Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfalık elden gitmeden yardım edin bence gitti ama

Arkadaşlar şimdi size bir dogum günü mesajı paylaşacagım. Ama burdaki arkadaşlarım dışında kimseye güvenemem, betalara sorular soramam bana gerçek erkekçe yorumlar gerek, özetle durumu anlatayım bu kızla 2 haftadır sevgiliyiz ve ben hataya düşerek kız zeki güzel kafa dengi diye bu kızı farklı kızlar katagorisine aldım ve takıntı haline getirdim, eksilerimi artılarımı cok iyi anlıyor normal üstü zekası var bende yeri geliyor sordugu testlerde kalıyorum yani özetle duygusal ve iyi bir insan oldumu çözdü, sorun şu bu kız da altın dişi özellikleri var ve bu ilişkide ençok takıntı yapan taraf benim, şimdi mesajı size attım brnim hakkında söyledikleri çok dogru, ama bukadar şeyi anlaması korkutuyor şimdi siz bana attıgı mesajı okuyun mesajın sonunda sorularımı soracagım, bugün kimin doğum gunuymus bir ikizlerin sabahtan beri bunu bekliyorsun demi çakal karyah beycigim aslında doğum günü kutlamalarinda iyi değilim ama senin için deniyicem,aslında çok uzun zaman önce tanismadik ama sanki seni uzun zamandır taniyo gibiyim gerçektende birçok kişiye söylemeye korktuğum şeyleri seninle paylaştım ve bunlara sasirmadin ???ama bugün benden değil senden bahsedicez yirmi dort yaşındasınız yada su an yirmibeste olabilir ama hala içinde küçük bir çocuğun yaşadığını biliyorum bu yüzden iyi anlaştık belkide iş böyle olsa da çok güçlü bir düşünce yapın var umarım bunu ileride insanlara faydalı şekilde kullanirsin su an hemşire olsanda,yapmak istediğin ve mutlu olacağın şeyler yap hayata bi kere geliyorsun,seni hayatta tutan umuda herzaman saril ama baskalrinda aramayip kendinde bulduğun umuda saril başkaları seni biraksada seni olduğun gibi kabul edicek sadece kendinsin geçmişte pişman olduğun üzüldüğüm silmek istediğin anılar olabilir ama öyle yapma onlar seni suanki yahya yapan anılar onları reddettmek yerine kabul et böyle daha iyi oluyor emin ol benim söylediğim önemli üç kelime var biliyorsun hayallerinden umutlarindan ve guluslerinden vazgecme bunlar seni ayakta tutar .

Çok konuştum demi??ve son olarak sana sorduğum bir soru vardı cevabı çok basitti yahya beni gulumsettigin içindi hayatım boyunca hep ben başkalarını gulumsettim ve sırtlarındaki yükleri aldım ama bu sefer ilk defa beni düşünen,önemseyen,güldüren biri vardı en azından beni goruyodun bu yüzden yanındayım bundan sonra yanında olsamda olmasamda senin için en iyisini diliyicem umarım bundan sonraki doğum günlerin de

Kanatlarinla gökyüzüne uçmaya devam edersinn?????

Dilek dilemeyi unutma

Canım pasta çekti?. Sorularım şunlar kız yanında olamaya bilirim demek istemiş mantıklı olmak gerekirse ben olmasamda devam et demeye getirmiş ikincisi ilk ilişkisi benimle üçüncüsü zeki gördüğü için deger veriyor ama ona sempatik yaklaştım için iyi erkek önemseyen erkek imajı çizdim, ve bu hatalatım öz güvrnimi düşürdü, ama belli etmemeye calışıyorum, dördüncüsü ona ilk deger veren erkegim ve birlikte eyleniyoruz, simdi meselenin özüne gelelim lütfen etklili bilgili yorumlar alayım, ilişkilerde acemi degilim ama kız cok akıllı acemi gibi hissettiriyor beni bu da bende ona karşı takıntınyarattı, altın dişi oldugu içinde kaçırmak istemiyorum ama yaşı 19, zeki kızları seviyorum buda nadir çıkanlardan kısacası onun gözünde iyi cocuk olmadan bu kız farklı imiş demeden, kendimi iyicr kaptırmadan kendime alfalık giyisine bürümem gerekiyor ama duygusal bir kız degil sizce ne yapmalıyım ilişkinin baglayanı olmak için? ?

