Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Amacim informatikci olmak ve ileri yasta üniversite okumak

Peki egzotik görünümlü olma bonusuyla bu işi avrupa kıtasında çözebilirmiyiz? Burada malum siyah saçlı ve kara tenli erkekler cok daha yakisikli görülüyor öyle diyorlar yani
Reis Zamanın yavaştan gelmiş işe koyulmaya başla artık ben Çiftçi çocuguyum ona göre bir şey yapacagım

Oradaki sistemi bilmiyorum pek ama Lise okumak sana zaman kaybettirmez bence güzel bir yol seçmişsin yazılıma devam et
Burada almanyada bütün meslek ve vasıf sistemi ausbildung yada üniversite sistemi üzerinden yürüyor(3-4 sene meslek okulunda devlet onayında meslek egitimi almak) bunu yapmazsan inşaat işçisi bile olsan 20 sene bile çalışma tecrüben olsa vasfın artmıyor ustalığa asla yükselemiyorsun

Bence birazda tip şart kendine masraf yap burnun falan nasıl çenen eski halimi görsen götünle gülerdin afedersin.
5-6 kilo fazlam var göbek sorunum var saçımın şekli çabuk bozuluyor yüzümde yağlanma var çenem falan normal ne iyi ne kötü

Burada almanyada bütün meslek ve vasıf sistemi ausbildung yada üniversite sistemi üzerinden yürüyor(3-4 sene meslek okulunda devlet onayında meslek egitimi almak) bunu yapmazsan inşaat işçisi bile olsan 20 sene bile çalışma tecrüben olsa vasfın artmıyor ustalığa asla yükselemiyorsun
Yazılım okumakta fayda var diğer işler dediğin gibi
2.3 para

5-6 kilo fazlam var göbek sorunum var saçımın şekli çabuk bozuluyor yüzümde yağlanma var çenem falan normal ne iyi ne kötü
Vücut yap paraya kıy bence burnuna bir şey yaptır
Çok değiştiriyor. Çok çok iyi Alman kızın genetiğini
Başka birisiyle çocuk yaparak bozacağını sanmam bilindiğinin aksine seninde koşturmak gerekiyor :)

Vücut yap paraya kıy bence burnuna bir şey yaptır
Çok değiştiriyor. Çok çok iyi Alman kızın genetiğini
Başka birisiyle çocuk yaparak bozacağını sanmam bilindiğinin aksine seninde koşturmak gerekiyor :)
Dostum Almanya da paraya kıyıp burun estetiği yaptırması pahalıya gelebilir ve çok öncelikli değil böyle bir pasif varlık edinmek yerine bir an önce okulunu okuyup ve aktif varlıklar edinmeye başlayıp fare yarışına girmemesi daha iyi olur

Dostum Almanya da paraya kıyıp burun estetiği yaptırması pahalıya gelebilir ve çok öncelikli değil böyle bir pasif varlık edinmek yerine bir an önce okulunu okuyup ve aktif varlıklar edinmeye başlayıp fare yarışına girmemesi daha iyi olur
Doğru okumakta fayda var sadece güzelliklere değinmek istedim
mesela vücut yapmak ve burun gibi şeyler çok değiştiriyor

Öncelikle gereksiz harcama yapmamaya özen göster. Hayatındaki zararlı olayları ve kişileri sonlandırmaya bak. Bunun dışında kariyerine öncelik var. Tip aslına bakarsan çok da önemli değil. Önceliğin kendini geliştirmek olsun. Kendinin en iyi versiyonu olmak olsun. Kendini geliştir ama bunu kendin için yap. Sporu sağlıklı olmak için yap, kızlar için değil. Daha birçok şey var. Araştırmaktan zarar gelmez.

Ya baba hayırlısı olsun sana da daha kızları falan düşünme ya ne kızlarmış anasını. Yükselmeye bak paranın getirdikleri bence bir süre idare eder.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8