Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alkol ve sosyal medya bilgisi olanlar..

Selam hacılar..Sağolun bende iyiyim.. :)
Sormayın başıma ne geldi..Dün düğüne davetliydik yedik içtik derken arkadaş bana (alkol kullanmadığımı bildiğinden) votkalı meysu getirmiş...1-2-5 derken içtikçe içiyorum fakat ilk baş tadı acımsıydı gittikçe o acılık yok oldu..Düğün bitti millet çoşmuş vaziyette benimde baş dönüyo ama uykusuzluktandır diye tınmıyorum kalktık millet dağılıyor bizim ekip türküye başladı...bende eşlik ettim..:
Çökertmeden çıktımda aminim aman başım selamet burasıda asfalt değil aminim...vs
Aynen böyle söylüyorum ama ne dediğimi bilmiyorum sadece arkadaşlar yanımda gülmekten scacaklar o derece..meğer beni videoya çekiyolarmış sonradan gördüm bunları.. :)
Şimdi bu alkol benden ne zaman temizlenir nasıl temizlerik ne yapmak lazım..
Ayrıca özelden sosyal medya da ne yazılır nasıl başlanır muhabbete ne yazarsak geri dönüş olur eğitimi verecek olanları bekliyorum..

İçtiğin içkiye kilona yaşına göre değişir ama bol bol su içen bir insanın kanında alkol 24-72 saat arasında atılıyor,bol bol su iç

Soayal medyada ise yürümeyi düşündüğün kız seninle aynı bölgede yaşamıyorsa siktir et
Ama yaşıyorsa basit kurallar var

Selam,mrb,nbr gibi bir mesaj atamazsın!

Tatlı bayan,Güzellik,cennettemiyim melek gibisin tarzı boktan iltifatlarla giriş yapmak kesinlikle yasak!

Kızın biosundan ya da hikayesinden konuşma baslat
Mesela bio da Beşiktaş yazıyorsa beşiktaşla ilgili birşey sor %90 cevaplar ondan sonrası senin becerine kalmış

Ve sanaldan yürüme işi boş Cinsiyet olarak kız seçip Ismini merve yaparsan sana günde 9191001 abaza yürür bu da kızların egosunu tatmin ediyor,Sanal ortam çöplük

Ama az mal kaldırmadık faceden şimdi ???

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8