Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfa erkek nedir?

Merhaba dostlar jokerden alıntıladigim ve okurken çok etkilendiğim bir makaledir.
Dikkate alarak okumanızda fayda vardır.

Alfa erkeği diyoruz sıklıkla ve bazen sorular alıp başını gidiyor alfa şunu yapar mı alfa bunu yapar
mı diye.
Alfa erkeği nedir? Çıkış noktası hayvan sürülerinin lider erkeği olabilir ancak lider olmak farklı bir
şeydir, lider olucam diye kasmak farklı bir şey. Bizim bahsettiğimiz alfa erkeği düzgün erkek
demektir.
Alfa erkeği her zaman kızı kapar gibi bir yanılgı var. Bu bir yanılgıdır. Nasıl oluyor derseniz. Aynı
kıza birden ziyade alfa erkeği yanaşır ise elbette ki diğer alfalar kızı elde edemeyecektir. Bu onları
beta yapmaz, alfalıklarına halel getirmez. Önemli olan düzgün adam olabilmektir.
Nedir alfa erkeğinin genel özellikleri.. en genel geçer özelliklerini yazıyorum burada, alfalığın
anayasasını yani.
1-Dış görünüşü düzgün , temiz, bakımlı , şık olur
2-Bilgili, kültürlü, görgülü, kaliteli olur. Türkçeyi düzgün konuşur
3-Öfke kontrolü yüksektir , tutarlıdır, adaletlidir
4-Korkak olmaz, menfaatçi olmaz, cimri olmaz, itlik çakallık peşinde hiç olmaz
5-Sevmeyi de bilir dibine kadar, seksi de..
İşte alfa erkeğinin 5 temel ve genel özelliği bunlardır. Eğer bunlara sahipseniz, kendinizi kandırmadan düşünün
bunlara sahipseniz siz bir alfasınız. Kendinizden daha iyi biri karşısında itlik çakallık yapmak ya da saçma sapan
asi tavırlarla onunla itişmek değil, büyüksün deyip yol vermektir alfalık. Gerektiğinde bir adım geri çekilebilmek.,
Sevgilisi olan bir adam düşünelim. Hepimizi insanız, makine değiliz. Sevgilisine karşı bir hata yaptığında öküzler
gibi diklenmek değil “hatalıyım, seni üzdüğüm için özür dilerim hayatım” diyebilmektir alfalık.
Bir kızı türlü oyunlarla yatağa atıp sikmek değil, bir kadını mutlu edebilmektir alfalık; bunu yaparken de halıya
sıçtığında “hayır” diyebilmektir alfalık.
Yapabilir misiniz bilmiyorum ama, tüm haksızların karşısında tek kalmış bi mazluma destek verebilmek onunla
birlikte haksız ama güçlü otoriteye baş kaldırabilmektir alfalık.
Herkes ( kendiniz dahil ) her boku yerken , birinin yediği bok ortaya çıktığında herkesle birlikte “vurun abalıya”
diyenlerden olmamaktır alfalık. “Bi Dakka beyler, takke düştü kel göründü, portakal orda kal” diyebilmektir
alfalık.
Sürekli link at diyen değil,link atan olmaktır alfalık.
Birilerinin bilgilerini sömürmek değil, öğrendiği bilgileri başkaları ile paylaşmaktır alfalık. Öyle zaman olur ki;
arkadaşının iyiliği için arkadaşlığını bitirmeyi göze almaktır alfalık.
İki kasılmayla, oturaklı sen tonuyla, 3 rutinle alfa olunmaz. Yerine göre davranabilmektir alfalık. Hani aslında
hepinizin güldüğü bir hababam sınıfı hikayesi vardır. Çalışkan bir öğrenci ve makaracı bir hababam sınıfı. Kardeş
okula ne göndereceksiniz soruları dolanmaktadır. Birisi çıplak kadın posteri çıkarı bir diğeri bir başka şey ve
çalışkan çocuk isyan eder. Onlar kalem istiyor kitap istiyor diye. Hafızalarımıza kazınan belki biraz da komik bir
