Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Allah Kerimdir Gidelim

junyurhayyam

Forumdan Uzaklaştırıldı
Oh ulan bu gece adam akıllı uydum tam tamına 28 saat uykusuzdum bugün yani dün 4. günüm.
Kızlarla konuşmak,asılarak kızlara konuşmaktan kat ve kat daha basit.Birde size taktik merkezde ya da herkesin olduğu yerden uzak durun,marketlere girebiyorlar,vaktim yok bla bla bahneler merkeze giriş ve çıkışlar daha etkili oluyor.
Ulan ben istanbule geldiğim zaman tam bir boktan yer dedim,insanlar arasında 1m mesafe zarzor var,erkekler kızlara öf yavru diye takılıyorlar,para yarışındalar ama skik kafalarını telefondan kaldırmıyorlar.İyi haber ise İstanbulda korona bitmiş 👍🥳.
Bir çok bilgiye sahibim ama tek bir prova yada pratiğe dökmedim gene aklıma ne gelirse söyledim sadece asılında rededilmek bumuymuş demek için.

Sahil Çıkışı
J:Ben buraya yeni geldim,burayı anlatırmısın?
K:Anlamadım,nasıl yani
J:Nerde yenir,nerde içilir az kafa dağıtmak gerek (beyler öyle bir sesim çıktıkı sesime yabancı oldum)
k:Saydı işte
J:şurası şurasıymıydı
K:Evet
J:Ben 1 hafta takılcam gel şuraya gideriz,sen bana numarını ver.
K:Şaşırdı vercek gibiydi eee şey veremem ısrar ettim hayır dedi bende gittim

3 kışiyle konuştum bu tarzda beyler nerde girceğimi nerde gezeceğimi bilemedim baya vakit kaybettim en az taş çatlsa 7'ile konuşurum 6-5 ler etrafta umrumda değil ama taktik için baya kullanışlılar.Hepsinde reddedildim,bumuymuş lan rededilmek şuan evimde ağlıyorum ühhhhh ,iki üç dk kendimi kötü hissettim sonra mal mal gülüyordum sokakta bu ne lan ?
Anlam bulamıyorum reddedilmek reddedilmektir,hiçbir anlamı yok.

Birader itiraf et , aslında ingilizsin ve Türkçe öğrenmeye çalışıyorsun değil mi ?

Kanka uykusuz set açılır mi . Neyse ne diyim sadece şu numara işine fazla takilmayin numara yerine mekana gitmeyi teklif etseniz daha başarılı olursunuz .
Method ,s*x ya da numara umrumda değil.Umursadığım şey öyle bir durum yaratçamki kız peri masallarındaki aşkı sanacak,flimlerdeki gibi diyecek ,bu başka diye aklını büyülemek.Kısacası baştan çıkartmak.Ama gördüğüm kadarıyla stratejiden çok sıralı taktikler bütünü olarak (metod) algılanmış ya da başlangıç için bunu yap sonrasına geçersin manasında.Belli bir beceriye ulaşmak için sadece bunlar bahaneler.

Method ,s*x ya da numara umrumda değil.Umursadığım şey öyle bir durum yaratçamki kız peri masallarındaki aşkı sanacak,flimlerdeki gibi diyecek ,bu başka diye aklını büyülemek.Kısacası baştan çıkartmak.Ama gördüğüm kadarıyla stratejiden çok sıralı taktikler bütünü olarak (metod) algılanmış ya da başlangıç için bunu yap sonrasına geçersin manasında.Belli bir beceriye ulaşmak için sadece bunlar bahaneler.
hmm anlıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8