Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

amacının ne olduğunu anlayamadım napmalıyım?

Merhaba 1 hafta önce erkek arkadaşımla ayrıldık
2 senedir arkadaştık geçmişimiz kötüydü biraz ve en son kendimizi düzelttikten sonra tekrar barıştık her şey güzeldi bana açıldı 3 gün düşündükten sonra kabul ettim beni bi daha kaybetmek istemediğini falan söyledi

bir gün arkadaşım benden gizli telefonumu alıp çocuğa ağır laflar etmiş sana güvenmiyorum seni istemiyorum vs ben görünce hemen çevirmeye çalıştım ama cesaret edip arkadaşımın yaptığını söyleyemedim çünkü böyle şeylere kızar

2 günün ardından söyledim o sırada birkaç kere özür diledim pek pas vermedi sadece o gün aradı bitmesi en iyisi üzülme sınavına çalış arkadaşlarına dikkat et iyi ol şöyle çalış böyle çalış kimseye muhtaç olma vs dedi 2 saat boyunca sonra kendine iyi bak dedi ve kapattı benim içime oturdu biraz sonra söyledim işte gerçeği bu kadar zaman sonra söylemen bile hata seni sevdiğimi bil ama böylesi daha birbirimize zarar veriyoruz daha kötüsünü vermektense şimdiden bitiriyorum sadece Dediklerimi unutma falan dedi kendine iyi bak böyle olsun istemezdim diyip engelledi bir de sana değer vermeseydim çözebilirdik ama böyle olmaz kendi hayatını düşün falan dedi

sonrasında ben o sinirle smsten kavga çıkatttım sonra senin sınava hazırlık senen benden çok sen zarar görürdün tek kendimi düsünmedim böyle yaparsan milletin ağız kokusunu çekmekten başka bisi yapamazsin (biraz kötü ortamlarım vardı) oralardan kurtul kendini eritme hayatına başarılar kendine iyi bak dedi

sonrasında 1 gün sonra ben arkadaşımın gazı ile son kez aradım işte sevmiyorsa emin olur umudu kesersin demişti numarami engellemiş geri dönüş de olmadı bende her yerden engelledim 3 gündür iletisim kurmuyorum

adamın amacı ne napmaliyim tavsiye verir misiniz?

Çocuğun seni sevdiğini düşünüyorum iyi bir çocukmuş zaten hep böyleleri kaybeder eminim ki o daha çok üzülmüştür kendine engel olmak istiyordur bu yaptığın senin kötü bir şey

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8