Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Almanya bir üniversite şehirinde saha raporu(Hayatımda ilk defa daygame denedim)

Afedersin pardon ya bisey sorucam gibi giris cumleleri degerini dusurur yapmamalisin

Afedersin pardon ya bisey sorucam gibi giris cumleleri degerini dusurur yapmamalisin
Peki yoldan gecen bir kiz bunu demessem nasil duracak ?
Internette videosunu izledigim pua artistleri hep bu tarz cümleler kullaniyorlar day game esnasinda

Son düzenleme:
Bugün yine day game için sokaklara çıktım
Önce ayakkabı ve üst baş alışverişi yaptım çantam doldu ardından hadi kız bulayim dedim etrafta yine malca dolaştım bu defa bir türlü cesaret edemedim farkettimki şehirdeki kızlar hep 20 yaş altı ergen kesim yada çoğu sevgilisiylr gezen tipler havada kötüydü 12 derece rüzgarlı yağmurlu
Ardından şehir merkezine biraz uzakta lunapark gibi bir şeyi kurmıuşlardı etrafa bakındım girişte 2 kıza bunu sordum:
"soryy acaba buraya girersek bilgilerimizi vermek zorundamıyız "
Onlarda isteksiz bir ses tonuyla "evet "dediler
Bende bunun üzerine güler yüzle " bunu bilmem iyi oldu eğer birinde corona varsa 14 gün karantinaya girmeye hiç halim yok dedim"
Cevap vermediler bende şehire doğru yöneldim şehirde 2-3 saat saçma bir şekilde u dönüşleri yaptım flört edecek kız bulmaya çalıştım ama nafile hepsi 20 yaş altı yada 30 yaş üzeri 1-2 tane kız gördüm bolca taş gibi 9-10 hb gördüm ortalama tipte erkeklerle el ele tutuşan
Bir kaç tane gözüme 20'lik hbleri kestirdim game yapmak için ama bir türlü bu defa cesaret edemedim zaten havada kararmıştı ve ardından eve dönüş yoluna koyuldum

Son düzenleme:
Bugün yine day game için sokaklara çıktım
Önce ayakkabı ve üst baş alışverişi yaptım çantam doldu ardından hadi kız bulayim dedim etrafta yine malca dolaştım bu defa bir türlü cesaret edemedim farkettimki şehirdeki kızlar hep 20 yaş altı ergen kesim yada çoğu sevgilisiylr gezen tipler havada kötüydü 12 derece rüzgarlı yağmurlu
Ardından şehir merkezine biraz uzakta lunapark gibi bir şeyi kurmıuşlardı etrafa bakındım girişte 2 kıza bunu sordum:
"soryy acaba buraya girersek bilgilerimizi vermek zorundamıyız "
Onlarda isteksiz bir ses tonuyla "evet "dediler
Bende bunun üzerine güler yüzle " bunu bilmem iyi oldu eğer birinde corona varsa 14 gün karantinaya girmeye hiç halim yok dedim"
Cevap vermediler bende şehire doğru yöneldim şehirde 2-3 saat saçma bir şekilde u dönüşleri yaptım flört edecek kız bulmaya çalıştım ama nafile hepsi 20 yaş altı yada 30 yaş üzeri 1-2 tane kız gördüm bolca taş gibi 9-10 hb gördüm ortalama tipte erkeklerle el ele tutuşan
Bir kaç tane gözüme 20'lik hbleri kestirdim game yapmak için ama bir türlü bu defa cesaret edemedim zaten havada kararmıştı ve ardından eve dönüş yoluna koyuldum
Umutsuz insansın sen numaranı özelden at yardımcı olayım

Bugün şehir dışında ilçede fitnessteydim bir tane kız gözüme çarptı hb 8-9 sarışın 1.74-1.75 boylarında ve kumral daha önceki haftalarda 2-3 defa görmüştüm önce cesaret edemedim konuşmaya ama en sonunda su içerken gidip yanına kollarımda ağrıyor bugün çok yüklenmiştim ağırlıklara ve koşu bandında full tempo koşmuştum bitkin bir modda olmama rağmen gittim yanına:
Ben:heyecanlı bir ses tonuyla "Merhaba ne zamandır fitness yapıyorsun?"
Kız:"anlamadım ne dediğini"
Kulaklığını çıkardı
Ben"Ne zamandır fitnesd yaptığını sormuştum"
Kız:güler bir yüzle "ha ben 2 aydır yapıyorum"
Ben:"peki şu anlık sonuç aldınmı?"
Kız:yine güler bir yüz tonuyla "hayır malesef"
Ben:bende işte eskiden bi ara 1 sene boyunca yaptım 15 kilo verdim o sayede fakat fitnessi bırakınca 1 senede coronanında katkısıyla 15 kilo aldım"
Ben:"adın nedir? Eğer sorabilirsem"
Kız:"M*"
Ben:benim adımda melezadam99 tanıştığımıza memnun oldum
Kız:kız gülümseyerek sevimli bir yüz ifadesiyle "öylemi"
Ben:neyse sana hedefinde başarılar dilerim
Kız:yine sevimli ve güler yüzle "a çok teşekkür ederim"

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7