Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

alfa uzmanı

Merhaba hacılar..tahminimce daha önceden forumda bahsedildi lakin ben yeni gördüm bir sayfa var..
”They call me alpha;
Bunu çok sık yapmam..
bu arkadaşımızın anlattıkları hoş lakin diyor ki dünya zükünüzde minare gtünüzde olsun..Dünyayı su basmış ördeğin zükünde mi mantığıyla yaşayın diyor..
yani malum derdimiz hatun bu diyor ki hatunları iplemeyin tınmayın..onlar size gelecek..
e abi nası gelecek?Tanışmadan konuşmadan kız ne bilsin sen ne ayaksın..Kafam karıştı..
Evet ne diyorsunuz buna

Kızlar gelir ama nasıl gelir. Çok eğlenceli hayatın vardır oda eğlenceye ortak olmak için gelir. Ama erkeğin ilk adımı atması şansı daha çok çoğaltır ilk adım dediğim şey "açılış". Ben onları pek takip etmiyorum çoğu kişi alfalık alfalık diyor ama olay alfalıkta değil.

Tanışacaksın ama iplemiyeceksin bir ara ben de öyle düşünüyordum gerçekten de gelmiyor hem alışkanlık olmaz şöyle örneğin ilk adımı atacaksın sonra yazacaksın bir şeyler içicem gelir misin gelmezse iplemiyeceksin ve yazmıyacaksın (mantıklı sebebi yoksa)

Olayi yanlis anlamissin. Alfa gider konusur. O ne der bu ne yapar sikinde değildir onun. Olursa olur olmazsa olmaz sikine bile takmaz. Yoksa siklemezsen miknatis oluyorsun diye bisey yok . Yapman gerekeni yaptiktan sonra siklemezsen eger o zaman miknatis olursun. Zaten siklemedikten sonra da acilis korkusu filan kalmiyor .
Ama yeniysen harbi sikilebilirsin . O an pes etme ara verip devam edersin en kötü.
Başarılar

valla tam bitirmedim yazım dilide azcık hoşuma gitti benim gibi düşünüyor..bizim gittiğimiz yollardan dönmüş şimdi ders veriyor..Bu durup dururken kızlar buna gelip numara vermiş vs..
ya insta daki panda çapkın kardeş gibi ayarcı yada iyi palavracı..dur bakalım yazı dizisinin sonu gelsinde görecez ne olacak..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8