replik olsa da işte aslında o elemanın yaptığıdır alfalık.
Alfa erkeği olmak öyle kolay değil dostlar, 3-5 günlük iş hiç değil. Alfa demek “adam gibi adam” olmak demek
çünkü.
Tekrar tekrar ve üstüne basarak söylüyorum. Hepimizin kadınlar zaafı ve hepimizin seks ihtiyacı var ama asla ve
asla çok kadınla yatmak değildir alfalık. Bir kadını yatağa götürmek asla alfalık göstergesi olmadı ve asla da
olmayacak. Öyle olsaydı alfaların kralı Nuri ALÇO’nun canlandırdırğı film karakterleri olurdu. 300 kadınla yatmış
biri sokakta gördüğü yaralı bir kedi karşısında içi sızlamıyor, sikmişim kediyi diyorsa ve diğer yanda henüz milli
olmamış bir adam içi sızlayarak kediye yardım etmeye çalışıyorsa işte budur alfalık.
Bir çükün bir kukuya girmesinin bir anlamı yoktur. Bu sadece hepimizin ihtiyacı olan ve zevk aldığı bir eylemdir.
Ardaki farkı döne döne anlatmak istiyorum. Sanki yazılarımın arasında bir tutarsızlık varmış gibi görünmesin diye.
Türkiye de cinsel açlık çekmemizin bir çok sebebi varken kadınlarla yatmak hepimiz için önemlidir. Cinsellik en
temek insani ihtiyaçlarımızdan biridir ve belki de bir erkeğin aslında en temel amaçlarından biridir. Ancak şu ya da
bu şekilde kaç kadının bacaklarını içine girebildiğinizin alfalıkla alakası yoktur. Siz sadece sikişken bir salaktan
ibaret olursunuz beni gözümde eğer sadece sikişiyorsanız.
Seviştiğin kadınların arkandan sana küfür etmemesidir alfalık. Yoksa sen 55 hatun ile yatmışsın ama hepsi sana
şerefsiz köpek diyor sakın kendini bir şey zannetme. 3 kadınla yatmış bir adamı düşün ki kadınları onun için iyi
adamdır diyor işte budur alfalık.
Çükünü değil sevgini,kalbini, kişiliğini sokabiliyorsan kadının içine işte budur alfalık.
Bavul taşımak efendi çocukluktur, kerizliktir demeyip kızın bavulunu taşımaktır alfalık.fındık kadar canı var o kızın
nasıl taşısın, düşünceli olmaktır alfalık. Siz bavulu taşıyıp ta otogara gittiğinizde başka bir herife sarılıp “erdiiii
canım” diye mallık yaptığında kadın; o bavulu size taşıttırdığı için de anasından emdiği sütü burnundan
getirmektir alfalık.
Bir kadına yeri ve zamanına göre davranmaktır alfalık.
Öyle bir zaman olur ki sararsın kadını kollarında ağlatırsın ve öyle bir zaman olur ki sarılır kadının kollarında
ağlarsın. Yanlış duymadınız; yeri geldiğinde kadının kollarında ağlamaktır alfalık.
Bir başka zaman kadını domaltıp çatır çatır sikmektir alfalık.
Yeri ve zamanında adam gibi davranmaktır alfalık. Hani iyi gelin adayını tarif ederken bir cümle kullanılır yaa
“oturup kalkmasını bilen” diye. İşte alfalık bunun aynadaki yansımasıdır.
Düğünde oynamak,cenazede ağlamaktır alfalık.
Herkes saçmalayıp ne yapacağını bilmezken, tam yerinde tam da olması gerektiği gibi bir duruşa sahip olmalıktır
alfalık.
3*5 günde olmaz.
Bir yolculuktur alfalık. Bir duruştur alfalık veee
Bir felsefe
Bir öğretidir alfalık.
Saygılarımla…

👏👏 mükemmel bir yazı çok iyi anlatmışsın helal olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8