Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ALFA GAZI

Merhabalar herkese şu anda staj yapıyorum can sıkıntısından eskilerde yaşadığım bir anıya değinmek istiyorum. O zamanlar yaşım 16. TCMA inci sözlük (Buraya gel çok şey kazanacaksın) gibi yazılar okumuş biri olarak Kendimi değişik hissediyordum. cool falan takılıyorum her şey kitaba uygun özgüven tavan. Memlekete taşındık. Bir okula nakil aldık . yeni eğitim öğrenim yılına girdik okulun ilk günü herkesle konuşuyorum(her şey kitaba uygun) dersler işlendi teneffüste elimdeki parfümü beğenen bir kız vardı. bakmak istedi ben ise inat ettim vermedim çok istiyorsan yanığıma bir öpücük kondur dedim. Fakat hiç etkilemek veya öpücük almaya çalışmıyorum sadece başımdan gitsin istiyorum . Tanrım söylemez olaydım arkadaşları tarafından tam 3 hafta olay oldu dayak yemekten kıl payı kurtuldum şu an psikolojik sağlığım yerinde özetle size anlatmaya çalıştığım benim yaptığım gibi birden herkesle aylardır arkadaşmış gibi muhabbete girmeyin. insanları tartın, tabi bu olay 4 yıl önce oldu şu anda her şey değişti analizini gayet iyi yapabiliyorum insanlar basitmiş diyorsunuz zamanla.

Son düzenleme:
Dostum o durumda “telefon numaranı verirsen neden olmasın” desen daha iyi olurdu tabi bu da iyi tecrübe olmuş :)

Oldu ağa kıza öyle denir mi? bi kere de bi durum olmuştu okulda bende gayrı ya sen beni öpecen yada ben seni dediydim kıza..Sınıftan 8 arkadaşı beni öpmeye geldiydi.. :) Lan ben kıza dedim size öptürürmüyüm ibişler beni tanımıyolar tabii..gittilerdi sonra özür dileyerek :) bi daha deme

Oldu ağa kıza öyle denir mi? bi kere de bi durum olmuştu okulda bende gayrı ya sen beni öpecen yada ben seni dediydim kıza..Sınıftan 8 arkadaşı beni öpmeye geldiydi.. :) Lan ben kıza dedim size öptürürmüyüm ibişler beni tanımıyolar tabii..gittilerdi sonra özür dileyerek :) bi daha deme
Haha kanka gine olsa gine yaparim tecrübe tecrübedir sonuçta dayak yemedim ama tecrübe için her şey mübah :D hayat uzun gözümün morarmasıyla ölmem heralde: D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8