Son düzenleme:
Bu kadar kasma bence kanka kız ne güzel seni her halinle kabul etmiş hemde altın dişi diyosun çok sıkar takıntı yaparsan öldürürsün civ civi demedi deme

Aslında UOTE="Salyangoz, post: 5702, member: 384"]Bu kadar kasma bence kanka kız ne güzel seni her halinle kabul etmiş hemde altın dişi diyosun çok sıkar takıntı yaparsan öldürürsün civ civi demedi deme[/QUOTE]
Aslında cok haklısın ki, neden kasıyorsam aptal gibi, galiba takıntılı zihnimden kaynaklı

Ilk olarak soylemem gereken şey insanlara karşı bu kadar ön yargılı yaklaşma.Betalar cevaplamasın vs tarzı şeyler kullanma. İki üç yerde betalara güvenilmez yazısını okmuşsun herhalde ondan dolayı böyle düşünüyorsun. Algını değiştirmen lazım . Sanki betalar or*spu çocuğuymuşta alfalar siki öpülesi kişilermiş gibi düşünme. Yazına gelecek olursak çok uzun yazmışsın biraz daha kısa tutman daha iyi olabilirdi mesajı. Ayrıca alfalık rolüne bürünmeye çalışırsan karşındaki kız bunu anlar. Oneitis olma. Hem karşımdaki kız altın dişi diyorsun hem de alfa rolüne bürünecem diyorsun. Onu kaybetmekten korkmaman lazım ki o kadar zekiyse bunu çok çabuk anlar. Neyse dostum kasma o kadar akışına bırak

Ilk olarak soylemem gereken şey insanlara karşı bu kadar ön yargılı yaklaşma.Betalar cevaplamasın vs tarzı şeyler kullanma. İki üç yerde betalara güvenilmez yazısını okmuşsun herhalde ondan dolayı böyle düşünüyorsun. Algını değiştirmen lazım . Sanki betalar or*spu çocuğuymuşta alfalar siki öpülesi kişilermiş gibi düşünme. Yazına gelecek olursak çok uzun yazmışsın biraz daha kısa tutman daha iyi olabilirdi mesajı. Ayrıca alfalık rolüne bürünmeye çalışırsan karşındaki kız bunu anlar. Oneitis olma. Hem karşımdaki kız altın dişi diyorsun hem de alfa rolüne bürünecem diyorsun. Onu kaybetmekten korkmaman lazım ki o kadar zekiyse bunu çok çabuk anlar. Neyse dostum kasma o kadar akışına bırak
Doğru uzun bir yazı oldu kabul ediyorum ama bu şekilde durumu açıklayabilirim, altınndişi oldunu kuvvetle düşünüyorum, kasarsan anlar yazın içinde teşekkür ederim gercek ten öyle, betalat yazmasın deyipte ön yargılı davrandım için özür dilerim, ama birkaç yazıdan çıkarmadım tabiki sadece kız la ilgili gerçekci yorumlar gelmesi için o şekilde yazdım ama yinede betalar terimini kullandım kabul ediyorum

Hocam kızdan çok fazla çıkarım yapıyorsun. Kız şöyle kız böyle bilmem ne. Fazla takma kızı zeki kız ise onu takmadığını anlar zaten. Kızı zeki biri olarak görüyorsan öyle davran ona. Eğer yapmacık bir alfa rolüne girersen hemen anlar zaten. Kıza '' sen olmasan da benim bir hayatım var zaten, sen olmasan da olur.'' hissi yaratmalısın.

Hocam kızdan çok fazla çıkarım yapıyorsun. Kız şöyle kız böyle bilmem ne. Fazla takma kızı zeki kız ise onu takmadığını anlar zaten. Kızı zeki biri olarak görüyorsan öyle davran ona. Eğer yapmacık bir alfa rolüne girersen hemen anlar zaten. Kıza '' sen olmasan da benim bir hayatım var zaten, sen olmasan da olur.'' hissi yaratmalısın.
Gayet iyi anladım dostum teşekkür ederim, aslında çok çıkarım yapan bir zihnim var sorun burda basit şeyleri derin didekliyor buda karşıdakine zekice gelsede bana yük yapıyor, konuşmalarım falan ayrıntılı hem avantaj hem dez avantaj, ama dogru üstelememesini ögrenmem lazım akışta kalmaya çalışmam lazım, bide kardeşim rica etsem sen olmasanda olurum demek nedemek, tam olarak yani daha az ilgi göstermekle birlikte bireysel davranıp ona yaşadıklarımı kendim için yaşadıgım ama senlede paylaşmak istiyorum , suan yanımda sen oldugun için imajınımı kastetdiniz, biliyorum yine ayrıntılı ama bu şekide net anlıyorum kafam rahatlıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8