Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Alfa dul nedir ?

Shanker

I love women. I have all their albums.
Katılım
9 Nisan 2018
Mesajlar
89
Tepkime puanı
205
Şehir
Adana
Alfa dul daha önceki sevgilisi alfa olan dişilere denir.

Bir Beta ile sevgili aşamasına geçmelerine rağmen eski sevgilisini arayabilir , sevişebilir hatta ve hatta onunla ilgili fanteziler dahi kurabilir.

Alfa dul erkekler tarafından ilgi duyulan bir dişi türüdür. Çekicidir ne istediğini iyi bilir yani kısaca Hipergami'de üst sıralardadır.

Eski erkekler yenilerinden iyi ise Beta hanım evladımıza karşı olan hisleri tamamen biter gözünde sadece bir oyuncaktır hanım evladımız.

Alfa dulların en tehlikeli yanları şudur ;

Belirli bir yaşına gelmesine rağmen pasif kalan fakat potansiyeli yeni yeni ortaya çıkan erkekleri gözüne kestirir ardından onları manipüle eder ve böylelikçe onlarla evlenir sonrasını anlatmama gerek bile yoktur büyük ihtimalle :p.

Eğer bu tür erkek bulamazsa Beta'nın tekiyle evlenir tabi hanım evladımız aç hanım evladımız abaza. Seçilmenin verdiği o güzel hisle resmen havuza balıklama atlar gibi atlar.

Özet geç len kardeş diyenlere kısa bir özet geçeyim ;

Alfa dullar, çoğu erkeğe saygı duymaz(beta) aldatmaya meyillidir. Evli olsa dahi eşi beta ise sevgi ve saygı duymaz Alfa bulunca altına yatar.

Kısaca Alfa dulları gözlemleyin ve hayatınıza sokmayın , hayatınızdan çıkarın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst