Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Alfa siker, beta öder !

Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,015
Tepkime puanı
1,380
Şehir
İstanbul
Arkadaşlar, şuan bir film izliyorum adı Aflie konusunu özetle geçeyim bizim bir alfa arkadaşımız var her alfa filmin de olduğu gibi her karıya gömüyor vs ama mutlu değil bir o kadar da. sonra en yakın arkadaşının sevgilisine çakıyor. çakmadan önce o kız alfienin arkadaşından yani eski sevgilisinden ayrılmıştı ve o hamile kalıyor ve kız tekrardan o çocuga yani(betaya dönüyor). sebebi ; ben alfa ile s*x yaparak hata yaptım hamile bıraktı beni ama bu beni böyle kabul etmez en iyisi eski sevgilime döneyim o beni her halimle kabul eder. ve betasına döner tahmin edildiği üzere beta onu o haliyle de kabul eder ve alfa onları ziyarete gittiğin de beta arkadaşı onu o üzgün gözlerle süzer ve açıklı dolu sözlerle uğurlar.

bazen bir şeylerin sınırı olduğunu düşünürüm. biliyorum kızlar sinsidir , kızlar taklitçidir , kızlar asla ilgiyi hak etmez. ama böyle de sürer mi ki be abi ? nereye kadar böyle olabilir ki yani ? bilemiyorum aklım çok karışık özelden falan yazın dertleşelim beyler.
 
Katılım
24 Nisan 2018
Mesajlar
285
Tepkime puanı
424
Şehir
Hatay
ama böyle de sürer mi ki be abi ? nereye kadar böyle olabilir ki yani ?
Hemen anlatıyım kanka bu şekilde sürmez
Kızlar sinsi olabilir,ilgi budalası olabilir ama azıcık ilgi ve azıcık oyun kullanarak bir çoğunu yatağa atabilirsin
Kadınlar konusunda belirli kalıplara takılmayın
Her kadın birbirine benzer ama aynı değildir
(Çok güzel söz oldu amk)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst