Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

amacının ne olduğunu anlayamadım napmalıyım?

Çocuğun seni sevdiğini düşünüyorum iyi bir çocukmuş zaten hep böyleleri kaybeder eminim ki o daha çok üzülmüştür kendine engel olmak istiyordur bu yaptığın senin kötü bir şey
haklısın beni düsündü saatlerce ders çalışmam gerektiğini falan anlattı ama benim de elimde değildi arkadaşım benden gizli yaptı bende onu seviyorum defalarca özür diledim ama birbirimize zarar verirmişiz öyle dedi

haklısın beni düsündü saatlerce ders çalışmam gerektiğini falan anlattı ama benim de elimde değildi arkadaşım benden gizli yaptı bende onu seviyorum defalarca özür diledim ama birbirimize zarar verirmişiz öyle dedi
Kendini onun yerine koy ve öyle hareket et bunu sakin ortamda temiz düşüncelerle yap cevabı bulucaksın

Kendini onun yerine koy ve öyle hareket et bunu sakin ortamda temiz düşüncelerle yap cevabı bulucaksın
zaten haklı olan o ama bana dedi ki tek arkadaşın değil sorun ben sana zaman ayırmazdım hayatım çok yoğun sana daha kötüsünü vermek istemiyorum birbirimizi bağlarız geleceğini düşün falan bahane gibi geldi her yerden Dr engelledi zaten

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8