Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Almanya bir üniversite şehirinde saha raporu(Hayatımda ilk defa daygame denedim)

Annesi Alman , Babası türk bir sevgilim olmuştu efsane yiyişiyordu . Ve dersleri çok iyi olduğu için çekici bir kızdı bir ara oradan evlenmeye gideceğiz sanmıştım . Keşke senin gibi zeki , rahat , anlayışlı , sevecen kızlara rastlasam Almanya gibi rahat bir yerde özgüvenini konuşturup kız tavlaman lazım . Tabi ağzın iyi laf yapmıyor belki özgüvenlisin ama ağzın iyi laf yapmayınca olay kötü ilerliyor .

Direk hoşlandım demek yerine eğlenmeye bak , kızı eğlendir , güldür , şakalaş kendinde eğlen daha sonra numaranı vermek ister misin de verince daha fazla durma . Bir kaç set daha açmaya bak açabilirsen veya bir kızla bakışırsan daha sonrasında aradan 2-3 gün geçince kıza mesaj at buluşma teklif et ve yiyiş . Olay bu kadar özetledim ama en önemlisi o değerini kanıtlaman lazım eğlenceli , erkeksi özelliklerinle o yeteneğin olmadığı gözüküyor şuanda kazanman için daha fazla pratik yapman gerekiyor . Ayrıca komedi dizileri izlersen faydasını görürsün .

Komedi dizisi önerileri bırakıyorum
Shammeles
Blue Mountain Sate
Friends
How i meet your mother
Otis abi
Californication

talk show vs izle bunlar komedi anlayışını geliştirmene yardımcı olur . Ya ağzın iyi laf yapacak güldüreceksin yada değerli olacaksın ki kız peşinden koşsun .
Her ikisi de olursa tadından yenmez .

Zaten alman talk showlarini izliyorum arada
Eskiden özgüvenim 0di tanidigim kizlarla bile konusurken elim ayagima dolanirdi(2 sene öncesi)
sonradan cok etkinliklere katildim orada sürekli insanlarla ve kizlarla sohbet ettim derken bugünlere geldim bunu basarabildim
2 sene önce birisi bunu basaracaksin dese inanmazdim bugün attigim adim belki erkeklik icin kücük ama benim icin cok büyük bir adim
Özgüvende geldiyse artik bir seyler cikmali cünkü tipim 10 üzeri 7 falan giyimim oufitimde bayagi iyi sacimda cok iyi (Almanyada egzotik bir tip siyah sacli sakalli olmak)

Zaten alman talk showlarini izliyorum arada
Eskiden özgüvenim 0di tanidigim kizlarla bile konusurken elim ayagima dolanirdi(2 sene öncesi)
sonradan cok etkinliklere katildim orada sürekli insanlarla ve kizlarla sohbet ettim derken bugünlere geldim bunu basarabildim
2 sene önce birisi bunu basaracaksin dese inanmazdim bugün attigim adim belki erkeklik icin kücük ama benim icin cok büyük bir adim
Özgüvende geldiyse artik bir seyler cikmali cünkü tipim 10 üzeri 7 falan giyimim oufitimde bayagi iyi sacimda cok iyi (Almanyada egzotik bir tip siyah sacli sakalli olmak)
ne duruyorsun dostum o zaman setlere devamke
bende gaza geldim bende daygame yapıcam haftanın 1 günü :)

ne duruyorsun dostum o zaman setlere devamke
bende gaza geldim bende daygame yapıcam haftanın 1 günü :)
iste dostum hep dikkatimi ceken kiz tipleri yolda yürüyor magazalarda geziyor yada tren istasyonlarinda trenlerini bekliyorlar
ne katildigim etkinliklerde nede okulumda hb 5 üzeri kiz yok sansima(okulumdaki kizlarin cogu zaten otcu asiri ergen tayfa)
Ha fitnessi unuttum oralar hep hb7-8 üzeri kiz kayniyor fakat orada game yaparsam isler ters yürürse her gittigimde yüzyüze gelecem

Son düzenleme:
iste dostum hep dikkatimi ceken kiz tipleri yolda yürüyor magazalarda geziyor yada tren istasyonlarinda trenlerini bekliyorlar
ne katildigim etkinliklerde nede okulumda hb 5 üzeri kiz yok sansima
Ha fitnessi unuttum oralar hep hb7-8 üzeri kiz kayniyor fakat orada game yaparsam isler ters yürürse her gittigimde yüzyüze gelecem
fitnessta ter akıtmayan , foto çekilmeye gidenlerden uzak dur yeter . Diğer hatunlarla konuşup beraber egzersiz yapabilirsin dediğim gibi eğlence olarak görmelisin yoksa sıkıntılı bir duruma dönüşür . Ne kadar eğlence o kadar tabak o kadar keyif be kanka hadi kolay gelsin

sana klasik bir açılış cümlesi de söyleyeyim geri kalanını sohbete göre devam ettirirsin .
" Seni geçerken gördüm de merhaba demek istedim "

fitnessta ter akıtmayan , foto çekilmeye gidenlerden uzak dur yeter . Diğer hatunlarla konuşup beraber egzersiz yapabilirsin dediğim gibi eğlence olarak görmelisin yoksa sıkıntılı bir duruma dönüşür . Ne kadar eğlence o kadar tabak o kadar keyif be kanka hadi kolay gelsin

sana klasik bir açılış cümlesi de söyleyeyim geri kalanını sohbete göre devam ettirirsin .
2 tane güzel kiz g,rdüm bu 2 kiz ayakta min 50 kilo benchpress yapiyorlardi ne zaman onu görsem fitneese gitsem mutlaka oda fitnessteydi caliskan bir tipe benziyor
boyu benden 3-4 cm uzun ama yüzü güzel
diger bir hb 9-10luk 1.82 metre sarisin bir süpermarkette kasiyer bir defasinda fitnesstede gördüm 1 senedir görüyorum bunu ne zaman calistigi süpermarkete ugrasam ama bunlar sehir disinda kücük bir ilcede

"Seni ne zaman g,rsem bu agirliklari kaldiriyorsun seni tebrik etmek istedim cok caliskansin"
bunu desem nasil olur ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8