Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Almanya üniv şehirinde saha raporu

Almanyada üniv şehrine yakın bir kasabasa yasıyorum neyse trene bindim sehire ulaştım saatlerce gözüme kız kestirdim hedef kızlar en az hb 7-8 olacaktı ve yanlarında erkek olmayacaktı(her ihtimale karşı sevgilisi yok checki) çünkü hb9-10 o tarz kızlarla açılmayı çoğu kişi beceremezdi aşırı güzel oldukları için duyduklarıma göre.
Neyse 2 saat öyle mal gibi sehir merkezinde gezdim bir türlü cesaret edemedim sonra zaraya girdim birbir mont aldım çıktım sokakta gözüme flörtleşeceğim kızları kestirdim 4-5 tane hb9 gözümün önünden geçti takip etmeye çalıştım çok hızlı yürüyorlardı sonra dedimki boşver takip ettiğim kabak gibi belli olur başka hblere yöneleyim dedim 2 saat sırtımda ağır çantayla mal gibi gezdim bir türlü bir kızı durdurup yada yanına gidip "sen dikkatimi senden hoşlandım" tarzı bir cümle çıkamıyordu en sonunda akşam olmuştu bir mağazaya girdim 2 tane görevli kız kot pantolonları katlıyordu yanındaki iş arkadaşı hb7-8 ayarındayı
Almamna söyle dedim ona
"Entschuldigung arbeitet ihr hier"affedersiniz buradamı çalışıyorsunuz?
Hb 7"Ja wir arbeiten hier"/evet biz burada çalışıyoruz
Ben elimi göstererek "du bist mir aufgefallen wenn du willst kannst du meine freund sein" /"senden hoşlandım eğer istersen benim sevgilim olabilirsin"
Hb7"Hee?
Hb7"ich habe einen Freund/benim bir sevgilim var
Hb7 mesai arkadası "Sie hat ja einen freund /onun sevgilisi var ja"
Ben "Okay trotzdem danke/Tamamdır yinede teşekkürler"
dedim hemen mağazadan çıkıp şehir merkezine doğru yürüdüm bankta iki tane 18-19luk hb 6-7 oturuyordu onların önünde durdum ve şunları dedim
Ben" schuldigung/afedersiniz"
Ben "du bist mir aufgefallen/"Sen dikkatimi çektin"
Hb6-7 ve arkadaşı "tek kelime cevap vermeden bütün gözünü bana odaklayıp baktılar"
Ben"Wenn du willst? /eğer istersen?
Tuhafça bakmaya devam ettiler bana tek kelime etmeden
Ben"okay hab verstanden/tamam anlaşıldı"
Ve oradan hemen ayrıldım
Hayatımda ilk defa tanımadığım kızlara yürüdüm sonuncu kızın garip havalı tavrı olmasa iyiydi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8