Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Anlam veremediğim Ret

Şimdiye kadar çok farklı şekillerde Ret yedim, 'Üzgünüm ama samimiyetinize güvenmiyorum' dan tutun hiç bir şey demeyen donuk bakışlara kadar kadar. Fakat bu sefer yaşadığıma gerçekten anlam veremiyorum.
Evde canım sıkılıyordu, dışarı çıkıp kafa dağıtayım belki bir kaç açılış yaparım dedim. Yakındaki bir kafeye gidip kahvemi aldıktan sonra ortamı gözlemeye başladım. benden biraz ilerde oturan 2 kız gördüm. Birisi 10/7 birisi 10/4. Bir süre bekledikten sonra yanlarına gitmeye karar verdim. Oyunu okuyanlar bilir, Style ın üniversitede okuyan kız arkadaş açılışını. Bilmeyen ya da hatırlamayanlar için özetlersek: Style bir kız arkadaşı olduğundan üniversiteye gittikten sonra üniversitedeki sevgilisi yüzünden Style ile konuşmayı kesmeye başladığını söyler ve karşısındakinin fikrini alır. Dolaylı yaklaşımlarda başarı oranı şimdiye kadar kullandıklarım arasında pek küçümsenemez. Yavaşça onlara doğru yürüdüm. Sesim boğazım ağrıdığı için biraz kısık çıkıyordu ama özgüvensizlik olarak algılanacak derecede olduğunu da düşünmüyorum. Bir şey konuşuyorlardı
B-Merhaba
İkiside gülümseyerek neşeli bir şekilde merhaba dedi
B-Sabah bi kız arkadaşımla yaşadığım sorunu düşünüyordum da, belki de bir kadın tavsiyesinin iyi olacağını düşündüm, Müsait miydiniz?
Bunu yaparken ikisinede eşit oranda baktım, bir araysa onları değil konuyu düşündüğümü belli etmek için boşluğa.
Kızlar gülümseyerek bir birlerine baktılar ardından 2-3 saniye kahkaha attılar o sırada error verdim ama belli etmemek için
B- Vay be kulağa bu kadar komik geldiğini bilmiyordum
O sırada 10/4 lük kahkahası durur durmaz gülümseyerek neşeli bir şekilde 'Kusra bakmayın ama bir şey konuşuyoruz' dedi.
Tabi sorun yok anlıyorum dedim, giderken 10/4 lük hala gülüyordu.
dediğim gibi bir çok farklı şekilde Ret yedim ve artık ret yemenin bana koyan kısmı çoktan nasır tuttu ama anlam veremiyorum. anlam veremediğim şey bu kadar komik buldukları neydi?

Kafaya takılacak bir şey yok gibi. Senin dediğine gülmemişlerdir. Kendi aralarında artık ne muhabbet ediyorsa onun ile ilgili bir şeydir.

Araştırmalarıma göre bir soruya durdurulamaz kahkahalar atan insanlar psikolojik sorunlara sahip insanlarmış. Canını ve güzel pipiciğini bu manyaklardan hızlı bir şekilde kurtardığına sevin kafaya takacak bir şey yok.

Araştırmalarıma göre bir soruya durdurulamaz kahkahalar atan insanlar psikolojik sorunlara sahip insanlarmış. Canını ve güzel pipiciğini bu manyaklardan hızlı bir şekilde kurtardığına sevin kafaya takacak bir şey yok.
Pozitif yorumun için teşekkürler 😄😄 canım sıkkın değil, lolde dereceli maç kaybettiğimde daha çok sıkılıyor. Sadece anlam veremiyorum bu kadar komik olan şey ne ?

Kafaya takılacak bir şey yok gibi. Senin dediğine gülmemişlerdir. Kendi aralarında artık ne muhabbet ediyorsa onun ile ilgili bir şeydir.
Bir birleriyle konuşurken biraz daha ciddiydiler gibi, ve ben dedikten sonra bir kaç saniyelik sessizlik oluşmuştu. Yani aralarında dönen muhabbete güldüklerini sanmıyorum.

Üstteki yorum "senden önce aynısını diyen olmuştur" olabilir ama olsun yinede güldükten sonra red yemişsin. "Müsait miydiniz?" diye sorma, mesela "para verir misin" ile "sende para vardır he?" demek aynı şey değil.
Bu kadar komik olduğunu bilmiyordum yerine "niye siz demi ayrıldınız (aklıma bu geldi birazda yaratıcılığa kalmış)" diyebilirsin. Ama yinede herşeyi kişisel algılamamak lazım. Lezbiyen bile olabilirler hahah :D

Üstteki yorum "senden önce aynısını diyen olmuştur" olabilir ama olsun yinede güldükten sonra red yemişsin. "Müsait miydiniz?" diye sorma, mesela "para verir misin" ile "sende para vardır he?" demek aynı şey değil.
Bu kadar komik olduğunu bilmiyordum yerine "niye siz demi ayrıldınız (aklıma bu geldi birazda yaratıcılığa kalmış)" diyebilirsin. Ama yinede herşeyi kişisel algılamamak lazım. Lezbiyen bile olabilirler hahah :D
İşte o zaman üzülürüm. En büyük hayalim 2 lezbiyenle birden olmak :( insan ulaşılamazı istermiş

Kankam bende buna benzer Red yedim kıza "Dişilerle konuşmakta sıkıntı yaşıyorum yardımcı olursan sevinirim" açılışı yaptım kızın cevabı "ŞUANDA KONUŞACAK DURUMDA DEĞİLİM" (bide kızla aynı apartmanda oturuyormuşuz) neyse arkamı döndüm kahkaha atmaya başladı bende anlam veremedim kafaya takmadımda eve giderken 4'lü grupla takıldım
İçteki burkukluktan ziyade bi anlamsızlık oluşuyor dimi? hani defol git dese bi anlam verirsin dersin ki konuşmak istemiyor ama bu gülme durumuna bi anlam veremiyorum... diğer arkadaşlar sağolsun yine bir kaç olası ihtimal söyledi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8