Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfa Erkeği Telkinli Subliminal Makale!

Apollo, burada farklı bir telkin yöntemi kullandık. Bu telkin yöntemi sesleri birbirine karıştırma esaslı singlefocus mix affirmations tekniği. Mesela sen oradaki seslerin birine odaklansan bu sefer diğer telkinlere odaklanamayacaksın. Hepsini aynı anda dinlemene imkan yok yani, birini tutsan öteki kaçıyor bilinçaltına, ötekini tutsan bu sefer bir başkası...

Çünkü beynimiz aynı anda birden çok sese odolanabilecek bir yapıda değil. Tekniğin esası da buna dayanıyor. Senin bahsettiğin teknik ise embedded affirmations olarak geçiyor. Ben sf mix'in embedded'ten daha etkili olduğunu düşündüğüm için bu teknikle hazırlıyorum telkinleri.

Ama evet yine de fazla çıkmış telkinlerin sesleri, bir dahakine daha kısık yapacağım.
Yöntem ile ilgili makale gibi bir şey var mı? İlgimi çekti doğrusu

İyi düşünmuşsünüz arkada ses fazla biraz fayda sağlayacağını düşüyorum

Aynen bende de oldu. Denemek için konuyu taşı diyip motivasyona attım oldu gerçekten :D

Ulan bi açık buldunuz hemen değerlendiriyorsunuz var ya ufak çaplı hackerlar sizi :) Düzeltiyoruz şimdi, değiştirmeyin konuların yerlerini aga ayıp oluyor bak :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8