Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfa Erkeği Meditasyonu

Kesinlikle herkes denemeli en azından 1 gece.
Dün gece yaptım ve bugün faydasını fazlasıyla gördüm bugün de yaptım yatmadan önce de yapacağım
Bundan sonra saat 06:00 da kalkıp bu meditasyonu yapacağım ve kendime günlük/haftalık hedefler belirleyeceğim

Dün gece yaptım ve bugün faydasını fazlasıyla gördüm bugün de yaptım yatmadan önce de yapacağım
Bundan sonra saat 06:00 da kalkıp bu meditasyonu yapacağım ve kendime günlük/haftalık hedefler belirleyeceğim
Gece yatmadan önce dinleyince sabah bi farklı uyanıyor insan. Zaten içimizde uyanmayı bekleyen gerçek alfayı uyandırıyor.

Kuşçubaşının bu konu hayatınızı değiştirecek yazısının yorumlarından 4. ve 5.sayfayı oku

Bence zaman çok değerli ve bu çok boş bir izlenim kendinizi odaklarsanız gerçekten işe yarayabilir ama bunun yerine yarım saat kitap okumak size daha fayda sağlar. Bir başka mesele videoyu izlemeden de kendinizi yatmadan önce olmak istediğiniz gibi düşünüp kendinizi buna inandırmanız özgüveninizin artmasına yeterli olur. Her şey kendinizi inandırmakta biter beyni kandırmakta unutmayın.

1 hafta yaptım ve bu meditasyonu yapmaktan vazgeçiyorum daha ergenim ve kişiliğim oturmadı alfa erkek olmak için uğraşmak istemiyorum artık
yapacağım tek şey kendime değer katmak olacak
bundan sonra alfa kavramı umrumda değil erkek olmak beni alakadar ediyor

Bence zaman çok değerli ve bu çok boş bir izlenim kendinizi odaklarsanız gerçekten işe yarayabilir ama bunun yerine yarım saat kitap okumak size daha fayda sağlar. Bir başka mesele videoyu izlemeden de kendinizi yatmadan önce olmak istediğiniz gibi düşünüp kendinizi buna inandırmanız özgüveninizin artmasına yeterli olur. Her şey kendinizi inandırmakta biter beyni kandırmakta unutmayın.
peki nasıl bir hayal kurmalıyız?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8