hııııııı'' dediğiniz an, hatalarınızdan ders çıkardınız ve sonraki testlerde bunu yapmayacaksınız demektir.

NOT: Ha bana kalırsa en etkili shit test geçme yöntemi ''uyanık olmaktır''. Nasıl olacağız? Okuyarak,bilerek ve farkında olarak.

Unutmadan, bir de shit test dedektörü olan arkadaşlar var. Kızın her dediğini detaylıca düşünüp ''lan,kız 'naber' dedi acaba shit test midir?'' diye paranoyaklaşanlar var. İşte bu yüzden ''kadınları kafanıza bu kadar takmayın'' diyorum.

Hadi devam,

Bu kadınlar habire test etmeyi seviyorlar. Niçin? Acaba etrafında bu kadar alternatif erkek varken siz gerçekten hak ediyor musunuz? Onun içün test üstüne test...

O yüzden diyorum ki kadınları bu kadar kafanıza takmayın. Shit testleri fark etmeye çalışın, kalmamaya çalışın. Kendinizi geliştirin, kızdan akıl alan biri değil fikir danışacağı akıl vereceğiniz yönlendiren bir alfa erkek olun. Kızın text'te yaptığı salak saçma şeyler yerine buluşunca omzunuza yatıyor mu, size dokunuyor mu, kaçamak kaçamak bakıyor mu söz dinliyor mu ona bakın. Kendinizi bunlar için çok üzmeyin. O olmazsa başkası var, başkası olmazsa öbürü.

A presto amici!

Abi içimde arada bir hortlayan kadın nefreti var ,sen bilgili biri olduğun için, yardım edebilirmisin

@BenFero pua olmaya ve düzenli bir sosyal hayat yaratmaya çalışıyorum.
sınav döneminde olduğum için monk mode olabilir ama mgtow elini eteğini çekmeye dayalı(ki bu başladığım yer oluyor.)
Onlardan beklentimi düşürmem ve kullanmayı öğrenmem gerek ama "ortalamayı" bulmak çok zor

Kitap,makale önerisine açığım.

akıllı ve zeki birisi olmak için çok yol kat etmek gerekiyor.
çünkü, utangaçlık ve eziklik belli bir süre içinde gidiyor.

ve artık kadınların yanında bilimsel şeylerden bahsetmeyin. bir de maçtan ve arabalardan....

Tebrikler maliblue aşk.. pardon bey, güzel bir yazı:giggle:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8