Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Almanyada son durum

Azdan kastın ne kadar bilmiyorum ama ben 10 param varsa 1'ini harcayabiliyorum (kendime koyduğum bir kural)
Aylik harcayabilecegim temel giderlerden sonra 200-250 param var diyelim bunun 50 parasini kiyafete veriyorum her ay tshirt ceket ayakkabi vs. o ay ne eksikse lazimsa

Evet 9 ay sonra bugün ilk setimi actim tabiki red yedim
2-3 saat sehir merkezinde dolastiktan sonra nihayet biraz sakin bir yerde parkta göl kenarinda 2 kiz gördüm bisikletiyle durup sohbet eden
Ben:Affedersiniz dikaktimi cektiniz
O:Neden ? Nasil ?
Ben:Èrkek arkadasinmi var ?
O:Hayir ama tarzim degilsin(güler bir yüzle)
Ben:Neyse ozaman yinede iyi günler dilerim
O:Tesekkür ederim(Güler bir yüzle)

Kiz cokta güzel degildir ortalama tipliydi

Biraz alisveris yaptim 2 saat daha dolastim ama bu defa baska bir kiza set acmayi beceremedim
Yürüyen kizlara set acmayi hic basaramadigimi fark ettim genelde bir yerde duran veya oturan kizlara kendimi cok zorlayinca acabildigimi farkettim
Bide diger farkettigim bir cok kizin boyu benden 5-10 cm uzun ve cok fazla 18-21 teenager var ugrasmaya degmeyecek tipler
Sanirim artik baska bir sehirde set denemek sart oldu 1-2 yildir ayni sehirde denedim

Günün özeti buydu az ama hic yoktan iyidir

Bununla birlikta hayatimda actigim 3.set oldu tanimadigim bir kiza 3 de son 9 ayda gerceklesti

Son düzenleme:
Evet 9 ay sonra bugün ilk setimi actim tabiki red yedim
2-3 saat sehir merkezinde dolastiktan sonra nihayet biraz sakin bir yerde parkta göl kenarinda 2 kiz gördüm bisikletiyle durup sohbet eden
Ben:Affedersiniz dikaktimi cektiniz
O:Neden ? Nasil ?
Ben:Èrkek arkadasinmi var ?
O:Hayir ama tarzim degilsin(güler bir yüzle)
Ben:Neyse ozaman yinede iyi günler dilerim
O:Tesekkür ederim(Güler bir yüzle)

Kiz cokta güzel degildir ortalama tipliydi

Biraz alisveris yaptim 2 saat daha dolastim ama bu defa baska bir kiza set acmayi beceremedim
Yürüyen kizlara set acmayi hic basaramadigimi fark ettim genelde bir yerde duran veya oturan kizlara kendimi cok zorlayinca acabildigimi farkettim
Bide diger farkettigim bir cok kizin boyu benden 5-10 cm uzun ve cok fazla 18-21 teenager var ugrasmaya degmeyecek tipler
Sanirim artik baska bir sehirde set denemek sart oldu 1-2 yildir ayni sehirde denedim

Günün özeti buydu az ama hic yoktan iyidir

Bununla birlikta hayatimda actigim 3.set oldu tanimadigim bir kiza 3 de son 9 ayda gerceklesti

Ben sadece 1 set açtım. (17 ye yeni girdim) belki benim tavsiyemi önemsemezsin ama.. Oturanlara açıyorsun çünkü daha kolay ve savunmasız duruyorlar ki yeni başlıyorsan 0 dan başlayacaksın, değil mi 😀 Yeni her sette seviye atlayacaksın emin ol, bir dahaki setin daha iyi olacak.

Ama setinde şunu anlamadım. Dikkatimi çektiniz diyorsun, kızlar neden nasıl diyor belki kıyafetin dikkatimi çekti derdin ama Erkek arkadaşın mı var demişsin ne alaka

Ben sadece 1 set açtım. (17 ye yeni girdim) belki benim tavsiyemi önemsemezsin ama.. Oturanlara açıyorsun çünkü daha kolay ve savunmasız duruyorlar ki yeni başlıyorsan 0 dan başlayacaksın, değil mi 😀 Yeni her sette seviye atlayacaksın emin ol, bir dahaki setin daha iyi olacak.

Ama setinde şunu anlamadım. Dikkatimi çektiniz diyorsun, kızlar neden nasıl diyor belki kıyafetin dikkatimi çekti derdin ama Erkek arkadaşın mı var demişsin ne alaka
Ben o yaslarda kafayi bilgisayar oyunlariyla bozmustum yeni battlefield 3 ekran kartlari falan
Kiz konulari umrumda degildi fakat zaten asiri cekingendim kizlara karsi o yaslarda hic aklima bile gelmiyordu flört etmek birine yürümek
Giyimim falanda berbatti kiloluydum 90 kilo falandim fitness moda giyim bunlardan 2-3 sene öncesine kadar bi haberdim

Su aralar day game ve sokak oyunlarindan umudu kestim
Fitness salonuna yöneldim bu is icin daha cok sohbet ve muhabbet kurmaya calisiyorum kizlarla flört amaci olmadan bakalim sonuc ne olacak
Fitness salonundaki kizlarin sohbet etmeye cok daha fazla meyilli ve güler yüzlü olduklarini fark ettim
Cok feci fitness modelleri var gittigim salonda
Antrenörler ile sohbet ediyorum kiz erkek demeden salondaki etkinliklere falan katiliyorum
bu ortamda arkadas cevresi kurmaya calisiyorum direk flört islerine girmeden
bir kac antrenör ile sohbetim oldu ve onlarla tanistim

Son düzenleme:
dün bir kizla sohbet ettim kizi güldürmeyi basardim kiz anlattigim seylere 1-2 dakika güldü ve surat ifadesi asiri mutluydu gülerken
kizi 5-6 aydir salonda görüyorum kiz normalde asiri ciddi bir modda neredeyse hic gülmeyen tam bir alman disiplini modunda biriydi ama tabi tipi falan saglam cok saglam vücud yapmis tam bir fitness modeli

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8